Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1 2 3 4 5 SonSon
Toplam 62 mesajın 16-30 arasındakiler
EKPSS için soru bankası ve kitap önerir misiniz?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ekrem_arda_35 EKPSS hazırlık kitabı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Merhaba sevgili arkadaşlar.Murat yayınlarının EKPSS Hazırlık kitabını aldım.Hiç de fena değil.Hem konu anlatımlı.Hem de soruları güzel.Fiyatı 45 TL.Zaten Murat Eğitim Kurumları KPSS'de ve Açıköğretimde çok iyidir.Açıköğretim 'de okurken Murat'a gitmiştim,oradan biliyorum.Lisans kitabı ayrı,önlisans-lise kitabı ayrı,EKPSS'ye girecek bütün arkadaşlarıma tavsiye ederim.

Üye
    Gerçek Adı
    Bi BEN
    Son Giriş
    23.10-2014
    Saat
    19:25
    Yaşadığı Yer
    Kim bilebilir ki?

DYG?? EKPSS sınavına çalışmak için yardımcı kitap önerisi...

selam arkadaslar ben halk-eğitim merkezinin vermiş olduğu kursa başladım..Sözel sayısal olarak ders çalışması yapılacak oradaki hocamız Pegem Akademi yayıncılık adında anayasa coğrafya tarih kitapları almış konuları bize ondan anlatıcak gerekli olan bilgilerin özetlenmiş hali dedi..sayısal için kaynak kitabımızda bugün belli olcak ben yardımcı olabilirim dıye paylaşmak istedim..sayısal için önerilen kitabı-da bildiririm isterseniz...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

mehmet2254

kapadokya ve adalet yayınları soru bankası data konu anlatım ben bunları aldım.

ugir

soru bankası ve çalışma kitabı hakkında tavsiyesi olan varmı?

DYG??;
    sayısal için bilgi verebilirmisin?

nrcn

sayısal için önerilen kitap ne oldu peki

özer özkan

lider yayınlarından kpss kitabından çalışın derim konu anlatımı kısa ve öz bol soru var

adana01 EKPSS ye hazırlanırken önereceğiniz kaynaklar var mı?

EKPSS ye hangi kaynaklardan nasıl hazırlanmalıyım bilemiyorum .37 yaşındayım ve liseyi bitireli 20 yıl oldu ders çalışmayı bile unuttum .ama yeğenlerime derslerinde yardımcı olmam bilgileri tamamen sıfırlamadı.nereden asıl başlayacağımı bilemiyorum.bana önerebileceğiniz kaynak yol ,yöntem var mı?

adana01 emss ye hangi kaynaklardan ve nasıl hazırlanmalıyım ?

iyi akşamlar arkadaşlar.ben emss ye girmek istiyorum şuan 37 yaşındayım ve liseyi bitireli 20 yıl olmuş bile..ama yeğenlerimin derslerine yardımcı olduğum için bilgiler tamamen silinmemiş.sınava nasıl hazırlanmalıyım önereceğiniz kaynaklar var mı tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

muhendis3232 EKPSS için Kapadokya yayınları 8 li denemeyi tavsiye etmiyorum..

kapadokya yayınları 8 li deneme adı altında sattığı kitap engelliyi salak yerine koymak için piyasaya sürülmüş bir deneme seti..bildiğin eski kpss denemelerini koymuşlar kapaga 2014 ekpss basıp satıyorlar..normalde 60 soru olması gerekirken 120 soru neye göre 120 soru klavuz belli değil. güncel sorulara baktım bazıları eski sorular hala 2012 .....yapılacaktır şeklinde...adını vermeyim diğer yayınların 5 li denemesi en azından ekpss için hazırlanmış sorular var...bunu kesinlikle önermiyorum ben..

kaplumbağa

Muhendıs sağol hocam tam sipariş vericektim ki vazgeçtim

tek_mehmet

Bu sınavın klavuzu geç kalmadı mı sizcede?

kaplumbağa

Şubat ayının il haftası kılavuz yayınlanmalı...

ugir

Ekpps ye girmeyi düşünüyordum fakat hem memur olup hem de emekli maaşı alınmıyormuş.Emekliliğimede 10 ay kaldı..Boşa para yatırıpda devleti zengin etmeyelim en iyisi

enderaktif EKPSS ye hangi kaynaklardan çalışıyorsunuz

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar EKPSS ye hazırlanırken hangi kaynaklardan yararlanıyorsunuz.Önerebileceğiniz kaynaklar var mı?

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye