Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Çaylak1907 Avatarı

Gerçek Adı
    fatih
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    15:14
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Raporlarınızı alıp vergi dairesi müdürü ile görüşmenizi tavsiye ederim. Benimde 2 ayrı raporum vardı Konya ve Sakaryada vergi daireleri engelli raporumda ehliyetle ilgili ibare olmadığı için kabul etmediler. Koacelinde vergi dairesine gittim bizzat müdür ile görüştüm ve kabul ettirdim.

Üye
    faruksch Avatarı

Gerçek Adı
    Faruk Kılıç
    Son Giriş
    03.01-2017
    Saat
    01:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhabalar,

Dün aracımızı Altunizade'de bulunan TSE'ye götürdük. 14:45 gibi oradaydık. İçeride form dolduruldu, 359.90 Tl lik bir ödeme yaptık sonrasında mühendis ile beraber aracın yanına gittik. Zaten oraya giderken de aracı ben kullandığım için sol ayak gaz pedalı kapalıydı. Paspası kaldırıp tertibatı gösterdim. Sonrasında tekrar yukarı çıkıp gerekli belge imzalandı ve tarafıma verildi. 15:30 gibi TSE'deki işimiz tamamen bitmişti.
    Raporu alıp Trafik tesciline gittik. Kendileri daha önceden bu işlemi yapmadıkları için bilgileri yokmuş ancak memur ben bi Gayrettepe'yi arayıp sorayım dedi. Sonrasında tekrar yanına gittiğimde benden ruhsatı aldı. Açıklamalar kısmına "3. derece akrabaları kullanabilir" ifadesi sığdığı için bu kadarını yazdı. Sorduğumda zaten sisteme işlendi, bu ifade yeterli olur dedi. Ayrıca Ek-1 doldurup ruhsat yenileme yapmamıza gerek kalmadı.
    Bunun sonrasında benim de resmi olarak kullanmamda bir engel kalmamış oldu.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12