Sayfa 8 / 18 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon
Toplam 259 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

CengizYurek

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    feyza2013;

rahat olun Feyza hanım. bende 3 yıllık protez göz kullanıcısıyım. daha 1 senedir tam olarak oturdu ve diğer gözden ayırt edilmesi epey zor. sadece ameliyattan kalan şişikler var onada yapılacak birşey yok.

Üye
    feyza2013 Avatarı

Gerçek Adı
    feyza yılmaz
    Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    antalya

feyza2013

protez göz ameliyatı yaptırmayı düşünenler varsa doktorla konuşun kaç mmlik sifer takacaklarını . gözün içine takılan sifer ne kadar büyük olursa o kadar iyi oluyomuş.sifer büyük olunca yapılacak olan protez daha küçük ve haraket kabiliyeti daha fazla olabiliyormuş .büyük protez göz kapağı sarkmalarına neden olabiliyormuş çünkü buda göz kapağı ameliyatı demek .bana 14 mm zor sığdırdıklarını söylediler ege üniversite hastanesi doçent doktoru . halbuki daha büyük takılabilme imkanı varmış .kalça yağından destek alınarak vede doktorların farklı metodları olabiliyormuş .fahri hocanın istanbulda haseki hastanesine yönlendirmesiyle öğrendim bende bu konuyu .ben ilerki zamanlarda ikinci bir ameliayat olacağım . haseki araştırmada çok iyi bir doktor var NEDİME DEMİR çok iyi birisi özel hastene gibi ilgileniyor ameliyat olaCak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim

cengiz yürek bende de çökme var sanırım biraz ondan da kaynaklı olabilir

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

feyza hanim zamanla gözünüz yerine oturacaktir.4 ay sonra ki muayeneye kadar gözünüze iyi bakin olaki bi olumsuzluk varsa bunu gittiginde fahri hocama duzellttirin.mesela benimki cok beyaz kaliyodu diger goze nazaran bende birazdaha kanli gorunmesini istiyordum saolsun fahri hocam ve ailesi bu durumu duzelltiler.sende zamanla alisacak ve aslinda yapilmasi gerekenin en iyisinin yapilmis oldugunu goreceksin.muhakkak gerçek goz gibi olmaz ama sana psikolojik olarak rhatlama hissini verecektir...bi problem olursa burdan yazarsin..

Üye
    yaylacı60 Avatarı

Gerçek Adı
    uykucu
    Son Giriş
    08.10-2014
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul

yaylacı60

Merhaba
    gözkurluğu için damla kullanan varmi doktor tavsiyesi üzerine ?

Üye
    kaka_jwan Avatarı

Gerçek Adı
    kaka
    Son Giriş
    27.03-2015
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    Ranya

kaka_jwan

merhaba arkadaşlar ben sol gozum u kaybettim 16 yil once , ve protez kulanmak istiyorum , siz bene yardimci olmalarni istiyorum cunku ben turkia disindaim ,turkiaia galmakek istiyorum bu amaliat icin , sagol yandit lariniz icin

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

kaka_jwan;

dostum istanbulda okuler protez goz merkezine basvur fahri eskioglu bu isin erbabidir::::

bilgi icin bana ulas email cask85@gmail.com

Üye
    feyza2013 Avatarı

Gerçek Adı
    feyza yılmaz
    Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    antalya

feyza2013

refresh tears kullanıyorum ben göz kuruluğuna .

arkadaşlar yeni damlaya başladım iki doktorda bunu önerdi systane .refresh tears dan daha iyiymiş.protez göz için protezi yapan fahri bey tatlı badem yağını önerdi akşam yatmadan bir damla dedi .sabah akşam uygulanabilirmiş ama gündüz matlaşma yaparmış gözde .o yüzden önermiyor.

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

feyza hanim systane nin ne faydasi oluyor teşekkürler.

emine şahin

Selam arkadaşlar.
    Ben 1992 yılında gözümden katarakt ameliyatı oldum.Katarakt ameliyatından sonra gözümde göz tansiyonu çıktı. Göz tansiyonum hem fazlasıyla ağrı yapıyodu hemde göz rengimin değişmesine neden oldu.Gözümdeki renk değişikliği giderek fazlalaştı ve bu durum beni çok rahatsız etmeye başladı. Gittiğim dr. gözümün alınmasını söyledi.Fakat ben hiç bir zaman gözümün alınması taraftarı değildim.2005 yılında protez göz hakkında arastırmalar yaptım.İnternet üzerinden yaptığım arastırmalar sonucunda protez göz kullananların hepsinin gözünü aldırdığını gördüm.Ben gözümü aldırmak istemediğim için protez gözde yaptıramıyordum.Kafam çok karışmıştı. Bir yandanda korkuyordum. Yıne bir gün internet üzerinden arastırma yaparke okuler protez göz merkezini gördüm ve aradım. Telefonda fahri beyle konuştum. Durumumu anlattım ve beni o kadar pozitif bir ses tonuyla karsıladıkı ve bana gözümün alınmasına gerek olmadığını söyledi üzerine protez göz yapabileceklerini söylediler. Teefonu kapattığımda sevinçten çığlık attım ve ertesi gün görüşmeye gittim. Gözümün birebir ölçüsü alındı ve gözümün üzerine protez göz yaptılar.Sağ gözümün birebir aynısını yaptılar.Beni tanımayan insanlar gözümü hiç farketmiyorlar tanıyanlarda çok başarılı bir ameliyat olduğumu tamamen düzelmiş olduğunu söyluyorlar. Çok rahat kullanıyorum.Gözümde biraz kuruluk vardı fahri bey bana Tatlı badem yağı önerdi. Tatlı badem yağını kullandıktan sonra inanılmaz canlılık verdi ve kuruluk hiç kalmadı. Çok memunun ve çok mutuyum. Gözünüzü sadece aile fertlerininz bildiği için anlıyorlar onun dışında hiç kimse farketmiyor. Okuler in aile sıcaklığında bir ortamı var. Beni yeniden hayata bağladılar. Oküler ailesini iyiki tanıdım.Herkese tüm oküler ailesine çok tesekkür dereim bana bu mutluluğu yaşattıkları için.

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

bu badem yağıni gündüz kullanirken nasil oluyor..

emine şahin

Herkese slm tatlı badem yağını günde 2 defa kullanabilirsiniz ben çok memnunum sabah parmağıma döküp protezime sürüyorm bütün gün çok rahat ediyorum sizede tavsiye ederim allah bin kere razi olsun fahri bey abimden beni hayata döndürdü ellerine sğlk

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir

rusa

Tatli bademi yagini nerden alacagiz..

emine şahin

Ben bizim mahalledeki aktardan aldım. Küçük bir cam şişede . Sonra bitmiş bir göz damlası kutusuna koydum . Şimdi sürekli çantamda taşıyorum.

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir

rusa

Sagol...emine şahin

Üye
    kaka_jwan Avatarı

Gerçek Adı
    kaka
    Son Giriş
    27.03-2015
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    Ranya

kaka_jwan

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba ,bende amalyat oldum ve istanbula gittim protez icin , sagolsun fahrybey ve ailesi benimle cok ilgilandilar ve cok guzal protez yaptilar , ben memnunum daha bilsaidim daha once yapardim

Sayfa 8 / 18 İlkİlk ... 456789101112 ... SonSon