+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
ÖTV muafiyeti için sağlık raporunda ne yazması gerekiyor?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

ultraslan ÖTV muafiyeti için sağlık raporunda ne yazması gerekiyor?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    -arkadaşlar 2006 da H sınıfı ehliyetimi aldım ve hemen akabinde honda city 2007 model aracı ötv siz aldım
    -şimdi 5 yıl doldu gittim citroene aracı verdim yerine 23500 kredi de çekip yeni C4 siparişi verdim
    -adamlara vekalet çıkardım o tadilat sökme takma ,trafik fln için 1500 tl o da kredi içinde öyle 23500 çektim yani
    -kredi tamam adamlar işe başladı ama bir tel geldi eeee
    sizin raporda özel tertibatlı araç kullanabilir ibaresi olmayınca vergi dairesi bunu kabul etmiyor gidip yeni rapor alcan
    1 rapor demek 1 hafta demek aracımda yok artık elimde hastaneye gitmek için izin lazım işyerimden daha yeni izin kullandım söyledim bana sen fazla oldun ama dedi şefim
    nerden baksan kafayı sıyırırsın bu işe
    yahu bu H sınıfı turistlere mi veriliyor allah aşkına bu ne işkencedir ya
    daha önce uçak mı verdin bana zaten daha önce almışım ben araba
    nedir bu ya biri bana bunun böyle olmadığını söleesin lütfen ya %40 sürekli raporum var sağda felç işte
    allah sizi bildiği gibi yapsın

mbozbas

bildiğim kadarı ile evde bakım hizmeti istediğin raporu çıkartıyorlar. evde bakıma başvuruda bulunduysan arıyorsun eski raporuna istinaden düzeltiyorlar.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

gencayarslan

aynısını bizde yaşadık ultra aslan.galeri rapora özel tertibat yazılması gerekiyor dedi.onada vergi dairesi söylemiş.yeni bi uygulamaymış bu.ama hastanede biz öyle bişey yazamayız yetkimiz yok dedi.bunun üzerine galeri işi bi şekilde çözdüğünü söyledi.istanbul dışında başak bi yerden yaptırdık felan dedi ama nekadar doğru bilmiyorum.bilgin olsun

OturanBoğa

Hangi tarihli olursa olsun, üzerinde "özel donanım" ibaresi bulunan bir raporunuz varsa, o raporla araç alabilirsiniz... Aksi halde evet, yeni rapor çıkartmak şart.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

ultraslan

maalesef bi daha gircez heyete ...ayrıca oturanboğa kardeşim kdv işini napıyım sence önerin nedir

OturanBoğa

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    KDV istisnası artık mümkün değil.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye