1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 16 / 18 İlkİlk ... 612131415161718 SonSon
Toplam 259 mesajın 226-240 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar bilgileriniz icin cok tesekurler .

Üye
    ali fikri Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    istanbul artvin,arhavi

ali fikri

@Lone selam, vitrektomi amelyatının yan etkilerinden biride malesef göz tansiyonudur ! göz tansiyonu bir türlü düşmüyordu, onunda amelyatını oldum birde göz tansiyonu ağrı yapmaz, sinsi bi rahatsızlıktır, ya ölçümle yada görme kaybıyla belirti gösterir, vakti zamanında çok uğraşmıştım... gözün küçülmesindeki olay ise işlevini yerine getiremeyen organ zamanla küçülür ( ki bende durum bu )

Üye
    özcanbjkli Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZCAN
    Son Giriş
    30.11-2016
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ

özcanbjkli

Arkadaşlar Merhaba,

Protezim yapılalı 3 ay oldu profil fotoğrafım son halim doktor 2 3 ay sonra biraz daha ayar yapacağız dedi. Şuan halimden çok memnumum Allaha şükürler olsun.

Sarah2016

@ali fikri

bildiğim kadarıyla göz küçülmeye başladıysa hücreler azalıyor ve göz küçülüyor bu durumda göz üzerine protez lens veya kabul etmesi zor ama protez öneriliyor

tugba48

Levent akçay bende ameliyat olmak istiyorum ütse yöntemi kalıcı deyilmi yani çıkmayan göz bu arada capak çok oluyor mu ameliyat ağrısı çok oluyor mu protezi dünya gözde mi yapıyorlar yoksa başka yeremi gondetiyorlar

Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

arkadaşlar ankarada dünya göz hastanesinde dr .mehmet ünal var protez gözle ilgileniyo . doktor hakkında bilgisi olan var mı . yardımcı olursanız sevinirim

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul

İron

Protez göz yaptırmak ve ameliyat olmak isteyen arkadaşlar size tavsiyem 10.000TL ile 15.000TL arasında para verip ameliyat olup protez yaptırmayın çok ciddi söylüyorum kazıklanıyorsunuz. Ankara ` da yaşayan veya gidebilecek olan kişilere protez için imka gözü kesinlikle tavsiye ediyorum. Ameliyat için Doç. Dr. Sadık Kavaklı şimdiye kadar gördüklerimin en iyisi . Yardım isteyen kişiler bana 0535 587 1202 numaradan ulaşabilir.

Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

@iron peki normal bir protez goz ameliyati ne kadara yapiliyor . sen ameliyat oldun mu @iron

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

İron

@meroo

Ben İstanbul Medical park hastanesi Fatih saraçhane de göz ameliyatı oldum ve deli para verdim. 1 yıl sonra protez ve Doktor hatası nedeni ile tekrar ameliyat oldum. 2. ameliyatımı yapan Doçent Doktor Sadık Kavaklı ve ben çok memnum kaldım ve ilk ameliyat için verdiğim paraya üzüldüm. Size tavsiyem 10bin tl 15 bin tl Levent Akçay gibi iyi reklam yapan ve kendini iyi pazarlayan doktorlara para kaptırmayın. Protezi imka medikal Ankara da yaptırın. İstanbul da doğru düzgün protez yapan yer yok bilginize. Dünya göz Ataköy 3000bin tl altında protez yapmaz pahalı arkadaşlar maliyeti ne sadece işçilik var.

@tugba48

Ameliyatı Levent Akçay yapıyor ama protez için sizi Ataköy tarafına yollar. protezi doktor yapmıyor anlaşmalı olduğu yer Ataköy Ercan diye biri yapıyor 3bin tl ile 3.500 tl arası en son protez ücreti

zeydtalha

Bende 2007 yılında taktırdım sağ göz protez dünya göz hastanesinde amaliyat oldum. Çapa tip Fakültesi karşısında ökuler göz de fahri bey proteze yardimci oldu. Normal hayatıma devam ediyorum. Top oynama yüzme koşma her şey yapıyorum... 9 yıl oldu bir kez olsun çıkmadı bile okadar sağlam ve düzgün. Yapan kişiler işin ehliydi. . Sorusu olan arkadaşlar sorabilir istediklerini cevapların..

Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

@iron bilgilerin için tesekurler . bn ankarada olmayı düşünüyorum ama daha karar veremedim yani protezden korkarım gibime geliyor cıkartıp takamam izledim de videosunu.

ya bende yaptırmışken iyisi olsun diyorum . bizim burda biri var gözünde boncuk gibi duruyo .

@zeydtalha seninki nasıl yapılmışta hiç çıkartmadın gözün hareketleri nasıl peki

Ümit Kurtuluş

1991 yılında gözüm alınmıştı yıllarca protez kullandım. 2008 yılında protez kullanmayı bıraktım. Ben böyle çok daha rahatım.

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

İron

@meroo

MEROO selam ,
    sanırım siz Kayseri de oturuyorsunuz sizi tavsiyem ameliyat için Ankara ` da Lokman Hekim Hastanesinde Doç Dr Sadık Kavaklı ile görüşmeniz benim adımı verin size kesinlikle yardımcı olacaktır. Protez için de yine Ankara İmka Protez Göz merkezinini tavsiye ediyorum hem Kayseri ye yakın . Vidalı protez gözü kimse tavsiye etmiyor kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini yazsın lütfen!
    Meroo zamanla çıkarıp takmasına protezin temizlenmesine ve çabaklanmalara alışacaksın. Hiç bir şey asla Allah `ın bize verdiği ile eş değer değil o yüzden protezi yapan kul olduğu için her protez anlaşılır ama iyi bir işçilikle protezi yaparsa ve protez koyu kahve , siyah ve bu tonlara yakın renk olursa çok zor anlaşılır .

Üye
    meroo Avatarı

Gerçek Adı
    merve
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri

meroo

@iron cok saol . biraz araştırıyım eger olmayı düşünürsem irtibata geçerim ..

zeydtalha

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @meroo Tabiki doğal gibi değil Kul yapımı sonuçta. Ama söyle söyleyeyim ben göz doktoruna gittim capaklanma vardı, hocam gözümde capaklanma var gözüm protez dedim söyle baktı hangi gözün dedi. O derece anlasilmiyor Dr da söyledi yapan çok iyi yapmış diye. Benim sağ göz protez tabiki oynama sol göz gibi olmasada hareket ediyor çok iyi yani. Ben sana tavsiye ederim yardimci da olurum, bilmek istediğin bir şey varsa telde de arayabilirsin yaşadığım sıkıntı güzel tarafları her şeyi anlatırım. Özelden. Sormak istediklerin varsa numarani yaz özelden ben sana dönerim. Detaylı konuşuruz aklında ne varsa sorarsin kardeşim

Sayfa 16 / 18 İlkİlk ... 612131415161718 SonSon