Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ali79 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    Amasya/Merzifon

ali79 Sağ kolda zayıflık olan kişiye H sınıfı ehliyet vermemişler..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet arkadaşlar bugün işyerime yanıma bir arkadaş geldi ve sağ kolu gelişmemiş yani ince arkadaş bana rapor alamadığını söyledi ve sonuçta H ehliyet ve normal ehliyet alamıyormuş
    bu durumda olan arkadaşlar beni bilgilendirirse be nde arkadaşı bilgilendirecem haber bekliyor

şimdiden tşk

Üye
    yunusbuğra Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    24.07-2011
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

yunusbuğra

Geçmiş olsun arkadaşım.
    Ben arkadaşınızla aynı rahatsızlığı taşıyorum ama benimki sol kol.
    Ehliyetimi aldım (H) sınıfı ve otomatik araç kullanır diyede altında yazıyor.
    Sağ kol olunca sıkıntımıdır bilmiyorum ama araç otomatik olsa kullanabilirmi arkadaşınız.Eğer kullana biliyorsa alması gerek bence.

Üye
    karahalit Avatarı

Gerçek Adı
    halit karaahmet
    Son Giriş
    08.01-2016
    Saat
    23:32
    Yaşadığı Yer
    trabzon boztepe mah

karahalit bende aynı durumdayım

selam bende sağ koldan sakatım ve gelişmemiş bana nümüne hast ünüversiteden al dedi gittim başka bir devlet hastanesine orasıda üniversite hastanesine yolladı ama zorda olsa özel donanımlı araç kullanabilir raporu aldım ve kursa verdim kursu bitirdim direksiyon sınavınıda kazandım yakında ehliyetimi alacağım bence başka hastaneler baş vursun

Kederli

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben de hemen hemen ayrı durumdaydım. Önce ehliyet aldım, sonra araç için rapor alınca bu sefer ehliyet de alamaz raporu çıktı. Tekrar uğraşıp aynı hastaneden "H sınıfı ehliyet alabilir, özel donanımlı araç alabilir" raporunu aldım. Ah şu bizim bazı kasıntı doktorlarımız ah! BiraZ araştırsalar yenilikleri ve kanunları...