Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 24 mesajın 1-15 arasındakiler
İki haftadan beri sol ayak baş parmağımda morarma ve ağrı oluyor..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

Laus_Deo İki haftadan beri sol ayak baş parmağımda morarma ve ağrı oluyor..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    saygıdeğer doktorum. yaklaşık olarak 2 haftadır. sol ayak baş parmağım da morarma ve ayağımda ağrılar olmakta parmak uçlarım üşümekte. İlginç olan yürüken ağrıyan ayağım, kısa süreli dinlenmelerde geçiyor. Acaba bu ne ola ?
    saygılar,sevgiler.

metinisa

Merhaba arkadaşım,
    Geçmiş olsun, benim sağ bacakta polio sekeli var, uzun yürüme cihazı kullanıyorum, 39 yaşındayım. Aynı rahatsızlığı geçen yıldan beri ben de başladı. Hastaneye başvurdum dolaşım bozukluğu olduğunu ve dinlenmem gerektiğini söylediler. Neyazıkki bunu yapamıyoruz. Çünkü hayatımızı kazanmak için bizlerin daha çok para kazanması lazım. bu da daha çok çalışmak demek. Fırsatın varsa dolaşmak, temiz havada yürümek lazım. Kolay gelsin. Tekrar geçmiş olsun...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

Laus_Deo

SON DURUM : DEMYELİNİZAN HASTALIK VE EGE ÜNİVERSİTESİ HASTANESİNE YATIŞ

Laus_Deo

18. GÜN VE DÜN SABAH HOCANINN MUAYENESİ SONUCU VE SON EMG TETKİKİ İLE BERABER . HOCANIN ANLAYAMAYACAĞIM BİR DİLLE KONUŞMASINA RAĞMEN YAZILANLARDAN GÖRDÜĞÜM KADARI İLE :

KRAS II ( KOMPLEKS REJYONEL AĞRI SENDROMU ) OLABİLİRMİŞİM.

TAM OLARAK NE ANLAMA GELDİĞİNİ BİLMESEM DE,

ŞU AN NEROPATİC AĞRILAR İÇİN NEURONTIN 600 MG KULLANMAYA BAŞLADIN 3 KERE.

AYRICA 160 GR. İVİG TEDAVİSİ BAŞLANACAK. FAKAT BU İLACI BULMAK İÇİN YA PARANIZ ÇOK OLMALI YA ÇOK İYİ DOSTLUKLARINIZ VA ARKADAŞLIKLARINIZ OLMALI YADA ALLAHIN GERÇEKTEN DE SEVGİLİ KULU OLMALISINIZ :shock: AKSİ TAKDİRDE BU İLACI BULMAK GERÇEKTEN DE ZOR.

BEN BURADAN BANA HASTALIĞIM SÜRESİNCE DESTEK VEREN BAŞTA ALPER AĞBİM, SİTEMİZİN YÖNETİCİLERİNDEN O.TEKİN VE SANEM ÖĞRETMENİME, PEK KIYMETLİ DOSTUM CERRAH VE SİTEMİZİN SAĞLIK DANIŞMANI BOŞVERMİŞİME,CİN CİN, MAVİŞİM,VEFA VE YAREN KARDEŞLERİME SİTEMİZİN YÖNETİCİSİ SAYIN BÜLENT KÜÇÜKASLAN'A VE BENİ TELEFON İLE ARAYAN TÜM ARKADAŞLARIMA SAYGI VE SEVGİLERİMİ SUNUYORUM.GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YAKIN DOSTLUK VE SEVGİ İLE NÖROLOJİ KLİNİĞİ GİBİ AĞIR HASTALARIN OLDUĞU BİR BÖLÜMDE BANA GÜÇ VE SABIR VERDİNİZ. SAĞ OLUN VAR OLUN.

Baben

Yaa Sevgili Cem,

Kusura bakma ops: Yeni öğrendim.. Sanem Hoca sayesinde o da..

Epeyce de canım sıklıdı İlacının zor bulunabilir oluşuna..

Yine de umudunu kesme, moralini sağlam, kendini "diri" tut.

