Sayfa 1 / 16 1234511 ... SonSon
Toplam 227 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    İncim Avatarı

Gerçek Adı
    İnci
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

İncim Boy uzatma ameliyatını estetik bir şekilde oldum. Merak edenlere yardımcı olurum.

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Tamamen saglikliydim boy uzatma ameliyatı olmak istedim ve oldum yani tamamen estetik ... Birgun ameliyat olursam yardımcı olacağım olmak isteyenlere demiştim merak ettiginiz ne varsa sorabilirsiniz elimden geldigi kadar sizlere yardımcı olacağım...+ boy uzatma ameliyatı olan arkadaslar benimde bazı sıkıntılarım var sizlerden de bunun yardımını almak isterim ....

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    24.03-2015
    Saat
    23:49
    Yaşadığı Yer
    Egeli

Nevra

benim merak ettiğim boyun ameliyattan önce kaç cm di? şimdi kaç cm?

Üye
    İncim Avatarı

Gerçek Adı
    İnci
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

İncim

1.55 di suan 1.60 5 cm uzama gerçekleşti bunun sebebi benim kemiklerimin cok ince cam gibi olmasından dolayı 8 cm uzayamadim 5cm de durdurulmak zorunda kalındı....

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    24.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Egeli

Nevra

engellin neydi senin? ve neden boy uzatma ameliyatı oldun? bence 1,55 boy fenada sayılmaz. benim boyum 1,50'de

Üye
    İncim Avatarı

Gerçek Adı
    İnci
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

İncim

Dedim ya benim hicbir engelim yoktu benim ki tamamen estetik. Gayet saglikliydim. Bayanmisin sen ?

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    24.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Egeli

Nevra

umarım sonradan bi sağlık sorunu yaratmaz senin için. evet noldu?

Üye
    İncim Avatarı

Gerçek Adı
    İnci
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

İncim

Hiçbirşeyin garantisini almadan bir ise kalkışmam hayatım saglıgım soz konusu sonuçta ... Ilerde hicbir sıkıntı yasamayacağım söylendi dilerimde oyle olur... Bayansan 1.50 cok da dert edeceğin bir boy degil demek içindi...

Üye
    Sagopa kajmer Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    izmir

Sagopa kajmer

hangı tür ile boyun uzadı acaba ?

tarık akan selam

senin için sevindim

Üye
    İncim Avatarı

Gerçek Adı
    İnci
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

İncim

Benim ki mekanik içerden sistemle ameliyat oldum...

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    24.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Egeli

Nevra

İncim;

hayatta hiçbirşey garanti değildir ki.... nasıl garantisini aldın onu anlamadım neyse senin profilinde de cinsiyetin kadın yazıyor... senin içinde dert olmamalıydı bence

Üye
    Sagopa kajmer Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    08.09-2013
    Saat
    22:05
    Yaşadığı Yer
    izmir

Sagopa kajmer

erkekler için boy kısalıgı dert fakat kadınlar için pek değil ):

Üye
    y.emre Avatarı

Gerçek Adı
    yunus
    Son Giriş
    25.11-2012
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    sakarya

y.emre

öncelikle hayırlı olsun inş. seni mutlu eder.benim merak ettiğim ne kadar sürüyor kaça mal oluyor.yürüyebildinmi.nerede ameliyat oldun.bu arada geçmişte olsun

Üye
    zeynepp18 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2014
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    denizli

zeynepp18

ben de mehmet kocaoğluna gitmiştim. yaparıs dedi amagüven vermedi bana.
    benim de kemiklerim ince. bi düşsem bi yerlerime bi şey olur mutlaka.
    bayanım 1.43 üm. ben de ameliyatı olmak istemiştim bi zamanlar. (erkek arkadaşımın ailesi kısa buldu beni beğenmedi diye)
    ama şimdi hiç istemiyorum. topuklularla 147 cm oluyorum bayan için ideal değil ama fena da sayılmas di mi ?
    o zamanlar ki erkek arkadaşım şimdilerde eşim. 5 gün önce yıldırım nikahıyla kimseden habersiz evlendik

Üye
    İncim Avatarı

Gerçek Adı
    İnci
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

İncim

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Boy uzatma konusunda her bilgiye sahibim gerek estetik amaçlı, gerek tek bacak kısalığı, gerek kısa boy şikayeti. Hastanede uzun süre kaldım. Gayet saglikliydim ve benim gibi sağlıklı olup uzatan bir kac insanlarla görüştüm kontrollerinde konuştuk, tek bacak kısalığı olan arkadaslarım oldu, ameliyatlarına ameliyat sonrası gecen süreçlerine şahit oldum yani kısacası uzatma konusunda her bilgiye sahibim...

Ameliyat olmadan önce biri çıksın da beni her konuda bilgilendirsin diye cok beklemiştim cok aradım ama malesef bulamamistim.. 3 5 okuduğumla gittim ve hiç anlatilmayan durumlarla karşılaştım. Birgun ameliyat olursam merak eden yardım isteyen bilgi sahibi olmak isteyen herkese yardım edeceğim diye soz verdim kendime bu yüzden buradayım ve konuyu actım.

Simdi herkes bilsin ve ona göre yazsın boş yorumlar yazmayın...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Maral Mesajı Gör
    İncim;hayatta hiçbirşey garanti değildir ki.... nasıl garantisini aldın onu anlamadım neyse senin profilinde de cinsiyetin kadın yazıyor... senin içinde dert olmamalıydı bence
    Hayatta hicbir şey garanti degilse bu işe sen girme o zaman. Ilerde bir sorun yasayacak olsam herhalde bunu koskoca prf kariyerini çöpe atıp onca yıllarını harcayıp bana yalan atacak degil dımı ? + beni caydırmak için elinden gelen herseyi yapan bir adam en kısa yolla ılerde sakat kalırsın demekle başlayabilir di mesela ne dersin.. Senin için cok dertse yaptir o zaman merak ettigin sorular hakkında bilgilendirmek dısında sana yardımcı olamayacağım.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: y.emre Mesajı Gör
    öncelikle hayırlı olsun inş. seni mutlu eder.benim merak ettiğim ne kadar sürüyor kaça mal oluyor.yürüyebildinmi.nerede ameliyat oldun.bu arada geçmişte olsun
    Cok tskr ederim mutluyum tabi. Evet suanda yürüyorum cok sukur. uzamak 2 3 ayda bitiyor. Süreç süreç ilerliyor tam anlamıyla yürümek 7 8 ayı buluyor. Gercekten iyileşme bence 1 sene çünkü benim ki henüz 1 sene olmadı...

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: y.emre Mesajı Gör
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Carpe Diem Mesajı Gör
    Enteresan...Bir insan hiç bir hastalığı engeli yokken & boyu 1.55 iken neden ameliyat masasına yatar ki 5 cm için değermi ?
    Deyermi değmezmi bunumu tartışacağım simdi seninle ? Ameliyat olmadan önce 8 cm olduktan sonra kemiklerin daha fazla uzamaya müsait degil olmaz diyen bir adama banane zamanı geri çevir yada yapacaksın zorla mı diyeceğim ? Kimine göre deyer kimine göre değmez bu insanların kendilerine kalmış. Sen kendi 5 parmağına bak bakalım 5'i birmi ? Sayın arkadasım buradaki tek güttügüm amac basımdan gecen bir ameliyati anlatmakla isteyenler arkadaslarıma paylaşmak için buradayım konuyu tartışma haline getirmek için degil. Demekki senin için değmiyor ki kalkismamissin bu işe yerinde olsam amacımızın dısına çıkmadan bilgilenelim iznin olursa iyi geceler...

Sayfa 1 / 16 1234511 ... SonSon