Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Snyns Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, sol gözüme 2010 yılında bir darbe gelmişti ve o olaydan sonra göz kapaklarım düşmüştü. Geçtiğimiz hafta Kuledibi Göz Hastanesine gittim ve üst kapakta 0,5mm sağa göre düşüklük olduğunu söyledi doktor fakat bunu ameliyat yapamayacağını söyledi. Ancak altta gözüken beyaz kısmı kapatmak için alt kapağı kaldırırız ve gözün normal görünür dedi. Ameliyat günü verildi ve alt kapak hallolucak Kasım ayında. Ben yine de üst kapağı da güzel bir hale sokup gözlerimin eski görüntüsünü almasını istiyorum. Böyle bir ameliyatı yapabilecek bir doktor var mı?

Forum Moderatörü
    Life Avatarı

Gerçek Adı
    ---
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:29
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    15
    Verilen Beğeniler
    5

Göz kapağını tutan kasın gevşemesi veya işlevini yitirmesi ile ortaya çıkan bir durumdur göz kapağı düşmesi. Cerrahi yöntemle düzeltilebilir. Alt kapağı kısalttırmak yerine Dünya göz hastanesi gibi bir kaç merkeze görünmenizde fayda var, geçmiş olsun.

Üye
    Snyns Avatarı

Son Giriş
    04.11-2016
    Saat
    15:41
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dünya göz hastanesinin ücretleri çok fazla, daha makul fiyata gayet başarılı işler çıkarabilecek doktorlar vardır illa ki. Bu ameliyatı daha önceden geçirmiş olan ve memnun olan var ise öneride bulunabilir mi? Batıgöz iyi bir fikir gibi geliyor şu anlık bana.