Üye
    Gerçek Adı
    Çiğdem
    Son Giriş
    27.11-2014
    Saat
    08:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Blog Mesajları
    1

Cigdemy

Geçmiş olsun Cem
    Dilerim tez zamanda iyi olacaksın

Üye
    Gerçek Adı
    Dante Alighieri
    Son Giriş
    06.12-2013
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    araf

Dante

sunburn çok geçmiş olsun,
    umarım biran önce düzelirsin

saygılar, sevgiler

nüans

Cem Abimm ... hani sıralamışsın ya ilaca sahip olmak için aranılan özellikleri
    1-) çok para----> sen ilacın yerini söle; Allahın izniyle o para bulunur :wink:
    2-)iyi arkadaşlık ve dostluk----> eee bilemiyom yanii sahip değilim diyosannn :shock: olurum yaniii :wink:
    3-)Allahın sevgili kulu olmak----> abiii sen süppersinn yaa hem Allahın sevgili kuluu hemde Allahın cool'usun

Cem Abimm inşallah rahatsızlığın bi süre sonra geçicek... ben ve tanıdığın bütün dostların senin için dua ediyoruz...

sevgiyle kal...

LaiLa

:P YARENİMİN DEDİKLERİNE AYNEN KATILIYORUM :P BÜTÜN İYİ DİLEKLERİMİZ SİZİNLE :P ÇOK GEÇMİŞ OLSUN :P :P

nüans

Cem (sunburn) abimi bugün hastanede ziyaret ettim maşallahı var sizlere de çok selamı var

Laus_Deo

ÇOOK AMA ÇOOK TEŞEKKÜRLER EDİYORUM DOSTLARIMA VE KARDEŞLERİME BANA VERDİKLERİ DESTEK İÇİN. UMARIM TEKRAR VE YOĞUN BİR ŞEKİLDE SİZLERLE BURADA BERABER OLUR MUTLU PAYLAŞIMLAR YAŞARIM. HEPİNİZE SAYGILAR VE SEVGİLER.

Laus_Deo

İVİG DENİLEN İLAÇ BULUNDU

BÜYÜK BİR İHTİMAL İLE PAZARTESİ VERİLECEK.

BU KONU İLE İLGİLENEN TÜM DOST VE ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜRLERİMİ SUNRAIM.

SAĞI VE SEVGİ İLE KALIN EFENDİM

Baben

Sevindim yaa..

Umarım olumlu sonuç alırsın..

İyi haberlerini bekliyoruz..

denizsu

rahatsızlığınızdan geç haberim oldu...
    şuan iyi olduğunuza sevindim!..
    çok geçmiş olsun...
    sitede takdir ettiğim sayılı kişilerden birisiniz!..
    acil şifalar!..

Laus_Deo

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    SAYGI DEĞER DOSTLARIM, YAKLAŞIK BİR BUÇAUK AYDIR EGE ÜNİVERSİTESİ NÖROLOJİ KLİNİĞİNDE SÜRE GELEN YATAKLI TEDAVİM SON BULDU.

YAPILAN TETKİKLER SONUCUNDA; SOL AYAK KALÇADAN BİLEĞE KADAR TRAVMATİK SİYATİK SİNİRİ LEZYONU VE BUNA BAĞLI OLARAK DA REFLEKS SEMPATİK DİSROFİ SENDROMU DENİLEN BİR DURUMA YAKALANMIŞIM BU DURUM İÇİN SEVİNDİRİCİ KISIM İSE, BU OLAYIN YA YAPILAN İLAÇ VE FİZİK TEDAVİLER İLE İKİ SENE ZARFINDA GEÇECEK OLMASI

ŞU AN ÇALIŞTIĞIM KURUM DA YAKLAŞIK OLARAK 4.5 AY KADAR BİR SÜRE İSTİRAHATLİ OLACAĞIM

NOT:
    BEN DE OLUŞAN SİNİR ZEDELENMESİ OLDUĞUNDAN,MEYDANA GELEN HASAR NE OLURSA OLSUN EZİLEN,KOPAN SİNİR HER GÜN ( 1 MM. ) İYLEŞİRMİŞ.BU DURUM BANA FİZİK TEDAVİ ANABİLİM DALI ÖĞRETİM ÜYESİ TARFINDAN SÖYLENDİ.BİLGİLERİNİZE

SAĞLIKLI VE SAYGIN BİR TAŞAM DİLERİM. SEVGİ İLE KALIN

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye