Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    pilli_bebek Avatarı

Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaslar.uzun zamandir non iskemik dilate kardiyomiyopati hastasiyim.holter sonuclarimda vt tespit edildi ve icd takilmasina karar verildi.ne yapacagimi bilmiyorum korkuyorum agri falan olur mu? takilirken ne oluyor? takildiktan sonra sıkıntı yasayan var mi yoksa hayatınız rahat mi geçiyor? bide ankarada nerede taktirabilirim?

Üye
    ttggccee Avatarı

Gerçek Adı
    Tuğçe
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba, @pilli_bebek bende 6 yıldır var. Hastalığının şiddetine bağlı ama sana tavsiyem takılacak olan cihazın markasını çok iyi araştır. Çünkü benim ICD'ım tam 3 kez değişti. Takılan ıcd'ler de hep sorun çıktı boş yere şokladı beni baya zorluklar yaşadım. Bunun sebebi de benim zamanında araştırma yapmalıydım herşeyi sormalıydım diye kendime kızdım. Takılması falan öyle zor bir işlem değil ortalama 1 saat sürüyor. Pile göre daha büyük özellikle kadınlarda daha büyük duruyor. Ama kötü durmuyor hatta avantaj bile olabilir Benim doktorum İstanbulda bende burada yaşıyorum. Ancak abimdede ıcd var ve Ankarada yaşarken abim baya hastalandı bir çok hastane dolaştık ama hiç bir çözüm bulamadılar. Daha sonra kendi doktorumuzla iletişime geçtik ve Ankarada bu işte uzman bir arkadaşını önerdi ona gittik. Gayet başarılı bir ameliyat yaptı sağolsun. Ama özel hastanede çalışıyor bu doktor. Karşılayabilirim derseniz adını falan veririm size.

Üye
    pilli_bebek Avatarı

Son Giriş
    09.12-2016
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için @ttggccee. Özel msj atmaya çalıştım sana ama gidip gitmediginden emin değilim. Onerebilecegin bir pil markası var mı kaliteli bir marka olsun yeter ki. bide hangi doktora gitmişti abin özelden yazabilir misin bana? Ben de o yanlis soklama olayından korkuyorum.yablis soklamalar kalbe zarar veriyor mu peki? O an ne yapmak gerekir? Ben bu konuda tamamen tecrübesiz durumdayım şu an.operasyin sırasında ağrı falan oluyor mu ya da takıldıktan sonra herhangi bir ağrı hissi var mı? Çok korkuyorum ben nette araştırdım Kablolar cikabiliomus enfeksiyon olabilirmiş ben hatayda yasiyorum herhangi acil bir durum olursa naparm bilmiorum