+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon
Toplam 51 mesajın 1-15 arasındakiler
2014 EMSS (ÖMSS) Sınav Takviminde Yer Alıyormuş
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

OnurcanG 2014 EMSS (ÖMSS) Sınav Takviminde Yer Alıyormuş

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar aşağıdaki yetkili kişiyi aradığınızda 2014 yılı sınav takviminde emss yer verilip verilmediğini sorduğunuzda sınav var yer verildi şeklinde yanıt veriyor

buyurun sizlerde arayın teyit edin 444 6796 önce 3 ü sonra 4 ü tuşlamanız yeterlidir...

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

OnurcanG

tarihi vermedi takvim açıklandığında ulaşabilirmişiz

nurayyy

yani 2013 te yerleştirme olmayacakmıymış

paranoya

çok güzel kaçıranlar için sınavın olması

cdmustafa

Hadi inşallah.

Bio

Sınav zaten 2 yılda bir yapılacak 2014 de olması kadar doğal bir durum yok ki...

ağustos ayında imam hatip kadroları ve öğretmen ataması yapılacak ocak 2014 de bakanında açıkladığı ve büyük ihtimalle de seçimin olacağını düşünürsek son bir genel alım yapılır. sınav yine nisan da 2 . yıl dönümüne rast gelir sonuçtur v.s 2014 sonuna bir alım yapılır ertesinde yine seçim var alım olur ancak bunlar benim düşüncelerim tarih benim düşündüğüm gibi mi olur bilemem...

serdaruz

Katılıyorum

cdmustafa

Kafa karıştıran bir grup var. Bildiklerinden mi yoksa bilmediklerinden midir bilmem; olmayacağına dair sürekli insanların içini karartıyorlar. Hal böyle olunca insanın aklına, acaba olmayacak mı? diye sorular da gelmiyor değil.

semih006

ben raporumu yeni aldım % 58 ÖMMS' başvurmak istiyorum başvuru tarihlerini bilen var mı sınav tarihinden kaç ay önce

Üye
    Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:09
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Blog Mesajları
    2

şem_i

çalışabilecegimiz kitaoları nerden alıcaz

hasaner

sevindirici bi haber.. peki hangi ay olacağıda dair bir bilgisi olan varmı acaba?

özer özkan

2014 de sınav olması doğaldır
    2012de yerleşemeyenler bence katılsınlar hatta bende katılacam .yüksek puana rağmen olmadı ama bu sefer olacak gibi.2014 emssye katılacak olanlara vakit kaybetmeden sınava hazırlığa şimdiden başlayın önerim budur.gecen yıl yani 2012 ömssye katıldığımda kitap dışına çıkıldı yani kpss kitabından soruldu bence hem emss hemde kpss kitabı alın çalışın derim.ne olacağı süprizlerle dolu bir sınav olacak gibi.

Üye
    Gerçek Adı
    .....
    Son Giriş
    14.09-2014
    Saat
    10:43
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Blog Mesajları
    2

LORD_55100

Bu zaten bilinen bişey! Sınav 2 yılda yapılacak zaten.
    Bence 2012 sınavıyla yerleşemeyenler şimdiden iyi hazırlansınlar derim. Çünkü seçim yılı olacak ve epey alım olur. Sıkı hazırlanın dostlar!!!!

OnurcanG

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    özer özkan;

EMSS kitabını nereden edinebiliriz

+ Konuya Cevap Yaz
Sayfa 1 / 4 1 2 3 4 SonSon

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye