+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Atandıktan sonra hangi belgeleri isteyecekler?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

lodos Atandıktan sonra hangi belgeleri isteyecekler?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    hizmetli kardosuna atandık diyelim herhangi bir şehire hangi belgeleri nereye götürecez bilen var mı arkadaşlar

cenhan038

nereye atandı isen örneğin ankara valiliği ankara valiliğine götüreceksin bildiğim kadarı ile ...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

lodos

CEYHAN 038 ATANINCA BELLİ BİR BELGE ALMAMIZA GEREK YOK DEMİ ösym den internetdeki atandınız ibaresi yetrli galiba

UnFeeLinq

ataman yapılırsa atamanın yapıldıgı kuruma şahsen başvurman gerekli diye biliyorum onlar seni yönlendirir gerkli evrak konusunda. yanlış hatırlıyoda olabilirim bilen arkadaslar varsa düzeltsin beni.

cenhan038

lodos;

tam bilgim yok ilk defa katılıyorum bende kuraya ama aldığım edindiğim bilgilere göre istenilen belgeler tarafımıza mail yada posta yolu ile iletilecekmiş bildiğim kadarı ile çünkü ben kayserideyim izmiri seçtim atandım ta evraklar için izmire gidip geri kayseriye gelip evrakları hazırlamak gibi zor duruma maddi açıdan bizi zor durumda bırakacak bir sistemi yok ösym nin hem tüm adres bilgilerimiz kayıtlı ösym de hayırlısı ile bir atamamız yapılsın çıksında 10 kerede gider gelirim ben

UnFeeLinq;
    tam olarak bu şekilde bende duyum aldım atamanın yapıldığı kuruma şahsen yada telefon ile ulaşıp gerekli evraklar konusunda bizi yönlendireceklermiş çünkü ortopedik engelli var görme engelli var o yüzden zor durumda bırakmazlar kimseyi

sebboy

bizmı atandığımız kurumlara ulaşıcaz telefonla yoksa onlar bizemi onu anlamadım

XXL

Onlar size ulaşacaklar fakat bu pek tasvip ettiğim bir şey değil.Sonuçları müteakip atanmış olduğunuz kuruma gidiniz ve özlük işleri,insan kaynakları,personel işlemleri gibi birimlerden hangisi varsa görüşünüz.Onların aramasını beklemeyin.Evraklara gelince istenen şeyler standarttır : Diploma,nüfus cüzdanı,sicil kaydı,resim,atandığınıza dair çıktı,sağlık raporu,atanmış olduğunuz kurum ayrıca bir belge istediyse o belge vs...Atandığınız kurumu ziyarette öğrenirsiniz artık. Atandığınız yerin Valiliğine değil,kurumun kendisine gideceksiniz bu arada.

Bio

Atandığınız kurumun il müdürlüğünde özlük işlerine gideceksiniz her atandığınız il başka bir şehirde ise telefonla ulaşın size mutlaka söylerler ancak zaten istenilen belgeler standarttır.

Üye
    Gerçek Adı
    Tahir POLAT
    Son Giriş
    21.03-2014
    Saat
    21:53
    Yaşadığı Yer
    türkiye

taho

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Kpss atamalarında evraklar devlet planlama teşkilatına postalanıyor. sonra göreve başlama yazısı geliyor.

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye