Sayfa 7 / 18 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon
Toplam 259 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    feyza2013 Avatarı

Gerçek Adı
    feyza yılmaz
    Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    antalya

feyza2013

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ay.er;

senin söylediğin bu protez merkezi nerede kaç tl ye yapıyorlar bilgi verebilir misin ?

Üye
    ay.er Avatarı

Gerçek Adı
    ay.er
    Son Giriş
    29.09-2015
    Saat
    01:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

ay.er

feyza2013;

İstanbul da çapa tıp fakültesinin karşısında, beni doktor direk oraya yönlendirdi. gidebileceğim en iyi ve tek yer olduğunu söyleyerek. zaten bende öncesinde netten araştırma yapmıştım gerçektende öyle idi. yıllardır bu işi yapıyorlar ve ilk getirenler onlar. fiyat konusunda bilgim yok çünkü biz ödemeyi ameliyat masrafı içinde yaptık. tek olarak protezin fiyatını bilmiyorum ama bin liranın üstü olması gerek. öküler protez göz merkezi diye aratırsan telefonlarına ulaşırsın sana oradan nt bilgi verirler. ve çok iyi insanlar bunuda belirteyim. merkezde de zaten eğer gidersen göreceksin bizden çok var o yüzden çok rahat olacaksın...

Üye
    feyza2013 Avatarı

Gerçek Adı
    feyza yılmaz
    Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya

feyza2013

arkadaşlar izmir de protezim yapıldı hiç memnun kalmadım resmen gözümde kocaman bir boncuk var gibi (boncuk daha parlaktır) çocuk oyuncağı gibi resmen ben buradayım diyor beyaz kısmının boyaması da hiç hoş olmamış sarılık ve kırmızılık abartılmış.bütün protezler aynı mıdır arkadaşlar teknoloji bu kadar ilerlemişken protez gözün bu kadar basit ve saçma olmaması lazım.özel mesaj atılabiliniyorsa protez gözünüzün resmini yollayabilir misiniz?

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    08:27
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir

rusa

Bu konuda teknolojik bir gelisme olma imkani yok gibi...ozel fotograf mak.cekilen iris resmi basiliyir proteze..ama ne fayda uc boyutlu havasi ni derinlik hissini vermiyor resim baski... o sebeple yillar gecsede el boyama nin el yapimi olmanin otesinde bir gelisme yillardir yok...ve olmayacagi kesin bilgi...senin durumuna gelince ..bu porotezi yapan insannin tecrubesi cok onemli...benim protezimi daha anlayan olmadi.. sadece hareketi az gozum tembel diyiyorum okadar...ist 4 yer yapiyor..tum doktorlar ameliyati yapip bu 4 protez nerkezinden birine yonlenniyirsun...iki tanesi on plani cikmis durumda 1.okuker protez...2. poromed..3.kartal goz..4.haydarpasa goz..vs.vs..amaliyat oldum bir protez yapıldı yapan kişi kendisi tam oturmadı diyerek 2 cisine başladı ..ben kulandıgımdan memnun sayılırım...ama ılkı yapılınca ırısın yarım mılım kucuk 1 mılım dısa baktıgı tam anlamıyla bıtıp polısaj olunca cıkıyor....o sebeple ıkıncı protez yapımı daha saglıklı ve dogru oluyor...ılkı prototıp ıkıncı asıl oluyor..bende oyle oldu.

Üye
    yaylacı60 Avatarı

Gerçek Adı
    uykucu
    Son Giriş
    08.10-2014
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul

yaylacı60

merhaba

Bende kullanıyorum protez İstanbulda protez için güvenilir yer arayan var ise ay.er in dediği gibi Oküller protez göz Fahri Bey Yılların tecrübesi ile hizmet veriyolar.

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

okuler prtez göz fahri bey best of

Üye
    bulent_37 Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    04.06-2014
    Saat
    02:43
    Yaşadığı Yer
    kastamonu

bulent_37

merhaba yaylacı protezi kime yaptırdınız ve kapanma oluyormu sabahları günlük hayattada sulanma be yaptırdım ama pek memnun değilim tşk ederim

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

slm dostum istanbulda okuler protez var şehreminide orda fahri bey bu işin uzmani ara bi gorus derim...

