+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
İlköğretim ortaokul engelli memur alımı kura tarihi..?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

mehmetselcuk İlköğretim ortaokul engelli memur alımı kura tarihi..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    Arkadaslar ilköğretim ortaokul kuraya basvurular 14.05.2012-25.05.2102 tarihleri arasında olcakmış kuraya katılma basvuru 10TL --------------osym.gov.tr sayfasından okudum doğrumudur arkadaslar ???

asi 23

evet doğrudur arkadaşım.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

mehmetselcuk

tşkler Arkadasım1...

SoN_sAvAşÇı

sadece ortaokul ve ilkokullar kura başvurabiliyor

bulent7

kaç kişiyi kura ile alacaklar bilen var mı

samsunlu34

arkadaşlar kura için evrak toplamayada basvuru tarıhı ıcersındemı baslayacagız ön kabul taahutnamesını yanı?

gsli

arkadaşlar ben açık lisede okuyorum (tam belli değil ama temmuz 29 mezun olcam) kuraya ktılabilir miyim??

karatas_52 sınav

devlet işine girme sınavı için kurayla katılacaklar nereye başvurmalı ve ne zaman kuralar acaba neler gerekli ben ortaokul mezunuyum

Üye
    Gerçek Adı
    Serdar Kerem
    Son Giriş
    11.04-2014
    Saat
    09:50
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    1

kaybolan yılllar

kura ile memur alımı 1000 kişi

offfli

s.a.arkadaşlar bende kuraya başvuru yapaçağım yanlız benim şöyle bir sıkıntım var-açıköğretim okuyorum şuan 8.sınıftayım daha doğrusu 3- dersim var bunları veriyorum.şimdi siznden ricam benim tiploma aslı açık öğteimde ben bu durumda nerden ve nasıl bir tiplama alaçağım bu kuraya katılmak için?

ssobe ÖMMS Kurayla gireceklerin Şartları belli oldu

Öncelikle merhaba BU şartlar arasında 25 mayıs 2012 tarihi itibarıyla 18 yaşını dolduranlar diyor benim kızım 21.06.1994 tarihinde doğdu yani 25 günle giremeyecek bu gibi durumda çok kişi mağdur olacak gibi görünüyor bu konu yu gündeme getirmek mümkün mü işe girme yaşı 18 olabilir mesela bu kura sonuçta 2 yıl geçerli ilgilenirseniz sevinirim kolay gelsin

karatas_52

burayı gören yok heralde nereye başvuru yapılacak neler gerekiyor

mehmet-41

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Engellilere özel evlilik ve arkadaşlık sitesi
    arkadaşlar aday başvuru formu alacakmıyız bi yerden kura için

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 2 1 2 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye