Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Mechanicle 6 ay süreli engelli raporuyla ÖTV'siz araç alabilir miyim?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Yüzde 98 olan bu süreli engelli raporuyla ötvsiz araç alabilirmiyim arkadaşlar ?

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul

babacan25

@Mechanicle
    6 aylık alamasınız raporunuzda 6 aya gün alınmışsa alamasınız rapor süresi 6 aydan fazla olması gerek araba bayii sini gitmiştim rapor süresi 1 yıllıktı süresinin bitmesine 5 ay vardı kabul etmediler

Mechanicle

Peki arkadaşlar babam %98 ağır özürlü engelli raporu var neden 6 aylığına verdiler bu raporu ne evde bakım maaşına başvurabiliyoruz nede ötv indirimine hiç bir hayrı yok bu yüzde 98 ağır özürlü raporunun.küfür eder gibi 6 aylık vermişler.rapor ek imzası oldğu için daha heyetten çıkmadı acaba doktorla görüşaem enaz iki seneye çıkarma ihtimalleri var mı yoksa nereye itiraz edicem evde bakım maaşına bile başvuramıylruz bu 6 aylık raporlar.

Bir bilen arkadaş bilgi verebilir mi.bu 6 aylık raporu itiraz etsem 2 seneye çıkartma ihtimalleri var mı acaba.eğer bu mümkün değilse nnereye itiraz etsem acaba?

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    istanbul

babacan25

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Mechanicle
    il sağlık müdürlüğüne itirazda bulunabilirsin ilk raporum %92 (6) aylık ikinci raporum 1yıllıktı %86 oran 3 rapor 1 yıllık%80 nihayet herhamete geldilerde 4cü rapor%66 sürekli verdiler gardaş sen git aile sosyal bakıcı aylığı için 1 ay sürse 5 ayını alırsın ben öyle yaptım 5 ayımı aldım yerinde olsam sabrederim iyi günler