Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lion96 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa aslan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    adana

lion96 Sağ kolumdan engelliyim. H sınıfı ehliyetim değişecekmiş..?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar sag kolum yok h sınıfı ehliyetim var . araçfiyatlarını sormak için bayiye gittim bayideki yetkililer ehliyeti degiştirmen lazım dediler artık h ehliyeti degişti diyorlar ehliyeti degiştirmek için ne yapmam lazım . bu kod olayı nasıl oluyor normalde tertibat yok bende sadece direksiyonda topuz var yeni kodlu ehliyette degişir mi tertibat olayı ?

Üye
    lion96 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa aslan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

lion96 Ehliyet yenileyecegim doktor araç süremezsin diyor?

Merhaba arkadaslar 1 sene önce h ehliyet aldım sag kolum yok. Şuan araç alacagım yeni ehliywt alman lazım diyorlar h ehliyet kalktı diyor bayiler bugün Adana devlet hastanesi ne gittim oradaki ortopedi doktor onay vermiyor ben veremem diyor biz ortopedi doktorlar karar aldık bir eli olana vermeyecegiz diyorlar. Ne yapmam lazım ehliyeti nasıl degiştirecegim?

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul

babacan25

@lion96
    ortopedi doktorları kafalarına göre hareket ediyorlar sacmalığa bakın ya kardeş benim sol ayak diz üstü sağ kolumda dirsekten yok 2016 nisan ayında aldım il sağlıkta raporu değistim ehliyeti üstüne düş derim iyi günler

sadik55

@lion96

2020 ye kadar gecerli degilmi ehliyet nasil kafasina gore yeni ehliyet ister

Üye
    lion96 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa aslan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

lion96 ehliyet degiştirme

merhaba arkadaşlar ehliyet değiştirmek için devlet hastenesine gitmiştim ortepedi doktoru onay vermedi rahatsızlığım sag kolum yok doktorun söylediği söz şuydu kanunda bir kolu olana ister ver ister verme diyor dedi bende vermiyorum dedi bende tamam deyip çıktım tekrardan aile hekimliğinin verdiği raporla başka ortepedi doktoruna gittim o hiç bişe demedi kağıda bişeyler yazdı (okunmuyordu yazdıkları ben okuyamadım) bunu ilçe sağlık müdürlüğüne götür dedi ilçe sağlık müdürlüğüne götürdüm oradakilerde heyete gireceksin dedi biz seni çagıracagız dedi . ne oldu şimdi ehliyet alacakmıyım alamıyacakmıyım sonuç ne olacak ? kafam karıştı yardımcı olabilirmisiniz ?

Bertoned

Alirsin kardesim kafan rahat olsun. Il saglik mudurlugunde heyete gireceksin onlar nasil arac kullanacagiji belirleyecekler.

Üye
    lion96 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa aslan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

lion96 H ehliyet degişiminde sıkıntı

Merhaba arkadaşlar sag kolum omuzdan itibaren yok araç alacağım için kodlu ehliyet istediler heyet bana otmtk vites ve 35.03 kodunu yazdı yani sol eli çekmeden kullanabilme ehliyeti aldım sonra devlet hastanesinden özel tertibatlı araç kullanabilir raporu nu aldım o raporda kod yazmadılar ama. Proje yi çizen mühendis vitesi sola alacağız diyor ama bunun kodu yok git eklttir diyor özel tertibatlı araç kullanabilir raporu na da eklettirsen olur diyor tekrardan ehliyeti degiştirmene gerek yok diyor sizce sıkıntı olur mu sonuçta o kod ehliyette yazmıyacak emniyet de falan sıkıntı olur mu?

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

babacan25

@lion96
    kardeş sen mühesdisin dediğine bakma yeni düzenlemede vites kodlarıda var ama sana yazılmamış benim 35.03 tertibatcıyla konuştum sadece direksiyona topus silecek koluna ek cubuk olacakmış

mühendisin lafıyla hareket edersen yeni rapor yeni ehliyet mühendis ısrar ederse başkasına yaptır

Üye
    lion96 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa aslan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

lion96

Başka mühendis e de sordum oda diyor vitesi sola alma kodunu eklet diyor yoksa maliyede sıkıntı çıkar diyor

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

babacan25

ötv araç alacaksan bayii ince yolunu biliyor onlara bırak normal arabanı tertibatlıyorsan mühendis işi yokuşuna sürüyor

Üye
    lion96 Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa aslan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    adana

lion96

Bayi hiç bişeyden anlamıyor. Şimdi 10.04 kodunu saglık kurlu raporuna ekletsem ehliyetde olmasa o kod sıkıntı olur mu

Projeyi çizen sadece saglık kurulu raporuna ekletsen olur diyor ehliyetde olmasada olur diyor

Üye
    babacan25 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

babacan25

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sende sor araştır oluyorsa mühendisin dediğini yap