Engelliler.Biz 4-7 Aralık tarihlerinde Engelsiz Yaşam Fuarı'nda
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Bursa'da ÖMSS kursu başlıyor.
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ferdi öztürk Bursa'da ÖMSS kursu başlıyor.

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ÖMSS KURSU: BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÖMSS (özürlü memur seçme sınavı) hazırlık kursu merinos kongrekültür merkezi bursa kent konseyinde acılacaktır 07.02.2012 salı saat 18:00 da kurs başlayacaktır kursa katılmak isteyenleri bekleriz. KURS ŞARTLARI: LİSE VE ÜNİVERSİTE mezun olmak, ayrıca şu bilgileri mail atsınlar tc kimlik isim-soyad..meslek ..eğitim durumu...telefom..adres...e-posta: (Bilgi için tel: 0 224 270 82 70-71)

Email Atılacak ADres: bilgi@bursaengellilermeclisi.org

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

ferdi öztürk

ata29 rumuzla kardeşim,kurs ücretsiz..

ACUN

evet ücretsiz bu akşam başlıyo merinosta 18 de

mai80

Hepinize hayırlı olsun arkadaşlar.Darısı diğer illerdeki arkadaşların başına

ferdi öztürk

dün akşam kursa gittim ilk gün izlenimlerimi sizinle paylaşmak istedim;sadece türkçe ve matematik dersleri verilecek,haftada 3 er gün 3 er saat.kursta toplam 50 kişi var yok 7 lisans mezunu diğerleri lise veya önlisans mezunu,kafama takılan lise mezunalrı ile lisans mezunlarının aynı dersleri görmesi ama haksızlıkta yapmayalım lise mezununa ayrı,lisan mezununa ayrı ders istemek biraz insafsızlık olur,hoca iyi anlatıyor şimdilik izlenimlerim bunlar..

gamze1988

bursada bir yerde olduğunu duyarsam katılmak istiyorum.. bilgisi olan var mı arkadaşlar?

ergincengiz

güzel ama yetersiz sadece türkce ve matematikde soru cıkmayacak ki diğerleri için de olabilir

gamze1988

ferdi öztürk;

arkadaşlar bursada nerde bu kurs haftalardır herkese kurs soruyorum kimse bursada açıldı demedi.. nette araştırdım bilgi yok.. başvuru için artık geç mi?

arkadaşlar ben ilanı yeni görüyorum zaten 3 gün olmuş paylaşılalı.. başladığı gün paylaşılmış.. başvuru yapılabilir mi tekrar bilginiz var mı?

ferdi öztürk

gamze1988;
    gamze kurs merinos ataürk kongre merkezinde F kapısından giriyorsun otoparkın üstündeki kapı güvenliğe sor seni yönlendirir ayrıca 0 224 270 82 70 nolu telefonun ararsan seni bilgilendirirler kurs daha yeni başladı sadece türkçeden bir kaç konu işlendi matematik yarın yani c.tesi başlayacak..ders programı: pztesi 17:45-20:30 matematik,salı 17:45-20:30 türkçe,çarşamba 17:45-20:30 matematik,prş 17:45-20:30 türkçe,cuma 17:45-20:30 türkçe,c.tesi 14:00-17:00 matematik..

gamze1988

teşekkür ederim... devam zorunluluğu var mı bu kursa?

ferdi öztürk

devam zorunluluğu var mı yok mu bilmiyorum ama olduğunun sanmam,tabii devamlı gelmen senin iyiliğine olur.

gamze1988

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    ben nişan telaşındayım da hala fırsat bulamadım kurs yerine gitmek için yaa..

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye