Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep

ögretmen- Hangi marka-model aracı kaç TL'ye, nereden satın aldınız?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Selam arkadaşlar

ötv siz araç alacak arkadaşlara bilgi amaçlı olarak bunu yazıyom.
    teyzemin oglu
    Renault Clio hecbek
    normal satış fiyatı anahtar teslim 28500 YTL
    ötv bandrol filan düşünce 19500 YTL'ye anahtar teslim alındı.

bir de size fren gaz elden kumadalı aparat fiyatı söylüyem: 400 ytl

Herkes satın aldığı araç hakkında bu bilgileri yazarsa çok faydalı bir paylaşım olur...

fani__dervis aparat firmasını yazın bence

- Söylediğiniz Aparatı 400 YTL ye çok ucuz almış, Bu firmayı yazın da, ihtiyacı olan başvursun.
    - Bahsettiğiniz aparat, Halis Sayar da 1,000.- ın üstünde fiyata takılıyor.

Üye
    huso39 Avatarı

Gerçek Adı
    HUSEYIN
    Son Giriş
    16.05-2012
    Saat
    20:39
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

huso39

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: kismetcin
    Arkadaşlar bu başlığı daha genellesek de, ötv muafiyetiyle sıfır araç alan arkadaşlar aldıkları araçların markalarını, modellerini, donanımlarını, trafiğe çıkış tarihlerini, ötvli ve ötvsiz aldıkları fiyatları yazsa daha geniş ve fikir sahibi olunabilecek bir konu olmaz mı sizce?
    BENCE DE BU BASLIK ALTINDA ARAC ALANLARIN BILGILERI YERALSIN DAHA GUZEL OLUR. ARAC ALMAK ISTEYEN ARKADASLAR BURADAN TAKIP EDER PIYASAYI.

Üye
    kismetcin Avatarı

Gerçek Adı
    KISMET
    Son Giriş
    27.11-2014
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    ZonguldaK

kismetcin

Öncelikler fikrimin kabul görmesine sevindiğimi belirtmek istiyorum. Konumuza gelecek olursak;

12.08.2008 tarihinde trafiğe çıkmış olarak 2009 model Peugeot 206 Generation model otomatik vites bir araç satın aldım.
    Aracın bayi ötv'li fiyatı 27.300 YTL idi, bize fatura edilen ötv'siz fiyat ise 19.150 YTL (tertibat, pln-proje hariç).
    Aracıma elden gaz-fren tertibatı takılmıştır, bunun bedeli ise 250 YTL'dir (plan-proje hariç)

robroy_19

Bende %90 engelli çocuğıum adına 2008 model "Megane ll Extreme 1.6" aldım herşey dahil 24,000,00 ytl'ye maloldu

grayland

bende temmuz ayında Megane II Ekspression 1.6 16 v triptonik vites bir araç aldım.
    Full paket istedim sadece lastik basınç ölçer yok tu.
    Bu aracın fiyatını ötv li haliyle 43.500 ytl dediler
    indirim istedim indirimimle beraber 27.600 ytl ye bana maloldu.
    Halis sayar dan aparat fiyatı aldım gerçi elimde eski aracımdan kalma bir aparat vardı ama bilgi alayım diye ve ayrıca montajının yapılıp birde proje çizilmesi gerekiyordu.
    1000 ytl ye yakın aparatla beraber bir fiyat verdi
    sadece proje ve takma ücreti 400 ytl istedi aparat benden olmak kaydıyla
    :twisted: :twisted:
    bi araştırma yaptım ve projeyi 125 ytl ye çizdirdim takmayıde herhangi bir tamircide montajını yaptırdım ve 20-50 arası bir rakam faturası içinde bitirdim.

125+50 desek bile 175 hadi 25 te benden 200 ytl
    bu fiyat rezilliği nedir halis beylerde anlamıyorum.
    400 nere 200 nere bol keseden hemde
    araştıralım arkadaşlar
    mutlaka fark eder.
    yolunacak kaz gibi bizi yolmalarına müsaade etmeyelim.
    hatta bu konuda elinden gelen varsa böyle bir kaç firma açılırsa halis sayar tekeli de kırılmış olur
    selamlar

Üye
    66bozoklu Avatarı

Son Giriş
    19.08-2010
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    malatya

66bozoklu Özel Tertibatlı Araba

mustafa_toprak (ve diğer arkadaşlar) bilgi vermişsiniz, teşekkür ederim ama nereden aldığınızı da yazarsanız çok iyi olur.

