+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Uçak fobisini yenmek için ne önerirsiniz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

S&S Uçak fobisini yenmek için ne önerirsiniz?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Merhaba .
    ben kalp hastasıyım,fakat iş yerim yarın sabah uçakla Ankaraya gönderiyor
    (oradaki fabrikada eğitim verecem).
    sorum şu ,benim yükseklik korkum var ,uçakta kalp krizi geçirmemek için ne yapmalıyım (ilaç ,şeker ,dua vs.)

cevaplarsanız sevinirim.

S&S

cevap veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

kutup yıldızı

ee sizde binmeyin cnm.sanki bana yurt dışına gideceksiniz.sağlık bu şakaya gelirmi hiç.

Bacıbey

Cam tarafında oturma kolidor tarafından seç koltuğunu dışarıyı görme şansın olmasın..Ama bence harika bir manzarayı kaçırmış olacaksın yukardan bakınca güzel gözüküyor yeryüzü...İçinden bi fatiha üç ihlas okuu.. Bendede var sanıyordum uçak fobisi ama yokmuş sadece heyecandan gülesim gelmişti güldümde zaten.. Korkunca gülesim gelir benim..

umut

Şimdi size ne yazsam korkularınız geçmeyecek
    Tüm korkuları bir kenara bırakıp denemek lazım bence, buna değer
    Yükseklik korkunuz varsa cam kenarını tercih etmeyin, koridor kısmından biletinizi ayırtın..
    Zaten, kalkış ve inişlerde biraz kanınız çekilir ondan sonrası inanın bana ne otobüs ne de herhangi bir araç uçaktaki rahatlığı veremez..
    Gerekirse uçaga binmeden bir sakinleştirici alın..
    Şunu unutmayın ki,Hava yolları daha güvenlidir,kaza yapma riski çok çok azdır...İyi yolculuklar...

Bacıbey

Umut Hava yolları reklamı gibi oldu be.. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz desen birde var ya tam olacakmış..

umut

Havva,

Arkadaş biraz zorlarsa uçakla kaçkere kaza tehlikesi atlattığımıda anlatırım

Bacıbey

Aman haa.. Hepten germeyelim arkadaşı..

yusuftkn1973

uçak dedilermi ödüm patlıyor birdefa hava alanından geri döndüm biletimi yaktım

hayrettin

tecrübeli olarak sana tavsiyem bir duble viski ve inene kadar uyuyacaksın yastık istemeyi unutma saygılar

Yasaklı Üye
    Gerçek Adı
    DADASH
    Son Giriş
    19.12-2010
    Saat
    10:32
    Yaşadığı Yer
    erzurum

kayaozesen

kanat kısmına oturma zaten karlı yolda yolculuk gibi geliyor alkol alıyorsan 3 tane de bira içersin uçakta tanesi 6 lira uçağı sen kullanıyomuşsun gibi oluyor kalkış ve iniş bide türbülans düşüce hissediyorsun onun harici farketmezsin bile birde şöyle düşün uçak kazasında ne kadar insan ölmüş trafik kazasında ne kadar bence karayolu dha tehlikeli acemi çaylaklarla dolu etraf

Üye
    Gerçek Adı
    Ayşegül
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Kırıkkale<=>Ankara
    Blog Mesajları
    30

Sükût-u Vaveyla

Mesaj yazdığınız tarihe bakılırsa yolculuğu yapmış olmalısınız ve şükür sağlıklısınız
    Benim merak ettiğim şey;bu ne zalim bir işveren ki;kalp hastası hem de uçak fobisi olan bir çalışanını böyle bir yolculuğa gönderiyor

Neyse evinize dönmüş olmalısınız,fobinizden de eser kalmamıştır inşaallah

Dangerman

1 şişe viski ic ucaga binmeden yada ucakta icmeye basla bu sefer ucak düsmesse .... die sallarsın )

hayrettin

arkadaşım o kadar sarhoş almazlar

bodrumlu

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    En güvenilir ulaşım şekli olduğunu aklında tutarsan rahat olursun.host ve hosteslerin hepsi ilk yardım bilgisine sahip ve donanımlarıda var.bu güvenceyi otobüste nerde bulacaksın.ha sadece en yakın sağlık ocağına yetiştirmelerini umarsın o kadar oda açıksa tabi.bu mantığa sahip olursan ilk tercihin bundan sonra uçak olacaktır.

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye