Konu Kapatıldı! + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1 2 3 4 5 6 7 SonSon
Toplam 100 mesajın 61-75 arasındakiler
Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) hakkında sorular ve cevapları
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size
    Üye
    Gerçek Adı
    Havcı
    Son Giriş
    27.02-2014
    Saat
    12:59
    Yaşadığı Yer
    Güneydoğu'nun Paris'i

merveenes ömss kılavuzu henüz yayınlanmadı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Arkadaşlar başvurular 20/02/2012 tarihinde başlanılacak.ama kılavuz yayınlanmadığı için
    başvuru tarihleri arasında yetiştirilemeyecek maddeler olursa ne yapılacak...
    ör:yeni rapor istenilirse yetişecekmi,sahte raporlara karşı nasıl bir yol izlenecek
    mesala 20 günlük bir başvuru süresi olduğunu düşünelim.engelli kardeşlerim nasıl yetiştirecek..
    Bence bu kılavuzda eski tarihli raporların kabul olması biraz ağır basmaktadır.
    Saygılar

Sametmenc05

Benim kendi raporum 2008 yılına aitti ve oranı yüzde 48 di. Ne olur ne olmaz diye tekrar heyete girdim ve şimdi 2012 yılına ait yüzde 52 özür oranım.. İşitmeden en son bu nokta imiş zaten normalde kulak db ölçülerim sağ 120 sol 110 db.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

eser37 ömss hakkında yardım

selam arkadaslar ben orta okul mezunuyum liseye acıktan devam edıyorum bende ömss kurslarına katılıp sınavla gırmek istiyorum ama orta okul mezunlarına kurs acılmamış acaba acarlarmı ıkıncı sorumda ömss basvurma belgeleri neler bızden ne gibi belgeler isterler ben nereye basvuracam ben yuzde 90 agır özurlu raporluyum acaba tekrar rapor isterlermi sınavı engele gore mı yapıcaklar yazılarım gibi anlayacağinız kafamda karmakarışık.bu konuda bılgisi olan arkadaslarımdan cevap beklıyorum şimdiden tşkler..

YassaX

eser37 bu yazıyı paylaştiğin sayfanın basindaki Soru ve Cevapları okudun mu : Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) hakkında sorular ve cevapları

O
    rtaokul mezunları; İlköğretim Mezunu Kabul edildiğinden ÖMSS ye başvuru yapiyorsunuz, ancak sınava girmeden Noter Huzurunda Kura ile atanmaya calisiyorsunuz.. Şayet Acıktan lise okuyorsunuz, Lise son sinifta iseniz; Sınav Kılavuzunda lise son sınıflar icin ozel bir madde koyabilirler.. Okullarından alacakları " Dönem Sonunda Mezun Adayıdır " belgesi ise belki lise mezunu olarak Sınava Gireblirsiniz... ÖMSS Başvuru Şartları,Belgeleri ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi sitesinde Duyuru olarak yer alacaktır.. Sınav Kılavuzu yayınlandığından sizin diğer sorularınızında cevabı bululacaktır.. Verdiğim linkteki bu sayfanın basinda ola Soru ve Cevapları okumanızı tavsiye ederim.. Hakkınızda Hayırlısı Olsun eser37

destkop rapor sınıfıyla ilgili

arkadaşlar benim rapor ruhsal rahatsızlıktan ötürü alındı. raporun açıklamasında zihinsel özürlü evet ruhsal ve duygusal evet yazıyor. ben hangi sınıflandırmada ömss sınavına girceğim

alidulger

klavuzda yazıyor hocam kılavuzu okusana

UMİT77 ömss başarılı olmak için kaç puan almak gerekir

ömss başarılı olmak için kaç puan almak gerekir

Lâ Tahzen

kamu kurumlarında çalışanlar da girebilecekmiymiş?

turkuaz06

çalışanlar da girebilir.70 puan almanız lazım.

ekinos

kamuda çalışıyonuz hala girmeye uğraşıyonuz bırakında işi olmayanlar girsin

taha_

arkadaşlar bu temel yurtaşlık bilgisi hangi konuları kapsıyo vatandaşlıkla ilgili,komple hepsini mi?

MertAta

el insaf be arkadaş. madem kamu kuruluşunda çalışıyorsun hala neyin peşindesin?

turbay

tamam kamuda çalışıyoruz ama üniversite kamu yöneti okuduk hizmetli kadrosundayız anladınız mı neden giriyoruz
    hırs yapmayın boşuna çalışın siz de kazanın

Üye
    Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    1

besalti20 sınavcılara soru.

Hocam soru soruyorum ama ıns sık bogaz etmıyorumdur son soru we esas soru bence.
    Sımdı sınawa hazırlık ıcın konular belli.! Bilginiz vardır bence,daha once yapılmıs sınavların soruları konuları we yapılacak ömss ıle ılgılı yargı yayınların basmıs oldugu kıtaplar çalısmak uygunmudur,belirtilen konular dahilindemidir.tesekur ederım.

volkan46

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    temel yurttaşlık bılgısı derken konu olarak yasama,yurutme,yargı bunlarımı kapsıyo yada ?..tsklr

Konu Kapatıldı!
Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1 2 3 4 5 6 7 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye