Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar, bu konuda deneyimlerinizi yazarsanız çok faydalı olacaktır..?

hasim66

Konu hortlayacak ama bende serebral palsy hastasiyim.
    siz rapor alirken bu indirim ve ehliyet konusunda. zorluk cikardilar mi acaba bende basvurmayi planlıyorum

deniz54

ben bu konuyu uzun zamandır kovalıyorum, şu anda başka illeri araştırmaktayım bir kaç hafta içinde sizlere bu konu hakkında bilgi vereceğim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@hasim66

SP'Liler için ehliyet ve araç alımı konusunda her zaman zorluk çıkartıyorlar maalesef.

hasim66

@OturanBoğa

Abicim kusura bakma ygs ve lys bide ekpss ye çalışıyorum giremedim foruma.
    İnşallah alırım ne diyelim...

aliican Heyete Girdim H Sınıfı Ehliyet Vermediler Ne Yapmalıyım?

Heyete Girdim H Sınıfı Ehliyet Vermediler Ne Yapmalıyım?

Üye
    volkan26 Avatarı

Son Giriş
    20.09-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

volkan26 engellilerde ehliyet alımında ne yapılması gerekli?

engellilerde ehliyet alımında ne yapılması gerekli?

Üye
    aslanharun Avatarı

Gerçek Adı
    Harun
    Son Giriş
    02.09-2016
    Saat
    22:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

aslanharun

Tam teşekküllü devlet hastanesine git H sınıfı ehliyet için rapor almak istiyorum de. Rapor aldıktan sonra H sınıfı ehliyet veren ehliyet kursuna kayıt ol. Yazılı sınava gireceksin yazılı sınavı geçtikten sonra direksiyon sınavına gireceksin direksiyon sınavınıda geçersen kursundan dosyanı alıyorsun . Dosyayı aldıktan sonra 1 ay içinde herhangi bir emniyete giderseniz randevu almadan ehliyet için başvuruda bulunabilirsiniz.

Raman72

01.01.2016 tarihinden itibaren H sınıfı Ehliyetler B sınıfı Ehliyetle değiştirilecek. H sınıfı Ehliyet 5 Yıl daha geçerli.B sınıf ehliyet alırsanız Maliye yasada değişiklik yapmadığı için ÖTV siz ve MTV siz araç alamazsınız.Acil bir durumunuz yoksa kanun değişikliğini bekleyip B sınıfı Ehliyet almanız daha uygun olacaktır.

Üye
    Huseyingenc Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    22:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Huseyingenc serebral palsi ve ehliyet

arkadaşlar bugun doktora gittim fakat aile hekimi noroloji birimine yönlendirdi nöroloji ise serebral palsi hastası oldugum için vermem dedi ankara numune hastanesine sevk edeyim dedi bende hiiç bi işlem yapma dedim allahtan giriş yapmamıştı zaten dedi git ankaraya başvur direk . biliyosunuz insanlar önyargılı her konuda oldugu gibi bundada yuzume bıle bakmadan vermem dedi . peki ben eski ehliyeti aldıgım gibi özel hastaneye gidip b sınıfı ehliyet raporu alsam sıkıntı yaşar mıyım önceden çok rahat almıştım çunku engelli raporum yoktu

Aslan1905

@Huseyingenc

Ben aldım 2013 yılında elden kumandalı özel tertibatlı araç kullanabilir h sınıfı ehliyet alabilir içerikli raporumla beraber kursa başvurdum sınavdan geçip ehliyetimi aldım

Üye
    Huseyingenc Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Huseyingenc

internette alamayıp mağdur olan çok insan gördüm o yuzden korkuyorum açıkcası alanda var alamayanda . sizde cp nin etkileri neler peki? hangi hastaneden aldınız

Aslan1905

kollarımda sıkıntı yok ancak ayaklarımda kasılmalar gerilmeler var ankara etimesgut devlet hastanesinden aldım @Huseyingenc

Aciya_Gülmek

bende serebral palsi ataksisiyim, ehliyetim var herangi bir rapor almadim ve ayrica özel tertibata da gerek olmadi.

Üye
    Huseyingenc Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    19.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Huseyingenc

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    türkiyedemi aldınız?

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon