Sayfa 12 / 18 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon
Toplam 259 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    muk Avatarı

Gerçek Adı
    mukaddes
    Son Giriş
    19.01-2015
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    istanbul

muk

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    canım göz potezi 3 aşamada teslim ediliyor ilk gittiginde ölçü alınıyor,göz rengin ayarlanıyor.ikinci gittiginde provası yapılıyor.üçüncü gittiginde ise teslim ediliyor.sana 3 asama deken bunu kasdetmiştir doktorun 1 günde teslim olmuyorr.

Üye
    Nazen Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Nazen

Muk siz yaptırdınız mı?

Ali91100

Selamlar,
    Ben protez göz kullanıyorum,13 sene oldu kullanalı,5 yıl dolduğunda yenisini takıyorlar,gayet rahat ve sağlıklı,hiç hissetmiyorum protez olduğunu,ve görüntü olarak sağlam göz gibi duruyor,protez olduğu hiç belli olmuyor.

Selamlar,Bahsettiğiniz aşamalardan önce,göz içine yapılan ameliyat var,ameliyat ile protez gözü hareket ettirecek düzenek göz yuvasına takılıyor,bu ameliyattan Takriben üç hafta sonra protezin Hazırlanması başlıyor,ayrıca protez gözünüzü yerinden çıkartıp yıkayıp yerine geri takabilirsiniz.

Üye
    Nazen Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Nazen

Ali91100 siz nerde yaptırdınız protez ve ameliyatı

Üye
    reco61 Avatarı

Gerçek Adı
    recai
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:16
    Yaşadığı Yer
    istanbul

reco61

bende protezimi değişmeyi düşünüyorum tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Üye
    alp-can Avatarı

Gerçek Adı
    ALP
    Son Giriş
    13.01-2015
    Saat
    16:00
    Yaşadığı Yer
    antalya

alp-can

Arkadaşlar 3 yaşımda gözüme çivi batmış ve 33 yaşıma kadar hiç birşey kullanmadım. Sonra gözümde küçülme ve iris,de beyazlık oldu
    ama yinede proestetik lensle 1 sene idare ettim. ama sonra bende çok araştırdım ve 2013 aralık ayında PENDiK DÜNYA GöZ,de Dr. Levent Akçay,a ameliyat oldum. yaklaşık olarak yarım saat sürdü
    ve genel anestezi olduğunuz için ağrınız olmuyor. sonrasında ağrı kesici veriyorlar ve aynı gün taburce ediyorlar. morluklarınız 2 hafta sürüyor
    ve 1 ay sonunda doktor konturolunden sonra protez işleminiz başlıyor. Beni Oküler Protez merkezine fahri beye yönlendirdiler ve gerçektende çok memnun kaldım.işlerini çok iyi ve profesyonelce yapıyorlar
    protez yatırdığınız yer çok önemli ve Oküler,de sizi mutlu edene kadar uğraşıyorlar,kesinlikle protez yaptırmadan önce fahri beyden bilgi almanızı tavsiye ederim.
    Ama artık sanırım dünya gözle çalışmıyorlar. Dr tercihiniz ne olursa olsun protez yaptırdığınız yer çok önemli.Ben levent beyin ameliyatını tavsiye ederim çünki
    göz kürenize kullandıkları bilyenin bile kalitesi çok önemli.şimdi çok rahatım çapaklanma vs. oluyor ama eski halinize göre çok rahat edersiniz. Buradan Oküler ailesine ve Levent beye çok teşekkür ederim.
    sorularınız olursa buradan yardımcı olurum, herkeze acil şifalar dilerim..

