Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:30
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara

mutineer901 %90 özür oranı ile H sınıfı ehliyet alan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar benim özür oranım %90 bu oranla H sınıf ehliyet alabilirmiyim ellerimde hiç sorun yok T11 parapleji hastasıyım
    özür oranı 90 ve üzeri olup H sınıfı ehliyet alan arkadaşlar varmı??

completetime

Evet arkadaşım normal şartlarda % 90 özür oranı ile H sınıfı sürücü belgesi alabilirsin bi sorun çıkmaz
    (Tabi son söz raporu verecek olan doktorlara ait )

Üye
    boyut Avatarı

Son Giriş
    11.11-2012
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    çorum

boyut

türkiyede yaşıyosun herşey ola bılır ben %95 raporum vardı gıtım heyete gırdım %80 rapor verdi ustelık %95lik raporum süreklı gecerlı bır rapor

garraro

raporunda H SINIFI EHLİYET ALABİLİR ÖZEL TERTİBATLI ARAÇ KULLANABİLİR YAZIYORSA ALIRSIN...

Üye
    ZAFER ÇAKMAK Avatarı

Gerçek Adı
    zafer
    Son Giriş
    24.01-2013
    Saat
    17:59
    Yaşadığı Yer
    MERSİN

ZAFER ÇAKMAK

h sınıfı ehliyet için %90 oranında rapor durumu söz konusu olmayacagından siz yinede bir şansınızı deneyip h sınıfı ehliyet almak için mürcaat ediniz

Üye
    PARAPLEJİ 27 Avatarı

Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep

PARAPLEJİ 27

kardeş rapor oranı sözkonusu değil. benim rapor %95 t12 paraplejiyim ve h sınıfı ehliyet aldım. yeter ki belden yukarın sağlam olsun. el, boyun vb. hareketlerin yeterli olması yeterli. endişe etmene gerek yok alırsın.

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara

mutineer901

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar rapor için heyete girdim 16 mayısta sonuç belli olcak inşallah bir sıkıntı çıkarmazlar

Üye
    mutineer901 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya/Ankara

mutineer901

H sınıf ehliyet alabilir özel donanımlı araç kullanilir ibareli raporumu aldım çok şükür sıkıntı çıkarmadılar

Üye
    çaklili Avatarı

Gerçek Adı
    Bilal
    Son Giriş
    19.03-2015
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    Rize

çaklili

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    hayırlı olsun