Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

06CEMİL Yurt dışından kendim araba getirmek istiyorum. Nasıl getirebilirim?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    %40 ortapedik engelliyim yurt dışından kendim araba getirmek istiyorum nasıl getirebilirim nasıl bir yol izleyebilirim
    bana bi açıklar mısınız?

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    08.08-2013
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    misir kahire

beyazgeceler

bende msirdan getimek istiyorum enggellim yokk nasil getireyimm.... trukiye vergi cok alirmi?

baykay67

modeli 2007 den yüksekmi olmalı düşükmü yani vergi ödememek için .bide şunu sorayım , almanyadaki bir kişi oradan kendi adına bi araba aldı ,geldi türkiyede bir engelliye sattı ,devretti bağışladı,her neyse ,böyle olunca dahamı kolay oluyor .formaliteler vs.biraz daha detaylı açıklama yaparsanız ben gibi birçok arkadaşımızızı aydınlatmış olursunuz.selamlar.

engelli kardeş

slm arkadaşlar ben %90 özürlü sayılan kardeşim için gürçistandan araba getirmek istiyorum başka bir firmayla anlaşmadan gidip ordan ben getireçeğimm gümrük için hangi belgeler lazım ?? kardeşimin 'H' sınıfı ehliyeti olması lazımmı ? bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sewinirim tşkkrler....

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38

saww

engelli kardeş;

Gürcistanda araç fiyatları nasıl ki ? Avrupadan ucuzmu ?
    Geçen gazetede abd de sıfır passat 30 bin tl yazıyordu. Türkiye de aynısı 100 bin miş
    Fiyatlar uygunsa çok mantıklı gidip alıp gelmeniz.! 300 tl masrafınız olur.

engelli kardeş

verdiğinz bilgiler için teşekkürler arkadaşlar fakat bnm kardeşimin ne ehliyeti war ne de ben bankadan transfer yapaçağım 2. el almayı düşündüğüm için gidip ordan kendim getireçeğiim myauto.ge siteyi bi inçelerseniz aradaki farka inanamayaçaksınız arkadaşlar tşkrlerrr

Üye
    mehmetselcuk Avatarı

Gerçek Adı
    Selçuk
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    Ankara,Bonn

mehmetselcuk

slm avcıkomando 2007 mi 2008 den itibarenmi???2007-2011 4 yıl oluyor !!!

Üye
    gerald22 Avatarı

Gerçek Adı
    Ersin
    Son Giriş
    29.12-2014
    Saat
    01:59
    Yaşadığı Yer
    İzmir/Güzelyalı

gerald22

2.el 2100cc minibüs beğendim almanyadan. buraya getirmek avantajlımı sizce arkadaşlar?

06CEMİL 3 yaş sınırı devam ediyomu acaba

araç alımında 3 yaş sınırı devam ediyormu acaba

Üye
    ALİ YÜCE Avatarı

Gerçek Adı
    Ali Yüce
    Son Giriş
    08.04-2015
    Saat
    16:45
    Yaşadığı Yer
    KAYSERİ

ALİ YÜCE Engelli aracı

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    Evet malesef devam ediyor.