+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Sol kalçada kemik erimesi başlangıcı ve kemik uçlarında kanama teşhisi..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

A_GEYiK Sol kalçada kemik erimesi başlangıcı ve kemik uçlarında kanama teşhisi..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Yaklaşık 4 ay önce, sol kalçada kemik erimesi başlangıcı ve kemik uçlarında kanama teşhisi konmuştu. Raporda Bileteral kalça avasküler nekrozu yazıyor. Şubat ayından beri yatıyorum, mayıs başında kontrole gittiğimde, doktorum artık yavaş yavaş basmaya başlayabilirsin dedi. Ağrılar halen devam ediyor. Bu hastalık hakkında bilgisi olan var mı?

Saygılarımla,

sanalcos

mummekun oldugu kadar kalca kemigini hareket etirmelisin dostum,yoksa ben cok cektim..kitlendimi ayni kirec bagliyor(caydanlik gibi)..por coz yoki dokesin....hareket..ama agriya katlanacaksin..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

A_GEYiK

Ben aynı zamanda doğuştan serabral palsy im. 5 ay önceye kadar aksayarak da olsa yürüyebiliyordum. doktorum 3 ay boyunca hep yatmamı söylemişti. 3 ay hep yattım üstüne hiç basmadım. Mayıs başında tekrar MR cekildi ve artık yavaş yavaş yürüyebilirsin dedi. Hareket konusunda bir şey söylemedi. Fakat hissediyorum ağrılarda azalma var gibi. Bu arada 4 ay boyunca hep ağrı kesici içip durdum. Şu an xefo kullanıyorum. Kireçlenme yok, kalçada düşmede yokmuş.
    Saygılar,

sanalcos

sen gid.....o bacaginini..kaplica suyuna sok...(burak kalsin..cok degil..)bendede vardi..)..zamanla ...(bosvermisimin,farkina varirsin..)....

A_GEYiK

Sanalcos, seni dinledim ve 2 ay önce gittim bacağımı kaplıcaya soktum, ama hiç bir faydası olmadı ya. Yarından sonra ameliyata giriyorum. Bakalım bir fark olacak mı? İlgin için teşekkürler.

mehmet1125

Aynı hastalıktan 2005 yılında tedavi gördüm fakat tedavi cevap vermedi, sonrasında ise her iki kalçamada protez takıldı.

shukufe

hepınıze hayırlı sıfalar dılıyorum ne kadar sor olsada sabır

yasemiin

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    çok geçmiş olsun benimde iki tarafta avasküler nekrozu mevcut 3 drilling yapıldı 2 şer yıl arayla iki kalçama,şimdi protezde sıra.canlı damarlı kemik nakli var eğer tutarsa kemik tamamen iyileşcek ama benim kemikler artık çökmeye başladı şansımı kaybettim yani

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye