Sayfa 1 / 31 1234511 ... SonSon
Toplam 459 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    engin_temiz Avatarı

Gerçek Adı
    engin temiz
    Son Giriş
    23.10-2012
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    gaziantep

engin_temiz 2012-ÖMSS / Kura İle Özürlü Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzu Yayınlandı

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Buradan--> www.osym.gov.tr/belge/1-13294/kilavuzlar.html
    ve Buradan--> ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi
    takibe devam..umut fakirin ekmeği..haydi Bismillah Rabbi yessir ve La Tuassir Rabbi temmim bil hayr...

Üye
    cevdet.ozcubukcu Avatarı

Gerçek Adı
    Cevdet Özçubukçu
    Son Giriş
    07.02-2014
    Saat
    11:39

cevdet.ozcubukcu

klavuz çıktı klavuzlar bölümünde hayırlı işler

gul2011

cümleten hayırlı olsun inşallah

xcoll

haydi bre ...

ben genel özürlü lise mezunu olarak girmiştim hangisinden seçebilir acaba

Üye
    DİLEKREM Avatarı

Gerçek Adı
    Huzeyfe
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    Bolu

YassaX 2012-ÖMSS / Kura İle Özürlü Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzu Yayınlandı

ARKADAŞLAR ÖMSS - 2012 TERCİH KILAVUZU YAYINLANDI :

http://www.osym.gov.tr/belge/1-13577/2012-omss-tercih-kilavuzu-11072012.html

H
    erkese Hayırlı & Uğurlu Olsun ...

Saygılar ...

xcoll

çok karışık bu liste ...

hangi şehir olduğu belli değil tüm ilçelerde ne demek

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun

Bacıbey

Arkadaşlar dikkatli olun, heyecana kapılıp yanlış yapmayın, hemen, bugün, şimdi yapmanız şart değil ya tercihinizi, kafanızı dinleyerek, iyice düşünün ona göre tercih yapın.. Sonradan "ah keşke" dememek için acele etmeyin.. Hadi gözünüz aydın, hayırlı olsun, nihayet açıklandı..

Birde şu konuyuda okuyun: ÖMSS tercihlerimizi yaparken dikkat etmemiz gereken önemli bir konu

nuwanda

aylarca bir umut bekledik. sınavın en başından beri bilinmezlikler kafamı kurcalıyordu ve korktuğum başıma geldi. 1100 adet eczacı açığı olan devlette, ömss sonucu 1 tane bile ECZACI kadrosu açılmamış. boşu boşuna girmişim bu sınava, boşuna boşuna beklemişim aylarca. madem kadro açmayacaksınız neden alınız öğrenim durumumuzu ? neden umutlandırdınız beni? kim vercek ömrümden giden bu 5 ayın hesabını bana ? Ömss sürecine katkıda bulunan, bu sınavı bu hale getiren emeği olan kim varsa, hakkımı size helal etmiyorum. Şu an dehşet bir hayal kırıklığı yaşıyorum, ağzımdan ters bir laf çıkabilir kısa keseyim yazımı. Tercih yapacak ve yerleştirilecek arkadaşların hepsine yeni hayatlarında başarılar dilerim, ben daha başında kaybetmişim bu sınavı

hulya06

hanı engel gruba gore tercıh yapcaktık

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:34
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    1

besalti20

lise mezunları.Sadece NIT 2001' Mİ secebiliyor.Ve tercihler 20'ye kadarmı en son._

ECOnomiST

ilk izlenimim şudur; mezuniyet alanına göre tercihler toplanıyor, hal böyleyken yüksek puan almış olsa dahi ben gibi bankacılık alanından mezun olanları es geçip bizleri herhangi bir önlisans prgo mezunuymuş gibi tercih yapmaya zorlayacaklar... Şu şartlarda zaten herhangi bir önlisans prg. mezun olmak dendiğinde inlerce adayla başbaşa kalman demektir... Ama atıyorum ilahiyat önlisans bitirmişsen diyanetin cömert davrandığı listesidne puanın düşük olsa dahi kendine yer bulabilir, atanabilirsin...

Mezun olunan alana bakılarak tercihlerin alınması bence de doğru olandı... Engel durumuna göre tercihleri almak haksızlık olabilirdi... Sadece önlisans adına konuşacak olursam mezun olunan alanları ksıtlı tutmuşlar...

Herkesin gönlünden geçen yere atanması dileklerimle...

Üye
    twilight Avatarı

Gerçek Adı
    EsEsEsEs
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Başkent

twilight

ya bu ne biçim klavuz bu klavuzla kimse yerleşemez ki çok açık olur.çok garip ya.

Üye
    cevdet.ozcubukcu Avatarı

Gerçek Adı
    Cevdet Özçubukçu
    Son Giriş
    07.02-2014
    Saat
    11:39

cevdet.ozcubukcu

öyle saçma yerlerde kadro var ki inanın bana arkadaşlar çoğu yerde açık olacak. ne yapacaklar o açıkları merak ediyorum

Üye
    trtekin Avatarı

Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    22:10
    Yaşadığı Yer
    türkiye cumhuriyeti

trtekin

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    tam bir hayal kırıklığı bu nasıl adalet

Sayfa 1 / 31 1234511 ... SonSon