+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1 2 3 4 5 6 SonSon
Toplam 90 mesajın 16-30 arasındakiler
ÖMSS'de çıkabilecek derslerin konuları hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

sedat13

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Ya bu sınav konularına tam anlamıyla açıklama getirmediler ki matematik lys tarzındamı olacak 1.bölüm konularımı çıkacak geometriden soru sorarlarmı keza türkçe konuları yine aynı dil bilgisi konuları çıkarmı bunların cevaplarını ben bir türlü alamadım muaamma hepsi.

Üye
    Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    1

besalti20

Acıklama yok malesef bekleyip sureyı bosa gecırmek yerıne,derim ki hepsini calısalım.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

sedat13

Çalışıyoruz zaten ama ösym sınavı sonuçta daha önceki sınavlardan farklı olacak dedik.Merkezi sınav dedik ama daha bir sürü cevaplanmamış sorular var

ulivatar

arakdaşlar açıklama yok yazılımıyor ehr konuda ama.Yargı yayın evi direk bu sınavın adını taşıyan kitapları piyasaya sürmüş.Kendileri oluşturmadıya müfredatı.Ben sabahtan aakşaam akdar çalışıyorum netim yoka raştıramıyoruma am tablo bu?Alsakmı bu kitaplardan nedersiniz?

sedat13

Yargı yayın evinin kitaplarının hepsi bende mevcut ama yargıda geçen sınav konularının yani meb ve sağlık bakanlığının müfredatına göre hazırlamış kitabı

atildertli

mat1,sos1 çalışınn öss deki gibi

Üye
    Gerçek Adı
    OĞUZ CEYLAN
    Son Giriş
    11.06-2014
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara

eygayli

walla açık söyleyim matematiğe bakmambile sanırım 30 dk iş biter

cesar39

ARKADAŞLAR SINAVA HAZILARLANACAK lise ve dengi okullardan sınava gireceklere yargı yayın evinin ÖMSS Lise ve Dengi Okul (Ortaöğretim) Konu Anlatımlı Ders Notları anlı kitabını tavsşye ederim ıcınde soru bankası konu anlatımı ve testleri mevcut oldukca faydalı bır kıtap alın çalışın derim ben

sedat13

Fazla basit görüyorsunuz sınavı arkadaşlar o kadar kolay olmayacak bence

farukt

kpss ayarında olacakdır bundan şüpheniz olmasın geçmiş yıllardaki kpss'de cıkmış soruların biraz basite indirilmiş halini düşünebilirsiniz. Bence ösym'nin hazılamış oldugu sorular EĞİTEGİN hazırlamış oldugu saçma sapan sorulardan cok daha iyi olacakdır. Konular belli zaten , cıkacak sorular konuların cok derinliklerinden gelecegini sanmam , kaynak olarak tavsiyem (yargı ömss soru bankası ve kalitelibir kpss konu anlatımlı kitapdan calışarak bol soru çözmenizdir)

gamze1988 ömss de memurlar kanunundan soru çıkar mı?

arkadaşlar ömssde memurlar kanunundan da soru çıkacak mı bilgisi olan var mı? fazla zaman yok ona göre çalışmaya başlamam lazım kanuna da..

sedat13

657 kanunları çıkmaz diye düşünüyorum ben

EHN1905

Dostlar bende 100 lerce GB YGS ve LYS,öss,SBS, KPSS , Hatta SBS eğitim setleri var çoklu kaynak seçeneği ile, İnternneten indirdim bir gün lazım olur diye şimdi konu başlıkları neler olucak nelere ağırlık vermeliyiz sıkı bir program uygulamalıyız bunun için yeni çıkan ÖMSS kitabı bile sipariş vermek istiyorum sebebi bana yol göstermesi vs lütfen bilgi paylaşalım saygılar...

gsli öms sınavındaki sorular hakkında

Genel Yetenek Testi Soru Sayısı
    1) Türkçe 15
    2) Matematik 15
    Genel Kültür Testi Soru Sayısı
    1) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi 10
    2) Temel Yurttaşlık Bilgisi 6
    3) Türk Kültür ve Medeniyetleri 3
    4) Türkiye Coğrafyası 5
    5) Türkiye ve Dünya ile İlgili Genel ve
    Güncel Sosyoekonomik Konular 6

arkadaşlar soru sayıları bu şekilde ama konular nedir ?
    şıklar 5 şıklı mı (a,b,c,d,e,) yoksa 4 şıklı mı ?
    ve buna benzer sorular...

EHN1905

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    evet önemli bir konu nelere çalışmalıyız nelere çalışmamalıyız, yanlışım yoksa normal kpss 120 soru sormuşlardı önlisanlara 60 rakamı daha temel konular ve daha dar bir alandan çıkacak gibi görünüyor bakalım hayırlısı

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 2 / 6 İlkİlk 1 2 3 4 5 6 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye