Sunrise Quickie akülü, Quickie aktif ve Breezy manuel sandalyelerde lansmana özel büyük indirim kampanyası!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 13 mesajın 1-13 arasındakiler
Ehliyet almamın maliyeti ne kadar olur?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

atildertli Ehliyet almamın maliyeti ne kadar olur?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    h sınıfı ehliyet alcam... bana kaça patlar ???

muhtocan

ben gecen sene aldım bana 550 tlye mal oldu sizin orda bilmiyorum. ama internette biraz araştır bulursun. ya eskişehirde alan arkadaşlar varse yazsın lutfen.

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    Akülü sandalyelerin en iyileri, en iyi fiyatlarla alisveris.engelliler.biz'de Akülü sandalyelerin günlük kullanıma uygun modelleri çeşit ve fiyat seçenekleri ile alisveris.engelliler.biz'de Aktif sandalyeler en klas ve en iyi seçeneklerle alisveris.engelliler.biz'de Manuel sandalyelerin gündelik kullanıma uygun onlarca seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye için sayısız rampa seçeneği alisveris.engelliler.biz'de Engelli çocukların yürümesi ve mobilizasyonu için gerekli onlarca ürün alisveris.engelliler.biz'de

OturanBoğa

Pazarlık pazarlık pazarlık...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    26.09-2014
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL

cabbarehlinamus

ben şubat 2011 de aldım 400 tl kurs 80 tl vergi dairesi 40 tl sınav harcı 50 direksiyon sınavı 65 tl ehliyet ücreti =635 tl istanbul maliyeti.
    not:resim,sabıka kaydı vs gibi kırtasiye ücretleri dahil değil.

BaY_Cin

100 TL'ye da alabilirsin 1.000 TL'ye de. Serbest piyasa isteyen istediği fiyattan verir. .

buzluçay

b sınıfı ne kadara malolur arkadaşlar

Üye
    Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    26.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL

cabbarehlinamus

b sınıfıda nereden bakarsan 800-1000 tl arası değişiyor diye biliyorum.

Üye
    Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez

centirmen

Bende yeni aldım daha çıkarttırmadım gectiğimiz cumartesi direksiyon sınavını verdim. Kurs 200tl, Şöförler odasından dosya 25tl,45tl sınav ücreti,350tl araç kiralama (çorumdaki hiç bi kursta benim kullanabilcem özel tertibatlı araç yoktu kurs kendinzi bulacaksınız dedi . Suan itibari ile çıkarttırmaya nekadar gidiyor bilmiyorum birde o var.

Üye
    Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    26.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL

cabbarehlinamus

cavit arkadaş sana şimdiye kadar 620 tl yei bulmuş yani maliye 80 trafik tescil e da 65 dersek sana toplamda 665 tl gibi bir maliyet oluyor senin burada kaybın kurs araç vermediğinden kaynaklanmış 350 tl havaya para ödettirilmek zorunda kalmışsın.

ben direksiyon sınavına girerken otomatik araç yasak manuel araçla gircen diye diretti milliegitimdeki düdükler hem kendi aracımızla(manuel) hemde kursun saçma sapan benım kullanamadıgım tertibatlı manuel araçla sınava girdim sonuçta girdim sana nasıl otomatik araçla sınava girmene izin vermişller hayret..

Üye
    Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez

centirmen

Ögle sacmalık olurmu ben normalde manuel arac kullanmam mümkün degil her iki ayağımdada sorun var normal hayatta otomatik araç kullanacağıma göre ve hastaneden aldığım rapor " otomatik vites özel teribatlı araç kullana bilir" yazarken raporda mecbur vercekler kardesim.

Üye
    Gerçek Adı
    ümit
    Son Giriş
    26.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul-TOKAT/TURHAL

cabbarehlinamus

cavit arkadaş bende senin gibi düşünüyorum ammaaa aklı selim görünen kişiler yüzünden böyle saçmalıkla karşı karşıya kalıyoruz malesef....

Üye
    Gerçek Adı
    Cavit Ceyhan
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çorum/Merkez

centirmen

cabbarehlinamus;
    Sözde görünüşte biz engelliyiz evet ama, asıl engelli onlar kardesim. Sağlık olsun almışsınız zorda olsa.

atildertli yeni yasada araç alımı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    yeni yasa kapsamına araç alırken ehliyet almakmı zorunda.babam kullancak aracı.rapor %65

benim yok babamın var ehliyeti

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye