+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 13 / 37 İlkİlk ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... SonSon
Toplam 551 mesajın 181-195 arasındakiler
2012 Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) 29 Nisan'da yapılacak
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

hakanaca

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    osym sorma k lazım meb de tlf la sormak lazım ben diyorum ki tamam da ne zaman baş vurular tam tersden haraket ediyorlar anladım ki yine mokoko

redkit

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: turkuaz06 Mesajı Gör
    ilkokul mezunundan lisans mezununa kadar serbest.
    okurken de sınava grilebiliyor mu yksa öğrenciliğin btmesi mi gerek

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

sedat13

fullmoongokturk;

Bende öyle düşünüyorum fakat kesin bilgilerin verilmesi gerekiyo ki ona göre bizlerde sınava hazırlanalım kaç soru sorulacağı ve konuları muamma ayrıca meb ve sağlık bakanlığı sınavlarında sorularda 4 cevap seçeneği vardı fakat sınavı ösym yaparsa 5 cevap seçeneği olur diye düşünüyorum bu konularda net bilgiler ne zaman verileceği muamma

zehirliyaprak

Ne insanlarsınız ya, oturun çalışın bilgiler açıklanana kadar. Açıklanınca da eksiklerinizi tamamlarsınız. Yok 4 şıkmış, yok 50 soruymuş, yok neler sorulacakmış...
    Ne bu ya sayfayı gereksiz yazılarla doldurmuşsunuz bilgileri takip edemiyorum. Saatlerce anlamsız yazıları okumak zorunda mıyım?

sindirella

iyi akşamlar ÖMSS sınavına çok giren olcak herkes doldurcak iş yerlerini bidaha ÖMSS sınavına girilince nasıl gireceğiz iş yerleri dolu olacak yer kalmıcak banada bi başkasınıda ben şimdi girmicem ALLAH'ın izniyle 2013-2014 gibi girecem inşALLAH nasıl olcak düşünüp kalıyorum ( birisinin bi fikri varmı ?

özer özkan

hadi bakalım çalışan kazansın

esra baltacı

sınawwww içeriğiiiiiiiii ????????????? neye çalışcaz ya körlemesine de olmazki zamanda kısıtlı

Üye
    Gerçek Adı
    bülbül
    Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    Samsun:)
    Blog Mesajları
    5

_suna_

önceki engelli memur sınavında çıkan konulara çalışsanız bile kısıtlı zamanı doğru bir şekilde değerlendirmiş olursunuz. zaten bu sınav için kitaplar var artık piyasada bir tanesini alıp başlamak size artı getirir.

sonbahar.44

ÖSYM'nin 2012 sınav takviminde sınav tarihi yerini aldı,sınav ücreti yok görünüyor eklemezlerse,artı başvuru yerleri belli degil boş görünüyor,arkadaşlar bu sınav size bişe söyleyim ösym ilk sınav bi karmaşaya gider acemilikten tercih ettigimiz yere atanırız inşallah..

hayata ömsss

bu sınva gırebılmek ıcın yaş sınırı var mı bılgısı olan varmı acaba

sonbahar.44

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: hayata Mesajı Gör
    bu sınva gırebılmek ıcın yaş sınırı var mı bılgısı olan varmı acaba
    yaş sınırı yok ferhat kardeşim artısı var yaşı büyük olanları öne alıyorlar şartlarda öncelik yaşı büyük olan

pari85

yeni tarihli rapor olması şart mı?? bilgisi olan lütfen cevap verebilir mi??

Üye
    Gerçek Adı
    gülay
    Son Giriş
    23.08-2014
    Saat
    15:47
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    2
    Twitter Hesabım

gulay_06

hakkımzda hayırlısı olsun ders çalışmaya devam arkadaşlar...

sonbahar.44

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pari85 Mesajı Gör
    yeni tarihli rapor olması şart mı?? bilgisi olan lütfen cevap verebilir mi??
    pari kardeşim raporun geçerliligi sürekli yazan için sorun yok,kılavuz çıksın bakalım kardeşim civ civ çıkacak kuş çıkacak hesabı olacak

Üye
    Gerçek Adı
    •
    Son Giriş
    07.08-2014
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    Tuzla, İstanbul

A-KILIC

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Hadi bakallım ders calısmaya devam herkese hayırlı olsun bu zamana kadar sabrettik biraz daha dayanırız be

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 13 / 37 İlkİlk ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 25.01-2012, 11:20
  2. 05.01-2012, 21:51

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye