Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yolcugenc Avatarı

Gerçek Adı
    sezer
    Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    23:19
    Yaşadığı Yer
    konya
    Blog Mesajları
    1

yolcugenc

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @OturanBoğa kardeşim valla ortapedi doktoruyla fizyoterapi doktoru arasında mekik dokudum desem yeri o ona, bu buna gönderip durdular yok ben veremem yok ben veremem dediler ben otomatik araçı kullanıyorum rahat dedim yüzüme bakıp durdular en sonunda heyete gönderdiler bu cuma belli olacak bakalım...

eger vermezlerse itiraz etme hakkım var demi itiraz edersem nasıl olacak...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@yolcugenc

Hem itiraz hkkın var, hem 6 ay kadar sonra başka hastaneye gitme hakkın var. Hem de red kararına karşı dava açma hakkın var.

Üye
    yolcugenc Avatarı

Gerçek Adı
    sezer
    Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Blog Mesajları
    1

yolcugenc CP H ehliyet olumsuz

Merhaba Arkadaşlar 19/08/2015 tarihinde H ehliyet raporu için başvuruda bulunmuştum ve bugün raporumu aldım ancak beklediğim karar değil ''h sınıfı ehliyet alması uygun değildir ssk'dir'' Birde sınır zeka tanısı konmuş bu ilk defa oluyor... Şimdi ben itiraz edeceğim pazartesi inşallah neden bugün etmedin diyenlere saat dört buçuk gibi aldım hemde nereye itiraz edeceğimi bilmiyorum raporun fotokopisi buraya koyuyorum...

Rapor Burada
    @OturanBoğa Şimdi Ben Nereye İtiraz Edeceğim Ben Konya'nın Ereğli İlçesindeyim İtiraz Ettim mi Kaç Gün/Ay Sonra Sonuçlanır ve Tekrar Ne zaman Rapora Başvuru Yapabilirim...

Üye
    volkan26 Avatarı

Son Giriş
    20.09-2016
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    eskişehir

volkan26

banada vermediler arkadaş bide üstüne üstlük alay ettiler

Üye
    yolcugenc Avatarı

Gerçek Adı
    sezer
    Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Blog Mesajları
    1

yolcugenc

@volkan26 benim alay yok hatta bashekim git itiraz et baska hastaneden alabilin dedi bizim burdaki ftr dr. biraz sıkıntı yapıyor...

Üye
    Afnnnnn Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Furkan Nergiz
    Son Giriş
    20.09-2015
    Saat
    14:46
    Yaşadığı Yer
    izmir

Afnnnnn

Heralde forumun en genciyim 20 yaşındayım şimdi bende serebral palsi hastasıyım sağ tarafta %20 veya 40 civarında bi kuvvet kaybı var ama kasılma yada herhangi bi eklem bozukluğu tarzı şeyler yok herşey gayet normal zaten en ilginç cp hastalarından biri olma ihtimalimde yüksek. ehliyet almayı çok istiyorum ama yüksek ihtimal vermicekler diye düşnüyorum ama bi umut soldan gaz pedallı araç kullanmama izin verirler normal otomatik vitesli aracıda gayet rahat kullanabılıyorum. şimdi ben ehliyet almak için h sınıfı kurslara başvurdugumda soldan gaz pedallı araç nasıl temin edilicek çünkü bi çoğunda yok diye biliyorum. ve soldan gaz pedallı araçla sınava girmiş biri benle bilgi paylaşırsa çok sevinirim

Üye
    yolcugenc Avatarı

Gerçek Adı
    sezer
    Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Blog Mesajları
    1

yolcugenc Rapor itiraz etme

Bu ikinci konum ilk cevap alamadım ben h ehliyet alamaz raporuma itiraz edeceğim il sağlık bakanlıgı degilde ilçe sağlık bakanlıgı oluyor mu ve bir dilekçe örnegi var mı

Üye
    Mr.No Avatarı

Gerçek Adı
    Erol Taş
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    Ankara

Mr.No

İl Sağlık Bakanlığı diye bir şey yok... İlçe Sağlık Bakanlığı bulabilirseniz buyurun arayınız... Sağlık Bakanlığı sadece Ankara'da olur. Bakanlık kapsamındadır ve tüm yurdumuzu kapsar.

İllerde İl Sağlık Müdürlüğü olur, siz itirazınızı İl Sağlık Müdürlüğün yapacaksınız. Yok eğer ilçede iseniz, İl'e uzakta iseniz; İlçe Sağlık Müdürlüğü kabul ederse itirazınızı oraya yapabilirsiniz.

nanelimon

Ben de CP'liyim kendi aracım var rapor oranım %20 ve her şeyi bağımsız yapabildiğim halde otomatik vites kullanabildiğim halde elden kontrollü ibaresi eklediler rapora madem konyadasınız ankara numune hastanesinde 3 günde aldım raporu itiraz süreniz dolunca öneririm.

Üye
    yolcugenc Avatarı

Gerçek Adı
    sezer
    Son Giriş
    14.12-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Blog Mesajları
    1

yolcugenc

@nanelimon

Konya 2-3 Saatlık uzaktayım Bulundugun Hastane Bna Gıcıklığına Yapıyor

Burada İl Sağlık Müdürlüğü Yazacağıma İl Sağlık Bakanlıgı Yazmısım Kusura Bakmayın

hasim66 Celebral Palsy Ve H Sınıfı Ehliyet, ÖTV İndirimi

Herkese iyi günler.
    Ben celebral palsy hastasıyım.Allah izin verirse önümüzdeki yaz ehliyet ve ÖTV indirimi için rapor almayı düşünüyorum. Şu anda bir raporum var.Orani ise % 78.
    Şimdi benim sağ ayağım sola gore kısa. Bunun yanında sol elde biraz sıkıntı var.
    Benim gibi olan dostlar bana yardımcı olabilecek mi?
    Birde bu alacağım rapor ücretli diyorlar ne kadar doğru?
    Yardımınız için teşekkürler...

Üye
    selocan91 Avatarı

Gerçek Adı
    selin
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    izmir

selocan91 %56 cp hastasıyım h tipi ehliyet almam için ne yapmam gerekiyor????

Arkadaşlar merhaba ben cp hastasıyım.
    Çeşitli operasyonlar ve fizik tedavi gördükten sonra rahatsızlığımdan yana sadece sağ elımde kavrama eksıklıgı yasıyorum sağ ayağımda da çok az bir topuk düşmesi mevcut.
    Tam donanımlı arastırma hastanesine h tipi ehliyet almak için başvurduğumda heyet olumsuz yanıt verdi
    Şöyle ki deneme amaçlı boş arazide gayet rahat otomatik vitesli aracı kullandım
    Bir kac konu başlığında gördüm ama emin olamadım kendim konu açarak sizlerden daha detaylı bilgi almak istiyorum
    devlet hastanesinden alamadığımız bu raporu özel hastanelerden ve polikiliniklerden alabiliyor muyuz?
    Detaylı bilgi verirseniz çok sevinirim

Yasaklı Üye
    mario gomez Avatarı

Son Giriş
    19.12-2015
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    ısparta

mario gomez

özel hastaneler artık h sınıfı ehliyet vermiyor mecburen devlet hastanesin,den alman lazım izmir,deki hastanelerde h sınıfı ehliyet raporu konusunda sıkıntı çıkartıyorlarmış diye duydum

Üye
    selocan91 Avatarı

Gerçek Adı
    selin
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    10:34
    Yaşadığı Yer
    izmir

selocan91

evet maalesef sıkıntı oluyor peki polikiliniklerden alamıyor muyuz
    saglık ocagından alan bıle duydum bu sitede farklı konu başlıklarında?

Yasaklı Üye
    mario gomez Avatarı

Son Giriş
    19.12-2015
    Saat
    12:01
    Yaşadığı Yer
    ısparta

mario gomez

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    poliklinikler ve sağlık ocakları eskiden veriyordu ama şimdi hep hastanelerden hallediyorsun rapor işini çünkü senin sürücü olup olamayacağına heyet,de bulunan doktorlar karar veriyor

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 12345 SonSon