Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon
Toplam 104 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    defne_1986
    Misafir Üye
    defne_1986 Avatarı

defne_1986 Lisans mezunuyum. ÖMSS'ye lise mezunu olarak girdiğim için atamam iptal edildi..?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Arkadaşlar ben lisans işletme mezunu 2011 oldum fakat ayrıca sağlık meslek lisesi hemşerilik bölümünü bitirdim ama ömss ve kpss girerken lise olarak girdim ve 89 puan aldım ömss ile atandım fakat atanmam iptal oldu kabul edilmedi kpss lisans mezunu oldugum için bir hak iddaa edebilirmiyim idari mahkeme dava açsam ve danıştay dava hakıkıma arasam kazanırmıyım acaba?

Üye
    Fatik1502 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    30.12-2014
    Saat
    09:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Fatik1502

aynı olay benim arkadaşımın başına geldi.. Olmadı OSYM nin veri tabanında üniversite bitirdiğin anlaşılıyor ve kabul edilmiyormuş ..

defne_1986
    Misafir Üye
    defne_1986 Avatarı

defne_1986

yani bir halk iddaa edemeyecekmiyim ama bu haksızlık ben haketmesem zaten o diplomayı vermezse bana

Üye
    Fatik1502 Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    30.12-2014
    Saat
    09:38
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Fatik1502

üniversiteyi bitirmemiş olsan olurdu ama öğrenim seviyeni yükseltmişsin ve kendini Hemşirelik bölümünden uzaklaştırmış diye OSYM kabul ediyor.. haksızlık belki ama kurallar bu

Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    18.03-2015
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    istanbul

sebboy

en azından insanlara sadece bir alt öğrenim düzeyinden sınava girme şansı verilmeli diğer sınavlarda olmuyorsa ömssde verilmeli en azından bence defne geçmiş olsun arkadaşım herşeyde bir hayır vardır üzülme sende 2014 lisans mezunu olarak sınava girersin daha ii olur

Üye
    Gezgin35 Avatarı

Son Giriş
    11.08-2013
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul

Gezgin35

Şaka gibi...

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    13.03-2015
    Saat
    17:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

cicikıs

yine de bir avukata danışın derim ben.

Üye
    sedaaaa Avatarı

Gerçek Adı
    seda
    Son Giriş
    05.11-2012
    Saat
    09:09
    Yaşadığı Yer
    manisa

sedaaaa

aaaa çok kötü olmuş yaaa çok üzüldüm ama vardır bi hayır allah büyük kardeşim üzülmeyin ...

Üye
    karakaya Avatarı

Gerçek Adı
    Musa
    Son Giriş
    21.11-2014
    Saat
    07:58
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    5

karakaya

Lisans mezunuyken,Lise mezunuyum diyeceksin,binlerce Lise mezununa haksızlık yapacaksın,yaptığın haksızlık ortaya çıkınca "vay bana haksızlık yapıldı" diyeceksin.
    Aslında yalan beyanda bulunmaktan hakkında suç duyurusunda bulunulabilir.

İnşallah senin gibi haksızlıkla atananların hepsinin ataması iptal edilir.

Lisans mezunu olarak gir atan,bizde hayırlı olsun diyelim.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    24.03-2015
    Saat
    19:16
    Yaşadığı Yer
    mersin

Bio

Ömss ile alakalı hangi bölümden mezun isen o bölümden girersin ve sen lisans mezunu iken lise mezunu olarak sınava girmişsin lisans mezunu olarak lise düzeyi soruları yanıtlamışsın hangi haktır sakın sen hak yemiş olmayasın. Yorumları okuyunca şaştım kaldım çok komiksiniz ya gerçekten çok komik gülüyorum ağlanacak halinize siz böyle hak gasp etmeye ve hak yenirken göz yumup ses etmemeye üstüne üstlük göz yumar gibi yol göstermeye vicdanen bitmişsiniz göz yummaya devam edin engellilerden bir cacık olmaz işte sırf bu yüzden herkes kendi hakkına sahip çıkmaz ise başkası hiç çıkmaz ben hakkımı gasp edenlere hakkımı helal etmiyorum. Musa kardeşim yazdıklarınında sonuna kadar katılıyorum. Yazıklar olsun böyle fikre ve düşünceye hakmış...

Üye
    veydel Avatarı

Gerçek Adı
    veysel
    Son Giriş
    24.01-2015
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    DİYARBAKIR

veydel

bu yıllardır böyle. şaşıracak bir durum yok. keşke önceden düşünseydiniz. maalesef yapacak bişey yok....

Forum Moderatörü
    Plumeria Avatarı

Gerçek Adı
    Gül
    Son Giriş
    27.03-2015
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

Plumeria

HAkikaten herkesin hakkını ara demesine şaşırdım.. Şimdi şayet lisans mezunuysam nasıl aynı zamanda lise mezunu oluyorum ? ben lise mezunuyum aynı zamanda kendime ortaokul mezunu mu diyeyim ? lisans mezunuysan lisans mezunusundur. Lise mezunu olmazsın ve seviyen lise mezunlarına göre daha yüksektir bu durumda gelip de benimle lise mezunlarının sınavına girersen kusura bakma ama haksızlığı sen yapıyosun hangi sınavda alt kademede sınavlara girişlere izin veriyolar ki ? ozaman kimse lisans yada önlisans sınavlarına girmezdi herkes lise sınavına girerdi çünkü lisans düzeyinde birine tabiki lise düzeyi çok basit gelmeli.89 u az bile almışssın.. ve dava da açsan sen kaybedersin.. Klavuzda okadar yazıyo yalan beyan diye... Lisans mezunusun .. Kendine lise mezunuyum diyemezsin..

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Blog Mesajları
    3

***Neri***

defne_1986;

iptal olması cok normal siz lısans mezunu oldugunuz halde lıse mezunuymuş gibi sınava girerseniz iptal olur.Böyle bi durum olsaydı eğer herkes ilkokul mexunuymus gibi sınava girer basit sorularla yuksek alır yerlesir.acıkta da kimseler acıkda kalmazdı

Üye
    siirtli56 Avatarı

Gerçek Adı
    mert tunç
    Son Giriş
    04.05-2014
    Saat
    23:46
    Yaşadığı Yer
    siirt

siirtli56

arkadaşlar bu kadar bencil olmayın kz yanlışlıkla yapmış kayıt yaptığı zaman yetkili evraklarını kontrol etseydi böyle bir şey olmaz dı biz engelliyiz bu konuda bize yardımcı olan kimse olmadı yanlışlıkk olması normal bir de geçmiş olsun denir çünkü yaptığı yanlışı zaten atanmayarak cezası kesilmiş yani ortada bir haksızlık falşan yok o yüzden arkadaşım geçmiş olsun....

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:03
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Blog Mesajları
    3

***Neri***

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    birdaha ki sınavına daha dikkatli girersin

Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon