Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ergun_ Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:15
    Yaşadığı Yer
    kütahya

ergun_

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi geceler hastane kurulas girdim yuzde 74 engel raporum var kurul onaylamıyor saçmalık sağlık ocagım devlet hastanesi sevkinde ortebedi otamatik vites araç kullanabilir diyor fizzik sol hareket kısıtlılığı otamatik vites araç kullanır diyor
    bu gun yarın il sağlık müdürlüğünde heyete girecegim ordan 10.02 ve 78 kullanır yazılırsa maliye bunu da kabul etmiyecek oyle mi
    ne yapacagız hastandeki kurul doktor ları neyin peşindeler gaeririp olan il sağlık müdürlüğündede komisyon var kurul toplanıyor niçin bunu kabul etmiyorlar zaten normal araç kullanamz< diyor ..

lütfen paylaşımlarınız .

Üye
    ergun_ Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kütahya

ergun_

selamlar bu konuda tecrübe sahibisinizsanırım lütfen biri leri aytınlatsın diye 1 senedir yazıyorum kimse bir şey bilmiyor tam açıjklayamıyor ben %74 engelliyim raporuma sol alt exretime yazmamışlar ilave edin dedim yapmadılar önce sağlık ocagına gidip beni devlet hastanesine noroloji.fizik.ve ortepedi:sevk etti nörploji saglam ortepedi sol kalça hareket kısıtlığı otamatik vites araç kullanır yazdı fizik aynı şekilde ankilozan sponkolite bağkı hareket kısıtlılğı mevcıtdur yazdı il sağlık müdürlüğüne evrakları verdim fakat heyete hep girmekden kaçdım çünkü o arada engelli raporumda ötvden faydalanır ibaresinin olmayışından tekrar heyete girdim bu sefer yine yazmadılar il sağlık müdürlüğü sürekli arıyor heyete girmeyecekseniz imza adıp iptal edelim yani sorum eger il sağlık müdürlüğünde evrak otamatik vites arac kullanabilir derler ise oradaki heyet doktorlar ı bunu maliye kabul eder mi ?yoksa bu trafik şubeyi ilgilendiren bir konumu bence gariplik bir heyet normal araç kullamaz otamatik viyes araç kullanmalı diyor diğer yandan hastane sağlık kurulu bu ibareyi yazmamakla dirediyor ..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

@ergun_

Sol alt ekstremite kısıtlılığında "otomatik vites" ibaresi zaten ötv-mtv istisnası için yeterlidir. "özel donanım" yazılmasına gerek yok ki? Ben mi soruyu anlamadım acaba?

Üye
    ergun_ Avatarı

Gerçek Adı
    ergün
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kütahya

ergun_

il müdürlüğü evrakında suıkındı yok fakat hastane oranlı raporda otamatik vites ibaresi olmadığından alt kısımda engelli oranı yazdığından kabul etmiyor maliye müd .

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

OturanBoğa

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ergun_

Raporu bilgi@engelliler.biz adresine gönderir misin? Bir bakayım nedir sorun...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12