+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon
Toplam 35 mesajın 1-15 arasındakiler
ÖMSS sınavına girebilmek için raporun hangi tarihli olması lazım?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

NSBMEHMET ÖMSS sınavına girebilmek için raporun hangi tarihli olması lazım?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Yeni bir memurluk sınavına doğru gidiyoruz benim raporum 2001 yılında almıştım % 40 ve sürekli işaretli şimdi yeni yapılacak sınavda bu rapor geçerli olurmu yoksa yenisinimi isterler benden

ugur59

geçmiş olsunn sızin ne rahatsızlıgınız var %40 rapor aldınız..

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

diado

ben 2005 yılında aldım % 57 oranında rapor ve atamam yapıldı yolladım raporumu ve kabul etmediler yanlışlıkla çalışamaz yazıyor diye (7 yıldır çalışıyorum bu baska konu ) tekrar heyete girdim ve zar zor %40 aldım oranlar düşmüs rapor oranları yani ve 2006 dan önceki raporlar gecerli degil dendi

ama benim raporumda calışabilir yazsaydı muhtamelen kabul ediceklerdi bilgin olsun diye yazdım kabul olurmu olmaz mı bilmiyorum ama

designer__07

raporun gecerli.sıkıntı yok..ama memur olursan vergi indirimin yoksa tekrar rapor çıkarmak zorundasın...1998 yılından sonraki sürekli olan raporlar sınav ve işe girmek için geçerli.....

diado

vergi indirimi için bu ay içinde aldıgım rapor gecerli olur mu acaba? designer_07

designer__07

vergi indirimi raporu şuanda en önemli rapor engelli birey için ne kadar önemli olduğunu biraz forumda gezersen anlarsın.vergi indirimi raporları ömür boyu gecerlidir...istersen 1986 yılında al....

Üye
    Gerçek Adı
    seyfettin köse
    Son Giriş
    12.01-2012
    Saat
    00:25
    Yaşadığı Yer
    trabzon

seyfi61 rapor

ben 2008 tarihinde % 51 özürlü raporu almıştım. raporumda sürekli ibaresi var. 2010 daki kanunla beraber tekrar raporu yenilemek gerekiyormu? teşekkürler

ferdi öztürk

sınav kılavuzu çıkmadan kimse bunu bilemez bakalım bekleyip görücez..

gogo16 ÖMSS DE 2012 yılın raporumu gerekiyor yoksa eski raporla gire bilirmiyiz?

arkadaşlar yardım edermisiniz?

buzluçay

arkadaşlar bence raporu eski tarihli olanlar yeni rapor çıkartsınlar yönetmelikte açık açık yazıyor bilginize

karadenizliusak

buzluçay;
    Nerde yazıyor? Bilmeden anlamadan milletin kafasını karıştırmayın. sınav kılavuzunu bekleyelim.

Forum Moderatörü
    Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:29
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Twitter Hesabım

officer

ÖMSS'de eski raporlar geçerli mi ?
    Bu soru tam bir muamma kimse şimdiden bir şey diyemez Kılavuz yayınlanmadan kulaktan dolma bilgilere itimat etmeyin sayın arkadaşlar..
    Ama,
    “Özürlülerin Devlet Memurluğuna Alınma Şartları ile Yapılacak?Merkezi Sınav ve Kura Usulü Hakkında Yönetmelik”in 4.Maddesi f.bendi derki ,
    f) Sağlık Kurulu Raporu: 16/12/2010 tarihli ve 27787 sayılı (Mükerrer) Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe konulan Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alınmış sağlık kurulu raporunu,
    Yeni rapor istenmesi içten bile değil ve (bu tamamen benim fikrim) istenmeli şart olmalı...

xxxman

eski raporlar geçerli diye kimse kendini kandırmasın 16/12/2010 tarihli rapor ÖMSS açıklanırken duyrulmuştu kimse eski raporun geçerli olacağı iddasında bulunamaz.Klavuz çıkınca herşey netlik kazancak bence biraz daha beklemekte fayda var 14/01/2012 YÖNETMELİK DEĞİŞTİĞİ İÇİN belki bu tarihten sonraki raporlar istenir belli olmaz bu kadar beklemişiz az daha bekleyelim

SphiNX

Bencede isteyecekler gibi çünkü 16/12/2010 tarihli ve 27787 sayılı (Mükerrer) Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe konulan Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre alınmış sağlık kurulu raporunu,

bu açıklama yetti benim için ki bi de işi sağlama almak en doğrusu bence kılavuzda yeni rapor isterse o zaman da rapor için hastanelerde yığılma olacaktır. ben yakın zamanda hastanedeheyete gireceğim...

ha.faydinli

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    bir taraftan sürekli ibareli roporlar geçerli derken bir yandanda geçmez deniliyor saçma geçmesi lazım...
    peki dogru yanlışı götürmelimi diye sorsam oda meçhul bekliyecez

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 3 1 2 3 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye