Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sadık19 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    14:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul

sadık19 Araç ve ehliyet raporu aynı anda verilmiyor mu?

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sayın Oturan Boğa;
    Şimdi İstanbul haseki eğitim araştırma hastanesinini sitesinde sağlık kurulu raporu için açtım bütün bıranşlar ayrı ayrı yani "2022 için ayrı ötv vergi indirimi için ayrı özürlü kimlik kartı için ayrı ssk için ayrı vb." bıranşlar için ayrı ayrı randevu almanız gerekiyor.Hastaneyi aradım sağlık kuruluna bağlandım "özürlülük haklarının yazdığı bir sağlık raporu istiyorum"dedim hepsine ayrı ayrı alacaksın dedi.hepsi bir arada yok muş.Ehliyet içinde ayrı bir sağlık raporu gerek dedi.
    Hepsinin bir arada olduğu bir sağlık raporu almak istiyoruz sol kalça çıkığı var her seferinde yazıyorum kusura bakmayın.Bu konuda ne yapacaz nasıl yapacaz hangi yolu izleyecez biyardımcı olun lütfen kafam iyice karıştı yoksa ayrı ayrı mı alacaz.Benim tek istediğim ehliyet, ötv,vergi indirimi ve kimlik kartı almak hepsi bu.Mesajını bekliyorum.Teşekkürler.

serh@t

@sadık19

sadık19 , hasekiden ötv için alırsan sonucunda tüm branşlarda yararlanabileceğin raporu teslim alıyorsun.

Ama en erken o hastane randevuyu veriyor çok kalabalık , yardımcı olacak yakının varsa onla beraber git. Ayrı ayrı sıra beklersiniz.

Üye
    sadık19 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

sadık19

@serh@t

ama haseki vergi ve ötv indirimi raporu ehliyeti kapsamıyor diyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@sadık19

Artık iki rapor ayrı ayrı veriliyor (bunun mutlaka düzeltilmesi lazım!)

ehliyet: aile hekimi -> uzman hekim -> il sağlık müdürlüğü -> sürücü kursu -> emniyet

araç için (bunu da vermiyorlar ama, başka yolu da yok!): yetkili hastaneler -> vergi dairesi -> alışveriş

Üye
    sadık19 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

sadık19

http://hizliresim.com/mEyEMP

Şimdiilk rapora itiraz etmişitim normal şöför olur yazıyordu.Onlarda benihakem heyetinin olduğu başka bir hastaneye sevk ettiler neyse ordada muayene olduk doktorlar bu kadar özüre b engelli ehliyeti vermiyoruz diye bizi tekrar muayene edip kurula gönderdiler bugün kuruldan geçtik görüldüğü üzere 102 47 78 kodlarının yazıldığı raporu aldık resimde dikkat ederseniz hastanede doktorun biri (BE) nin üzerini çizmiş bundan bişey olmaz diye düşünüyorum.benim sorum şimdi ilk ehliyete yazılacağız çünkü yok bu tamam sonra araç almak için bu rapor yeterli oluyormu yoksa başka raporda alacaz mı?resimdeki raporda bir eksik var mı.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:09
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sadık19

Araç alımı için başka rapor almalısınız. yetkili hastaneler -> ötv değerlendirmesi içeren engelli sağlık kurulu raporu