Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

miracle84 İşitme kaybına bitkisel çözüm?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bir internet sitesinde
    "SAĞIRLIK VE İŞİTME KAYBINA KARŞI BİTKİSEL TEDAVİ" başlığı altında bu yazıyı okudum. Daha önce deneyen, bilgisi olan var mı?????

Sonradan meydana gelen sağırlıkları doğuran nedenler çeşitlidir. Mesela; dış, orta veya içkulak bozuklukları, beyin hastalıkları veya histeri, geçici sağırlığa neden olabilir. Gerçek nedeni bulmak doktorun işidir. Geçici sağırlıkların tedavisinde aşağıdaki reçeteler uygulanır.
    Tedavi için gerekli malzeme : Pelin, su.
    Hazırlanışı : İki bardak suya 2 tutam pelin konur. 20 dakika kaynatıldıktan sonra temiz bir şişeye süzülür. Her 2 kulağa günde 3 kere ikişer damla damlatılır.

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

bilmmiyorumm sizce dogrumuuuuu arkadaslaaaarr eger denyen varsa lutfenn soylesinnn

shukufe

tesekkurler miracle84
    pelin otu 2 3haftadan cok kullanilmamali hamileler hic kullanmamali dozunu fazla kullanilirsa
    beyinde
    bobrek ustu bezlerinde
    sinirlerde hasar yapabilirmis
    birde gunumuzde herkes kilo kontrolu dusunuyor istah acarmis
    hic bitkisel kullanmadim desemde gingo biloba ekstresi kullandim kulak cinlamam icin baya bir muddet ise yariyor ama kesin cozum degil
    bu pelin otu nasil ne sekilde isitme kaybina fayda sagladigini okudunuzmu

bak kulagina damlatmayi hic hic hic kimse dusunmemeli kulaga degil sifanin kendi olsa damlatmam cok nazik bi mesele

fert57

böyle birşey olsa mucize patlaması olmazmıydı

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    17.11-2016
    Saat
    23:58
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

evettt adammm tumm kulakk hasarlariiinii hememnn hemn yazmissssss innamamamk elde degillll ya ben ne diyorumm benimkiii beyinn damaraiyla ilgiliii acabab beyinn cerrahinamii gitsemmmmmmm

Üye
    strazyevsk Avatarı

Son Giriş
    07.11-2016
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

strazyevsk

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bunu varmı deneyen ya ucundanda olsa fayda gören birileri ?

LinkBacks (?)

1. 24.02-2011, 01:23