+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 15 mesajın 1-15 arasındakiler
Kulağımda basınç ve uğultu sesleri var. Kulak konusunda uzman hekim tavsiyesi..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

twilight Kulağımda basınç ve uğultu sesleri var. Kulak konusunda uzman hekim tavsiyesi..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    3-4 gündür çok çekiyorum ya arkadaşlar yardımcı olun lütfen 3 gün önce grip oldum ama çok sürmedi hemen iyileştim o gün.ardından kulağımda hep aynı tonda daha öncede oluyordu ama bi kaç saat sonra gidiyordu şimdi sürekli aynı sesler yürürken attığım adımın sesini dahi kulağımda hissediyorum.doktara dün gittim 4 tane ilaç yazdı.şu an yeni yeni çözüyorum mesela 3 saattir yoppun bir şekilde kulaklarım çınlıyordu nabız atması şeklinde ama şimdi kesildi hafifledi.Daha önceden çınlama vardı ama ona alışmıştım bu biraz ağır oldu kaldıramıyorum ne yapmam gerekli bildiğiniz uzman doktor varmı tedavisi falan ?

shukufe

gripten sonra normal kulakta sorun varsa dahada normal cinlama birde bahar havalari disari cikamayan hemen kapiya cama kosuyoruz acik hava diye iste bu mafediyor insani
    doktor care degil bu ugultulara dinlemiyolar bile caqre olamadiklarindan ilac milac kullandim ne kadar bu basbelasindan kurtulayim diye hic banamisin demiyor yorulmayacaksiniz fazla kahve cay icmeyeceksiniz cereyana maruz kalmayacaksiniz uykunuza dikkat edecek sinirlenmekten kacinacaksiniz carwe bu

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

twilight

1 ay oldu tam...Şu anki durumum çok daha kötü baş dönmesi belirdi.Bi de bu çıktı....

twilight

Doktora da gittim ama onlarda ilaç yazıp gönderiyorlar....basınç varmış kulağımda....

twilight

Yok kanal içi cihaz kullanıyorum.

twilight

İşitme testi yaptırdım işitme kaybımda bir değişiklik yok.Çınlama değil de dolgunluk hissi vardı aşırı sonra bu his kesiliyo baş dönmesi beliriyo.Ama iki gündür normalim inş böyle kalırım.

okaneren

arkadaş antibiotik tedavisini bırakma. endeskobi yaptırmamıssan yaptır. kulaktaki basınç artışının türlü sebepleri olabilir.
    doktorluk oynamak iyi değildir. uzmanın görüşüne inanmak lazım; ancak eger sorun devam ederse bence doktordan emar çekilmesini iste.

twilight

4 gündür normalim kendiliğinden geçti. tedavi için tabiki de bilimden faydalandım ama en önemlisi ise dua.....doktorların verdiği ilaçlar etkili oldu galiba sonrasında ilaçlarıda bıraktım aşırı derecede yan etkisi vardı esneme,uykusuzluk,...vs..vs.notropil,diazomit,paxi l bunları kullandım.Notropili düzenli içtim (800mg) ağır bi hap. Günde iki tane içtim.Artık her sabah kalktığmda şükrediyorum rabbime.

Kemane
    Misafir Üye

Kemane

geçmiş olsun twilight..ben iki ay öncesine kadar kulak ağrısı,sorunu vs. bilmezdim velhasıl Kulağıma bir damla su kaçmasıyla tanışmış olduk geçenlerde =)
    kulağım tıkandı önce aynı sendeki gibi dolgunluk hissi yaşadım normal bir devlet hastahanesine gittim orda kulağımın yıkanması gerektiğini söyledi dediğim gibi daha önce kendimde ve ailemde kulak sorunu yaşayan olmadığı için kulağı suyla yıkatmanın sakıncalı olduğunu bilemedik..ve neticede kulağım yıkandı suyla yıkandığı için iltihap ve mantar oluştu kulağımda... özel bir hastanede 1 bucuk ay boyunca haftada 2 kez aspiratör tekniğiyle kulak yolumdaki mantarlaşma ve iltihabı gidermeye çalışıldı.Doktorum grip ve nezle asla olmamam gerektiğini söylemişti..Şuan iyiyim birdaha yaşamam inşaallah..Neyseki bu sayede kulağında ne kadar önemli bir organ olduğunu anlamış oldum

twilight

dikkat etmek gerekli belki mevsimseldir diye düşündüm ben ama 9 sene öncede aynı şekilde başım falan dönmüştü ozmn biraz küçümsedim hastaneye gtmedim sorumsuz davrandım ama artık elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorm..inş bir daha yaşamayız gerçekten çok zor bir durum sizede geçmiş olsun.Birde çoğu sitede bu dolgunluk hissi yaşayanların sonucu nasıl olyor diye merak ediyordum iyileşen yazmamış bilgilendirme yapmamış orası sinir bozucu araştırmadığım site kalmadı çoğu kişide aynı sorun var ama tedavi sonucuna gelince kimse paylaşmamış birşey.

Kemane
    Misafir Üye

Kemane

Kulakta denge merkezleri varya hani dengenin sağlanmasından sorumlu olan.. Onların zarar görmesi durumunda bünyede baş dönmesi yapabiliyor diye duymuştum..Benim kulağımdaki dolgunluk hissi orta kulak iltihabından kaynaklanıyordu.Evet mevsimselde olabilir..Ama dolgunluk hissinin çok önemli bir sorun olduğunu sanmıyorum buşonlar varya kulak kiri deniyor onlardan veya iltihaplardan kaynaklanıyor genellikle.. Ancak çınlama ve denge bozukluğu konusunda ihmal etmeyin derim..

twilight

evet sadece dolgunluk hissi var ise orta kulak..ama dolgunluk hissinden sonra baş dönmesi meydana geliyorsa iç kulak... çınlamam normal yani çok şükür ki 8-9 senedir aynı seviyede...denge bozukkluğuda görülmüyo zaten başım dönünce dengemi kaybetmem normal ama şu an maşallhım var

Kemane
    Misafir Üye

Kemane

Seninde çok önemli birşeyin yokmuş o zaman.Sevindirik oldum senin adınada..=)Rabbim dermansız dertler vermesin bunlar birşey değil..!

twilight

teşekkür ederim. Rabbim dertli kullarına deva, şifa bekleyen kullarını şifa versin aminnnn.Şükredelim.

bendenizz

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Merhaba, umarim daha iyisinizdir, bende ayni sizin gibi hafif bi gripten sonra kulagimda viiiinnn diye bir ses var ve kac gundur devam ediyor, sence ne yapmaliyim??

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye