Sunrise Breezy 90 tekerlekli sandalyede alisveris.engelliler.biz'e özel kaçırılmaz fırsat!
+ Konuya Cevap Yaz + Yeni Bir Konu Aç
Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
%90 özür oranı ile H sınıfı ehliyet alan var mı?
Click here to increase the font size Click here to reduce the font size

mutineer901 %90 özür oranı ile H sınıfı ehliyet alan var mı?

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    slm arkadaşlar benim özür oranım %90 bu oranla H sınıf ehliyet alabilirmiyim ellerimde hiç sorun yok T11 parapleji hastasıyım
    özür oranı 90 ve üzeri olup H sınıfı ehliyet alan arkadaşlar varmı??

completetime

Evet arkadaşım normal şartlarda % 90 özür oranı ile H sınıfı sürücü belgesi alabilirsin bi sorun çıkmaz
    (Tabi son söz raporu verecek olan doktorlara ait )

3. alisveris.engelliler.biz: tekerlekli sandalye, akülü sandalye, ayağa kaldıran sandalye, merdiven çıkma sistemleri vb. tüm ürünleri güvenle satın alabilirsiniz
    alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model manuel tekerlekli sandalye alisveris.engelliler.biz'de onlarca marka ve model akülü sandalye Akülü engelli araçları, scooter seçenekleri alisveris.engelliler.biz'de Tekerlekli sandalye minderleri alisveris.engelliler.biz'de Hasta yatağı, hasta karyolası vb. ürünler alisveris.engelliler.biz'de

boyut

türkiyede yaşıyosun herşey ola bılır ben %95 raporum vardı gıtım heyete gırdım %80 rapor verdi ustelık %95lik raporum süreklı gecerlı bır rapor

garraro

raporunda H SINIFI EHLİYET ALABİLİR ÖZEL TERTİBATLI ARAÇ KULLANABİLİR YAZIYORSA ALIRSIN...

ZAFER ÇAKMAK

h sınıfı ehliyet için %90 oranında rapor durumu söz konusu olmayacagından siz yinede bir şansınızı deneyip h sınıfı ehliyet almak için mürcaat ediniz

PARAPLEJİ 27

kardeş rapor oranı sözkonusu değil. benim rapor %95 t12 paraplejiyim ve h sınıfı ehliyet aldım. yeter ki belden yukarın sağlam olsun. el, boyun vb. hareketlerin yeterli olması yeterli. endişe etmene gerek yok alırsın.

mutineer901

yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar rapor için heyete girdim 16 mayısta sonuç belli olcak inşallah bir sıkıntı çıkarmazlar

mutineer901

H sınıf ehliyet alabilir özel donanımlı araç kullanilir ibareli raporumu aldım çok şükür sıkıntı çıkarmadılar

çaklili

İMC Medikal: Akülü Sandalyeler, Manuel Sandalyeler, Akülü Engelli Araçları, Ayağa Kaldıran Sandalyeler, Walker ve Yürüteçler, Koltuk Değneği ve Bastonlar, Klozet Oturakları, Yedek Parça ve Aksesuarlar
    OttoBock
    Meyra Türkiye: Tekerlekli sandalye vb. tüm ürünler Almanya satış fiyatı ile Türkiye'de.
    hayırlı olsun

Mesaj Gönderim Yetkileriniz

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuya cevap yazamazsınız
  • Mesajlarınıza dosya ekleyemezsiniz
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  • BB Kod kullanımınıza Açık
  • Efektler kullanımınıza Açık
  • [IMG] kodu kullanımınıza Açık
  • HTML kodları kullanımınıza Kapalı
  • Trackbacks kullanımınıza Açık
  • Pingbacks kullanımınıza Açık
  • Refbacks kullanımınıza Açık

www.tekerleklisandalye.biz | www.akulusandalye.org | alisveris.engelliler.biz: Tekerlekli Sandalye, Akülü Sandalye