Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    aile hekimine gittim bnm sadece çift diz altı ampute ortapedik olmama ramen 4 uzmana sevk etti kulak burun boğaz göz nöroloji ortapedik uzmanlarına bende ilk nöroloji aldım randevuyu yanlız doktor gelişi güzel yazdı çizdi sanki bir sorun çıkacakmış gibi ortapedi uzman doktorun girmesi gereken yere nöroloji uzmanı kafasına göre tanı girdi aşağıdaki rapor

y4anDk - Çift diz altı amputeyim. Ehliyet ve araç alımı için aldığım raporlar iş görecek mi?

birde 2013 de aldım sağlık kurulu rapor var bunla ötv indirimi olurmu %74 ortapedik engel

alttaki raporla ötv indirimi alabilirmiyim

mLy8A4 - Çift diz altı amputeyim. Ehliyet ve araç alımı için aldığım raporlar iş görecek mi?

vergi indirimi ötv indirimini kapsarmı

burada kapsadığı anlamını çıkardım VERGİ İNDİRİMİ VE ARAÇLAR

Üye
    ozdenkara Avatarı

Son Giriş
    21.11-2016
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

uzman hekim kendisine ait olmayan il sağlık kurulunun bölümüne yazmış uzman hekim rahatsızlıkla ilgili tanıyı yazarken örnek elden gaz fren tertibatlı araç kullaabilir yazmalı ve komisyona sevki uygundurda yazmalı raporu düzenleyen kuruluş yani hastane adı da yazılmalı uzman hekimlerin kaşeleride olmalı

aynı tarz bir raporla istanbuldan nakil vasıtaları vergi dairesinden onay vermişlerdi

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    180

@ist01

Ne yaptınız?

Üye
    ist01 Avatarı

Gerçek Adı
    fikret
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    abi hala beklemekteyim il sağlık müdürlüğünden raporum daha cikmadı onun çıkmasını bekliyorum sanırsam ehliyet ve araç almam 3 ay sürcek ötv indirimi için raporumda sorun çıkmayacağını sölediler vergi dairesi artik il sağlık müdürlüğün verdiği kod işlenmiş raporu dikkate alıyor.