Üye
    tolga1453 Avatarı

Gerçek Adı
    tolga
    Son Giriş
    01.03-2015
    Saat
    01:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul

tolga1453

arkadaşlar prostetik lens kullananlar var mı ??? avantajları ve dezavantajları nelerdir?? bir de nereden temin edebilir yardımcı olursanız çok sevinirim protez göze cesaret edemiyorum saygılar yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum

Üye
    tolga1453 Avatarı

Gerçek Adı
    tolga
    Son Giriş
    01.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

tolga1453

Arkadaşlar merhabalar bugün bir lens merkezine gittim orada bir kaç uygulama yaptık fakat benim gözde kayma var bu nedenle lens tamamıyla sorun çözmüyor buradan oküler protez merkezini duymuştum oradan kalktım gittim okülere fahri beyle konuştuk yapabileceklerimiz hakkında konuştuk şimdi ameliyatsız protez yapacağız şimdilik bir deneme olsun diye şeffa bir kalıp protez yapacak yarın onu alacağım eğer ağrı sızı olmazsa protezin yapım aşamasına geçilecek , burada anlatırlardı oküleri ve fahri beyi mübalağa yaparlar sanırdım fakat bugün kendim bizzat gördüm ve yaşadım hakikaten beyefendi canı yakın sizin sorunlarınızı çözmeye odaklı insanlar buradan proteze ihtiyacı olan insanlara tavsiyem illa gidip almanız gerekmez gidin bir sohbet edin kararınızı sonra verin herkese geçmiş olsun arkadaşlar birbirimize yardımcı olalım hayat paylaşınca güzel

Üye
    Nazen Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Nazen

Tolga1453 Şeffaf protezi kullandıktan sonra deneyimini paylaşırmısın. Bu arada göz iri ise üzerine protez olmaz diye biliyorum.

Üye
    reco61 Avatarı

Gerçek Adı
    recai
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

reco61

Istanbulda bu işi yaptırabilecegim uzman biryer varmi deneyimli arkadaşlar tecrübelerini paylasabilirmi

Üye
    tolga1453 Avatarı

Gerçek Adı
    tolga
    Son Giriş
    01.03-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

tolga1453

Arkadaşlar merhabalar deneme başarıyla tamamlanmıştır gözümde hiç bir sorun olmadı çok şükür ayrıca fahri bey o kadar çok ilgilendi ki ona minnettarım protezin yapım aşamasına başlandı inşaallah önümüzdeki çarşambada allahın izniyle tamamlanmış olacak , arkadaşlar yukarıda dediğim gibi oküler protez merkezi gerçekten iyi bir yer şimdi ben burada ne anlatsam boş size tavsiyem kafanızda illa ki bir yerler vardır fakat fahri beyle görüşmeden hiç bir yerden protez almayın ve yaptırmayın derim bir görüşün sorununuzdan bahsedin fahri bey zaten olabileceklerin arasından en iyisini size önerecektir nazen: hanım efendi benim gözde küçülme vardı bu küçülmede yeterli geldi çok şükür isteyen olursa telden numaramı verip yardımcı olurum sorularınızı cevaplarım isteyen olursa resimde atarım fakat resim atmayı bilmiyorum ne yazık ki şöyle yaparız msn verirsiniz ben oradan atarım resimi yada bir gün bir yerde kahve içer detaylıda anlatabilirim buradaki arkadaşlara hassas davranmamın yardımcı olmak istememin tek bir nedeni var ben bayağı zorluk yaşadım bu nedenle amacım birilerine bir faydam dokunsun neyse herkes allaha emanet olsun fahri beyin kartı mevcut bende eğer isteyen olursa özelden nosunuda yazarım arar kafanızdaki soruları bizzat sorarsınız hayırlı günler sağlıcakla kalın arkadaşlar

reco61 : üstat arzu edersen fahri beyle görüş ben tavsiye ederim protez yaptıran birisi olarak ama karar senin tabii hadi sana da hayırlı akşamlar

Üye
    Nazen Avatarı

Son Giriş
    25.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

Nazen

Teşekkür ederim arkadaşlar bi ara Fahri beye uğrayacağım inşaallah

Üye
    senemocal Avatarı

Son Giriş
    04.12-2014
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

senemocal

Merhaba,
    belki bir fikir verir. Bu konuda kapsamlı bir film yapmıştım. Bir kısmı linkte:

Üye
    reco61 Avatarı

Gerçek Adı
    recai
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

reco61

Link gözükmüyor. özleden telefon için mesaj attım tolga bey..

Üye
    senemocal Avatarı

Son Giriş
    04.12-2014
    Saat
    15:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

senemocal

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bir de böyle vereyim linki o zaman.

Sayfa 12 / 18 İlkİlk ... 28910111213141516 ... SonSon