Üye
    burdurlu Avatarı

Gerçek Adı
    mevlüt
    Son Giriş
    25.05-2015
    Saat
    11:48
    Yaşadığı Yer
    antalya

burdurlu

protez dediğimiz camdan göz biçiminde yapılmış takılıp çıkarılabilen birşey değilmi ?

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

camdan fazla tavsiye edilmiyor akrilik ten yapılıyor genelde.temizlemek icin cikariliyor...

Üye
    yaylacı60 Avatarı

Gerçek Adı
    uykucu
    Son Giriş
    08.10-2014
    Saat
    13:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul

yaylacı60

Merhaba bulent_37 ilk zamanlar sulanma oluyordu çapaklanma v.s ama şuanda allahıma şükürler olsun bir sorun yok damlalarını düzenli kullanırsan bi sorun olucanı sanmıyorum.....
    Geçmiş olsun

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

alışma süreci 3 yildir bu sureden sonra herşey yoluna giriyor...

CengizYurek

3 yıl önce Dünyagöz'de Levent Akçay'ın yanında ÜTSE ameliyatı oldum. gözümde yüksek göz tansiyonu vardı ve göz küçülmeye başlamıştı. Skleradan içeri girilip sıvı boşaltıldı ve içine implant yerleştirildi. 1 aylık iyileşmenin sonucunda Oküler Protez Göz Merkezinde Fahri Beyin yanında protezimi yaptırdık. İlk taktığımda aman Allahım bu benmiyim dedim. Çünkü hem hareketleri aynı hemde renkleri. sadece birazcık büyük duruyordu o da alışma sürecinden sonra düzeldi birebir aynı oldu. Hatta beni sadece bir defa görmüş bir akrabam sağlam gözümü protez sandı gerçekten iyi yapmışlar dedi. iyi gülmüştük

Öncelikle temizlik şart arkadaşlar. temizlik yapmadığım için gözümde keratit oluştu ve yeniden ameliyat oldum. protezim uymayınca yeni protez yaptırdık. biraz hareketleri azaldı ama ben hala çok memnunum. Allah olmayanlarada nasip etsin. Amin.

Üye
    cask68 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet sarıkaya
    Son Giriş
    02.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aksaray

cask68

bugun istanbuldayim fahri beyle görüştüm. ayni zamanda feyza hanimlada karşılaştik.feyza hanim bu forumu fahri beye anlatmis buyuk tesaduf oldu benim icin burda bu konu ya yorum yapan arkadaslarla konusmak inanin beni mutlu etti.burdan tekrar fahri beye saygi ve sevgilerimi sunuyorum..hocam bugun bana yaptiginiz iyiligi karşılıksız birakmiyacam.

arkadaş lar sizi bilmem ama turkiyede bu isi yapan ve insanlarin mutlu olmalari icin ugrasan bu kadar degerli insanlari ben daha once gormedim...

Üye
    feyza2013 Avatarı

Gerçek Adı
    feyza yılmaz
    Son Giriş
    19.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    antalya

feyza2013

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar İzmir de yaptırdığım protezden memnun kalmamıştım gözümde sürekli dönüyordu rengi ,şekli büyüklüğü olmamıştı kendimi çok rahatsız hissediyordum .forumdan ve netten araştırma yapıp istanbula oküler protez göz merkezine gittim fahri hoca ve ailesi ile tanıştım çokta memnun kaldım. kalıp almak ,renklendirme ,bakışı ayarlamak için saatlerce emek verip uğraşıyorlar.protezim gözüme tam oturdu diğeri gibi dönüp durmuyor .rengi şekli gayet güzel oldu .insanın kendi gözü gibi olmuyor malesef ama ben sosyal ve psikolojik olarak memnunum.bazı insanların göz yapısından kaynaklı bilemiyorum ama ayırt edilmesi zor protezler gördüm.yuvarlak gözlü insanlar daha şanslı galiba bu konuda benim kendi görüşüm .bel ki benim kide öyle olacak bilemiyorum birkaç ay sonra tekrar gideceğim düzeltmeler yapılacak .inşallah benimki de onlardan olacak

Sayfa 7 / 18 İlkİlk ... 3456789101117 ... SonSon