Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ceto7856 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    13:17
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Diz kapağı kayması sorunu yaşayan fizik tedavi yada ameliyatla bu sorunu çözebilen var mı. Bu konuda bilgisi tecrübesi olanlar yardımcı olabilirler mi?

Üye
    ahmetkartal63 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:45
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Geçmiş olsun diz kapağı kayması olmaz büyük ihtimalle diz kapağın yerinde çıkmıştır yürürken ortopedi cihaz mi kullanıyorsun destek olması için elini dizine mi koyuyorsun istanbulda özel doktor sayın hacı kutlu var gerçekten çok iyi bir doktor allah bin defa razi olsun doktordan istersen bir git muayene ol

Üye
    ceto7856 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmet hocam diz kapağının yerinden çıkması gibi bi durum söz konusu değil. Dize bağlı üst bacak kaslarındaki eşit olmayan gerilme durumundan dolayı (üst bacak dış kısım kasların içe göre bacak hareketinde daha fazla gerilmesi) diz kapağı dışa doğru kayıyormuş bende yeni öğrendim. Lateral gevşetme denilen bir ameliyatı varmış. Fizik tedavi ile çözebilirsin dedi doktor fizyoterapistin verdiği hareketleride yapıyorum ama çok fazla bi gelişme olmadı maalesef.

Üye
    ahmetkartal63 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Kardeşim fizik tedavi ile olacak is değil ben çok doktora gittim fakat anlamadilar en son istanbulda doktor hacı kutlu ya gittim ve diz kapağımın yerinden çıktığını söyledi çünkü yürürken çok zorluk çekiyorum ama su anda normal yürüyorum sana tavsiyem kardeşim istanbulda hacı kutlu var bir muayene ol gerçekten ne demek istediğimi anlayacaksın

Üye
    ceto7856 Avatarı

Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler ahmet hocam allah razı olsun siz ameliyat oldunuz mu nasıl atlattınız şimdi nasıl durumunuz inşallah iyi bi netice elde ederim benimde yürüyüşümü oldukça kısıtlıyor bu durum.

Üye
    ahmetkartal63 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Geçmiş olsun kardeşim ben ameliyat oldum şu anda gayet iyiyim benim diz kapağımın kazadan dolayi yerinden çıkmıştı yürürken zorluk çekiyorum bir çok doktor araştırdım diz kapağı dondurmak gibi laflar söyledi halbuki bu sistem baya eski bir sistem ben araştırdım doktorları ve Sayın hacı kutlu yu buldum muayene oldum sonrada ameliyat oldum şu anda gayet yürüyorum sağlıklı bir şekilde sen yürürken elini dizine koyuyormusun veya eline dinden destek alıyormusun internetten araştır sayın hacı kutlu yu gerçekten bana dua edeceksin hemde doktorada istanbulda özel muayenesi var ameliyatında özel hastanede yapıyor