1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

müzeyyen_yusuf Oğlumun evde fizik tedavi alabilmesi için ne yapmam gerekiyor?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    agır engelı ogluma fızık alamıyorum rapor ugraştım cıkardım oglumu rehabıltasyon merkezıne goturemıyorum eve gelmelerı ıcın ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevınırım

Üye
    iskocyalim Avatarı

Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

iskocyalim

İyi akşamlar.
    Ben Ram'da çalışıyorum o yüzden biraz bilgi sahibiyim bu konuda.
    Tam olarak hangi ilde ikamet ediyorsunuz bilmiyorum fakat illaki o Rehabilitasyon merkezine gitmenize gerek yok.
    Eğitim raporunuzu isteyip başka bir rehabilitasyon merkezine gidebilirsiniz.
    Raporunuzu vermek istemezlerse İlçe milli eğitime dilekçe ile şikayette buluncam derseniz mecbur vermek zorunda kalırlar.
    Syg.

müzeyyen_yusuf

ilginize teşşekür ederimsiteye sık giremiyorum avcılarda oturuyorum 4 rehabilitasyon merkezi var gittim ısar ettim ama olmadı rama da gittim bir şey yapmak istemiyorlar bana parayla fizyoterapist alın diyorlar ama imkanlar el vemiyor oplum 3 senedir ağır engelli 11 yaşında kaza yaptı şuan 14 yaşında bu durumda ne yapabilceğimi bilmiyorum kimse yardımcı olmuyor çok zor onun için hiç birşey yapamıyorum

Üye
    gezginemlak Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    19:33
    Yaşadığı Yer
    antalya

gezginemlak

hepsi ile görüşün.ogrenci sayıları dolu ise gelemezler elbette.fizyoterapislerin ozel egitim veren okullardan 5,000 liraya kadar maaş aldıklarını duyuyoruz.okul o fizyoterapisti boş bırakamaz ,butun derslerini doldurmak ister dogal olarak.siz uygun okulu arayın.

geçmiş olsun

müzeyyen_yusuf

hepsıyle göruşdum ısrarla dolu olduguıcın degıl evegemıyorlar şunuda soyluyorlar kendınız yapın özelegıtım alması gerekıyor nereyebaşvurmam gerekıyor eve gelmelerı ıcın

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Bu konuda bilgisi ya da önerisi olan var mı arkadaşlar?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

zeynep71

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    oglunuzun agır engelli oldugunu yazmışsınız rehabiliyasyon merkezine servisle gitmiyormusunuz gidiyorsanız servis görevlileri oglunuzu servise indirip bindirmede yardımcı olmuyorlarmı oglunuzun yanında rehabilitasyon merlezine gidin rehabilitasyon merkezinde tekerlekli sandalyeler vardır tekerlekli sandalyeyle götürmek iyi olur ama sorun fizyoterapistin saatlerinin dolu olmasıysa oturdugunuz yerde başka rehabilitasyon merkezlerine gidin geçmiş olsun