Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

canhan58 Özel eğitim alan çocuklara ödenen Kırtasiye Parası bu sene yok muymuş?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Özel eğitim alan çocuk her sene düzenli olarak devlet tarafından kırtasiye parası alıyordu, senede 1 kere.
    Geçen sene 180 tl. idi bu sene verilmeyecekmiş ÖZEL EĞİTİM kurumu öle söyledi.
    bu ne derece doğru aydınlatırsanız sevinirim......

Üye
    MeTePe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:00
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Blog Mesajları
    1

MeTePe

Sayın canhan58,

Hangi kırtasiye parasından bahsettiğinizi bilmiyorum. Özel eğitim için bu tür bir ödeme zaten yoktur.

Kırtasiye parası devlet okullarında öğretmenlere yılda 1 kereye mahsus olmak üzere verilen bir paradır. Özel Eğitim Kurumlarında ne öğretmenlere, ne öğrencilere kimse kırtasiye parası vermez.

yabangülü7234

Bu uygulama geçen sene ve daha önceki seneler vardı. Özürlü ve yetim öğrencilere bu yardım yapılıyordu. Geçen yıl bende 180 tl. almıştım ama sanırım bu uygulama kalktı.

Üye
    ezgili dünyam Avatarı

Gerçek Adı
    Kızımın adı Ezgi
    Son Giriş
    11.01-2012
    Saat
    13:26

ezgili dünyam

Benim bildiğim yardım, sadece İstanbulda yaşayanlar için geçerli. Belediye senede bir kere sanırım sizin dediğiniz kadar bir meblağı ödüyordu.

mubeccel

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    kırtasiye yardımı değil okula giden çocuklara ödenen eğitim yardımı bu yıl verilmiyecekmi neden açıklarmısınız