Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon
Toplam 100 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    merveenes Avatarı

Gerçek Adı
    Havcı
    Son Giriş
    18.02-2015
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    Güneydoğu'nun Paris'i

merveenes ömss kılavuzu henüz yayınlanmadı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar başvurular 20/02/2012 tarihinde başlanılacak.ama kılavuz yayınlanmadığı için
    başvuru tarihleri arasında yetiştirilemeyecek maddeler olursa ne yapılacak...
    ör:yeni rapor istenilirse yetişecekmi,sahte raporlara karşı nasıl bir yol izlenecek
    mesala 20 günlük bir başvuru süresi olduğunu düşünelim.engelli kardeşlerim nasıl yetiştirecek..
    Bence bu kılavuzda eski tarihli raporların kabul olması biraz ağır basmaktadır.
    Saygılar

Üye
    Sametmenc05 Avatarı

Gerçek Adı
    Samet Yasin
    Son Giriş
    21.10-2014
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    Amasya-Merkez

Sametmenc05

Benim kendi raporum 2008 yılına aitti ve oranı yüzde 48 di. Ne olur ne olmaz diye tekrar heyete girdim ve şimdi 2012 yılına ait yüzde 52 özür oranım.. İşitmeden en son bu nokta imiş zaten normalde kulak db ölçülerim sağ 120 sol 110 db.

Üye
    eser37 Avatarı

Gerçek Adı
    engin
    Son Giriş
    29.10-2014
    Saat
    05:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

eser37 ömss hakkında yardım

selam arkadaslar ben orta okul mezunuyum liseye acıktan devam edıyorum bende ömss kurslarına katılıp sınavla gırmek istiyorum ama orta okul mezunlarına kurs acılmamış acaba acarlarmı ıkıncı sorumda ömss basvurma belgeleri neler bızden ne gibi belgeler isterler ben nereye basvuracam ben yuzde 90 agır özurlu raporluyum acaba tekrar rapor isterlermi sınavı engele gore mı yapıcaklar yazılarım gibi anlayacağinız kafamda karmakarışık.bu konuda bılgisi olan arkadaslarımdan cevap beklıyorum şimdiden tşkler..

YassaX

eser37 bu yazıyı paylaştiğin sayfanın basindaki Soru ve Cevapları okudun mu : Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) hakkında sorular ve cevapları

O
    rtaokul mezunları; İlköğretim Mezunu Kabul edildiğinden ÖMSS ye başvuru yapiyorsunuz, ancak sınava girmeden Noter Huzurunda Kura ile atanmaya calisiyorsunuz.. Şayet Acıktan lise okuyorsunuz, Lise son sinifta iseniz; Sınav Kılavuzunda lise son sınıflar icin ozel bir madde koyabilirler.. Okullarından alacakları " Dönem Sonunda Mezun Adayıdır " belgesi ise belki lise mezunu olarak Sınava Gireblirsiniz... ÖMSS Başvuru Şartları,Belgeleri ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi sitesinde Duyuru olarak yer alacaktır.. Sınav Kılavuzu yayınlandığından sizin diğer sorularınızında cevabı bululacaktır.. Verdiğim linkteki bu sayfanın basinda ola Soru ve Cevapları okumanızı tavsiye ederim.. Hakkınızda Hayırlısı Olsun eser37

Üye
    destkop Avatarı

Son Giriş
    19.02-2015
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul

destkop rapor sınıfıyla ilgili

arkadaşlar benim rapor ruhsal rahatsızlıktan ötürü alındı. raporun açıklamasında zihinsel özürlü evet ruhsal ve duygusal evet yazıyor. ben hangi sınıflandırmada ömss sınavına girceğim

Üye
    alidulger Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    29.05-2014
    Saat
    08:41
    Yaşadığı Yer
    Aydın

alidulger

klavuzda yazıyor hocam kılavuzu okusana

Üye
    UMİT77 Avatarı

Gerçek Adı
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ANKARA

UMİT77 ömss başarılı olmak için kaç puan almak gerekir

ömss başarılı olmak için kaç puan almak gerekir

Üye
    Lâ Tahzen Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    göçebeyim ben
    Blog Mesajları
    4

Lâ Tahzen

kamu kurumlarında çalışanlar da girebilecekmiymiş?

turkuaz06

çalışanlar da girebilir.70 puan almanız lazım.

Üye
    ekinos Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yok
    Blog Mesajları
    1

ekinos

kamuda çalışıyonuz hala girmeye uğraşıyonuz bırakında işi olmayanlar girsin

Üye
    taha_ Avatarı

Son Giriş
    11.09-2013
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

taha_

arkadaşlar bu temel yurtaşlık bilgisi hangi konuları kapsıyo vatandaşlıkla ilgili,komple hepsini mi?

MertAta

el insaf be arkadaş. madem kamu kuruluşunda çalışıyorsun hala neyin peşindesin?

Üye
    turbay Avatarı

Gerçek Adı
    turan turbay
    Son Giriş
    24.02-2015
    Saat
    21:30
    Yaşadığı Yer
    Ankara

turbay

tamam kamuda çalışıyoruz ama üniversite kamu yöneti okuduk hizmetli kadrosundayız anladınız mı neden giriyoruz
    hırs yapmayın boşuna çalışın siz de kazanın

Üye
    besalti20 Avatarı

Gerçek Adı
    celal beşaltı
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Blog Mesajları
    1

besalti20 sınavcılara soru.

Hocam soru soruyorum ama ıns sık bogaz etmıyorumdur son soru we esas soru bence.
    Sımdı sınawa hazırlık ıcın konular belli.! Bilginiz vardır bence,daha once yapılmıs sınavların soruları konuları we yapılacak ömss ıle ılgılı yargı yayınların basmıs oldugu kıtaplar çalısmak uygunmudur,belirtilen konular dahilindemidir.tesekur ederım.

volkan46

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    temel yurttaşlık bılgısı derken konu olarak yasama,yurutme,yargı bunlarımı kapsıyo yada ?..tsklr

Sayfa 5 / 7 İlkİlk 1234567 SonSon