SGK havalı minder, akülü sandalye, aktif sandalye vb. ürünlerde alkışlanası iyileştirmeler gerçekleştirdi!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 31 mesajın 1-15 arasındakiler
ÖMSS'ye Girecek Adaylar 2010 KPSS'den Kaç aldınız? Eğitim durumu ve Puan Bilgileriniz
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    BİNGÖL, ADANA, TARSUS, ORDU

dawn112 ÖMSS'ye Girecek Adaylar 2010 KPSS'den Kaç aldınız? Eğitim durumu ve Puan Bilgileriniz

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Bu başlığı açmamda ki sebep, 2010 yılında ÖSYM'nin yaptığı KPS sınavı, bizim gireceğimiz ÖMS sınavı en yakın sınavdır.

Öğrenim durumu ve sınav puanı;

ilk ben gireyim bari

Ortaöğretim : 81,427

Sınavda herkese başarılar...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

sunfungun

lisansdan 2006 da acelece çalışmadan girip 79 almıştım

neoplis

lise

89

veydel

lisans 83

kaleci007

bu kadar buan alıb atanamadınızmı

ferdi öztürk

lisans 76

veydel

kaleci007 branştan branşa farklılık gösteriyor alımlar.

sedat13

Bazı puanlar biraz uçuk geldi bana çünkü ben 86 yukarısını alıpta düzgün tercih yaptıktan sonra yerleşemeyeni pek fazla görmedim

golden_heart

hakkaten yaa baya yüksek puan alan olmuş.. benim arkadaş 89 dan kaloriferci olarak atanmıştı..onuda son anda aldığı sertifika sayesinde

Üye
    Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    03.08-2014
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    BİNGÖL, ADANA, TARSUS, ORDU

dawn112

Lİse 90 gibi puanlar gitti haklısınız

sunfungun

durum kötü, kıran kırana geçecek demekki...

çok alım olsada gerçekten ihtiyacı olan kimse açıkta kalmasa...

özellikle evde tıkılıp kalmak zorunda olanlarımız

zehirliyaprak

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Sallıyorlar arkadaşım, amaç moral bozmak... o puanları alan kimse kesin atanır. )

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye