+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Demans (Alzheimer) hastalığının tedavisi var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

DİLEKREM Demans (Alzheimer) hastalığının tedavisi var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    yaklaşık altı senedır şifasını bulamadığımız bu hastalığın tedavisi mümkün mü

43 yaşında mısırda 4 yıllık ilahiyat bitiren amcam şimdi çekilmez olan bu hastalıkla, demans ile mucadele etmekte görülen teşhiş ve yapılan tedavi ile hiç bir

ilerleme iyileşme kaydedemedik demans ile ilgili öneri ve görüşlerinizi benimle paylasır mısınız beyinde su birikintisi demans alzhemıer benzeri hastalık

danyal

keten tohumu önlüyormuş ,belki ilerlemede kaydedebilir ,aç karnına

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

DİLEKREM

keten tohumu neyi önlemekte hastalığın iyileşmesinde faydası olurmu

danyal

beyin damar larını açıyor hemde besliyormuş,netten bi araştırın derim,hele yüksek tansiyon ve şeker e çok etkili,kolestrol düşürmede,vede için enerji veriyor tavsiye ederim

DİLEKREM

bu hastalığı bilen yada yasayan varmı 70 den sonra baslayan hastalık neden 40 ından önce yasanıyor tulay ılgın için teşekkurler

trapper22

merhaba.ben babacığımı alzheimerden kaybettim 5,5 ay oldu.çok zor bir süreç .ve bir okadar üzücü.o kadar şey anlatabilirim ki kelimeler yetersiz kalır.3 yıl boyunca baş ucundan ayrılmayan ve bu hastalığı 24 saat yaşayan biri olarak.ALLAH şifa versin kardeşim.

fulya35

demans hastalıgı kanserden cok kotu bır hastalık ondan kurtulus yok malesef ne ılacı care nede bıtkısı sadece hastalıgı yavaslatıyor okadar bu hastalıga yaklanıpda sıfa bulanı gormedım ekrem hastalıgın yası olmaz ılla 70 yasında olucak dıye kayde yok yaradanın takdırı bu bugun bır arkadsımın bır tanıdıgının cenazesı vardı sordum gencmı evet 17 yasında kız cocugu kalp krızınden olmus buna ne dersınız olumler bahane

trapper22

alzheimer.doktorun, babanız alzheimer yani beyin erimesi dediği anı hatırladım bir an.o denli üzücü ve çaresiz bir andı ki o..

DİLEKREM

Allah şifa versin

DİLEKREM

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ilgınız için hepınıze teşekkur ederim allah razı olsun

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye