Sayfa 17 / 18 İlkİlk ... 7131415161718 SonSon
Toplam 259 mesajın 241-255 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:08
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @zeydtalha bilgilerin için teşekurler. demekki cok iyi yapılmış ki doktor anlamamış . peki sen hangi doktora ameliyat oldun .

Üye
    şermin Avatarı

Gerçek Adı
    şermin
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul

şermin Ne gerek var o kadar para vermeye....

Aranıza yeni katılıyorum arkadaşlar;
    2010 yılından bu yana göz protezi kullanıyorum.numune göz protezde yaptırmıştım.şimdi yenilenmesi için tekrar aradığımda oranın kapandığını duydum. Internetten araştırırken uzman göz protez merkezi ismi dikkatimi çekmişti.aradım bilgi ve fiyat sormak için bana 1750+kdv dediler bende randevu alıp gittim. Protezi yapan teknisyen tek tek aydınlattı.yaptırmaya karar verdim.Yaptığında inanamadım protezim diğerinden daha da güzel oldu.sizlerinde gidip en azından bir konuşmanızı tavsiye ederim
    varsa sorunu olanlara yardımcı olabilirim.

Üye
    Elff Avatarı

Son Giriş
    22.06-2016
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana

Elff

Arkadaşlar benim sağ gözde doğuştan d
    Görme yok şimdi ise ağrı yapiyor o yüzden doktorlar ameliyat olmam gerektiğini söylediler..
    Araştırmalarıma gore devlet ve özelde yapılıyormuş fakat kullanılan bilyenin maddesi farkliymis hangi doktoru onerirsiniz yardımcı olursanız sevinirim..acilll

Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

@Elff bende sizin gibi araştırıyorum ama gercekten arastırıp karar vermek zor. ben karar verdim . dr şafak karslıogluna gitcem randevu aldım . ben ameliyat olmadım ama araştırdıgım kadarıyla söylüyorum .ameliyat olanlar daha iyi bilir

Üye
    özcanbjkli Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZCAN
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ

özcanbjkli

Ben dünya gözde oldum ücreti yüksek ama ben memnun kaldım.

Üye
    Elff Avatarı

Son Giriş
    22.06-2016
    Saat
    14:20
    Yaşadığı Yer
    Adana

Elff

@meroo şafak Karslıoğlu ile gormustum.ben ama bilyenin maddesi önemli değil dedi kafam karıştı o yuzden senin durumun farklıdır belki gidince kafana yatabilir inşallah hakkinda hayırlısı olur geçmiş olsun
    Bu arada teşekkür ederim..
    @özcanbjkli teşekkür ederim

Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

arkadaslar bi hafta once ameliyat oldum . bi bucuk ay sonra tekrar doktora gjtcem protez islemleri olcak.

kelebekvadisi

Merhaba arkadaşlar arkadaşımın doğuştan görme sorunu vardı 18 yaşında ameliyat oldu. İlk protezi devlet hastanesinde yaptılar gözünün beyazı kahverengi gibi olmuştu feci fark ediliyordu sonra Şahin protez göz merkezimi bulduk orda yaptırdık her provaları ne yaptıklarını anlattılar provalarda bizden de onay alarak devam ettiler o kadar içimize sindi ki şurası iyi durmuyor dedik değiştirdiler olabilecek en iyi çalışmayı yapıyorlar ve teknik olarak onlar çalışıyor ama sizinde düşüncelerinizi soruyorlar insana bi rahatlama geliyo alışma süresinin bi kısmı orda gidiyo zaten. Kontroller istiyorlar sürekli takip ediyorlar sıkıntı olmasa bile gel görelim kahvemizi iç diyorlar aile gibiler. Biz çok sevdik ve protez den yanada çok memnunuz siz de mutlaka görüşün sonra karar verin derim.

yusufeymen

sa arkaşdaşlar yardımcı olursanız sevinirim size bir kaç sorum olacak benim sol göz hiç görmüyor, göz bebeği hemen hepsi beyazlaşmış durumda, diğer göze göre biraz küçük farkediliyor ve hafif şaşılık var ama başka bir hastalık yok. doktor proteze olumlu bakmadı. proestetik lens onerdi taktım ve eskisine göre çok iyi bir görüntüm oluştu. 2 yıldır bu lensi kullanıyorum. şimdi bu lensin biraz büyüğünü ve şaşılığı önlemek anlamında oval yapısında değişiklik yapmak istiyorum. böyle bir şey yaptıran varmı bu bir ikinciside ankarada ki hastanelerden hangisine gidebilirim bu konuda istanbul çok iyimi tşk ederim.

kelebekvadisi

As arkadasim. Şaşılık varsa prostetik lens kullanmak çok zor hem çap olarak sabit duramayacak ve kayma oldukça lens gozde durmayabilir. Göz küçülduyse üzerine protez olabiliyor. İstersen başka bir doktora daha görün ama doktor seçerken okuloplastik cerrahi seç. Diğer hocalar tam bilmiyor. İstanbul da bu işi iyi yapıyorlar. Biz çok araştırdık o yüzden her konuya vakifiz artık. Yine bişey sormak istersen yaz kardeşim.

mehmet1017

Merhaba arkadaslar oncelikle hepinize cok gecmis olsun kader arkadaslarim ben 25 yasindayim 6 yasinda sol gozume cocuklar tas atmasi sonucu kaybettim son 5 senedirli proestetik lens kulaniyorum ama artik yordu beni renginin uymamasi agri yapmasi kizariklik yapmasi int dolasirken bu formu buldum okurken yazilarinizi protez goz yapipta memnun olanlari okuyunca kendim yapmis kadar sevindim ve heycanladim suan erzurumdayim yakin zamanda istanbula gidip fahri bey le gorusmeyi dusunuyorum ama doktor konusunda kararsiz kaldim aklim 3 dr var levent akcay, safak karslioglu ve baris yeniad safak ve levent beyin ameliyatlarinin cok iyi ve bi okadarda pahali oldunu duydum peki baris bey hakkinda bilgisu olan varmi goz vakfinda calisiyo oda onda ameliyat olup sonuc alan varmi veya en son ameliyat olanlar neler dusunuyo kimi onerirler tesekkur ederim simdikden bilgileriniz icin ins hayatta yuzunuz hep guler

Üye
    özcanbjkli Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZCAN
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ

özcanbjkli

Hayırlı olsun inş istediğin gibi olur

Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

arkadaşlar . protez göz ameliyatından sonra göz diger göz gibi açılıyo mu .

Engin65

Ben protez goz kullaniyorum kardesim

Üye
    sga Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Adana

sga

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Protez kullanan arkadaşlar memnun musunuz? Çocukken geçirdiğim bir kazadan dolayı bir gözüm çok az görüyor dolayısıyla kayma var.

Ameliyat olup bir süre sonra tekrar kaymasına katlanmak mı yoksa protez göze geçmek mi çok kararsızım. Eskisinden daha iyi olur mu göz hareketleri karşıdan paralel durur mu? Renk ve şekil farklılığı okuduklarıma göre dışarıdan bakan birinin farketmesi zor gibi. Şuanki halinden daha kötü olur diye kokuyorum ve takıp çıkartma kısmı beni çekindiriyor.. gözü tamamen alıyorlar mı protezin altı boş mu kalıyor?

Sayfa 17 / 18 İlkİlk ... 7131415161718 SonSon