Çünkü ben Renault Clio hecbek araba almayı düşündüm ama
    normal satış fiyatı anahtar teslim 28500 YTL
    ötv bandrol filan düşünce 21.500 YTL'ye anahtar teslim olarak alabileceğimi söyledi bayii.
    anladığım kadarıyla bayiler arasında da fark var.

ahmett

evet arkadaşlar hangi bayiden aldığımızı yazarsak daha iyi olur.bayiden bayiye çok fark ediyor.böylelikle en uygun yeri ve bizleri kazıklamamış olanları de biliriz.
    araçlarda indirim kampanyası olunca bayiler bize indirim uygulamıyorlar.neymiş efendim zaten ötv siz alıyormuşuz zaten bir sürü indirim oluyormuş...cartmış curtmuş...sanki ötv yi ceplerinden indiriyorlar.ben böyle bayilerle çok karşılaştım.
    falan markada kampanya var,arıyorum-kampanya kamsamında araç ötv siz bana ne kadara gelir?diye soruyorum.cevap:zaten indirimli alıyorsunuz kampanya sizi etkilemez.en azından dürüst bayiyi bilelim

Üye
    66bozoklu Avatarı

Son Giriş
    19.08-2010
    Saat
    16:11
    Yaşadığı Yer
    malatya

66bozoklu

Ahmet bey size katılıyorum, araba fiyatlarında indirim var deniyor bayilere gidiyoruz, size ötv indirimi yapılıyor, onun için ekstra indirim yapamayız diyorlar.

ÖTV yi sanki kendiler lütfedip indirmişler gibi davranıyorlar, oysa ÖTV yi Devlet kanunen almıyor. Bayilerin bu çifte standart davarnışlarının önüne geçebilmek için ne yapılmalı, lütfen buna dur diyebilecek birileri yokmu.

Askin_Keskin

Arkadaşlar biz sıfır Toyota Yaris 1.3 triptonik vites aracı Kampanyalı fiyatı olan 29.800 den 21.300 e aldık aracın normal baz fiyatı 34.500 ytl di.

Araçta 4 hava yastıgı, klima , ABS , EBD ve elektrik destekli hidrolik direksiyon mevcut.Normal bir hidrolik araçtan daha yumuşak ve hıza duyarlı .Toyota derindereden adık bu aracı. tavsiye ediyorum bu galeriyi gerçekten çok iyi ilgilendiler..

Üye
    adempeh Avatarı

Son Giriş
    25.07-2014
    Saat
    15:07
    Yaşadığı Yer
    kırıkkale

adempeh

slm herkese verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar bir çok yasayı bilemediğimzden haklarımızı kullanamıyoruz.
    epilepsi %60 hasta raporum var ve 3, derece vergi indirimi raporum var
    en yüzde kaç indirim den faydalanabilirim bunu aracı alırken bayiylemi görüşücez
    birde epilepsililer e arac verilmiyor galiba bir yakını kullanmak şartıyla alınabilirmi?

Üye
    jonjon Avatarı

Gerçek Adı
    GöKHaN
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara/ümitköy

jonjon

Hmm %90 raporumla 2006 da sıfır yurtiçinden mercedes vito aldık , fiyatı peşin 45 bin ytl di 35 bin ytl ye almıştık ,pederi mahkeme kararıyla vasii tayin ettik şöför diyede onu gösterdik .. bi bindi bida indiremedik geziyo sağda solda bi gün vuracam ensesine alacam anahtarı

Üye
    Mehmetyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    04.04-2015
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    ist / sefaköy

Mehmetyilmaz

BU ARADA GRAYLAND aparatın çizimini halis yerine başkasına çizdirdim dedin, halisten başka bu iş kim yapıyor acaba yada kimlere yaptırabiliriz bendede aparat var yeni alacağım aracıma bu aparatı taktıracağım kime çizdireyim birde öncesinde zannedersem arabadan söküldüğüne dair bir çizim gerekiyormuş. oda aynı kişi tarafındanmı çizilecek.

grayland

bu çizimi yapanlar zaten mühendisler halis bey kendisi çizmiyor herhalde. :roll:
    ayrıca istanbulda bu projeyi çizmeye yetkili 3 tane nokta yani mühendislik varmış bildiğim kadarıyla.
    biri anadolu yakasında yerini bilmiyorum!
    diğeri istanbul fatihte digeri de B.Çekmece tarafında dide biliyorum.

mehmet ben ikisinide aynı arkadaşa fatihteki mühendislik bürosunda çizdirdim bi sökme birde takma için gerekiyor yani bir aracın üzerindeki aparatı söktürecek diğerine taktıracaksan bu lazım.
    alibey19@hotmail.com mail atarsan telefonunu falan veririm.

Aldığım aracı istanbul Haliç teki Renault Bayii Detay Otomotivden aldım. merak edenler için.
    selamlar.

Üye
    Mehmetyilmaz Avatarı

Gerçek Adı
    MEHMET
    Son Giriş
    04.04-2015
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    ist / sefaköy

Mehmetyilmaz

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    teşekkürler grayland sana mail attım.

Sayfa 1 / 8 12345 ... SonSon