1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 8 / 92 İlkİlk ... 4567891011121858 ... SonSon
Toplam 1380 mesajın 106-120 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

zekito

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bu konuda artık olumsuz görüşler değil de güzel ve olumlu şeyler okumayı ve duymayı umuyorum. Deniz şahbaz ve sinerji arkadaşlarımız gibi bu duruma pozitif bakın keyfini çıkarın püfür püfür, tiril tiril Yazdıklarınızı okuyunca içim açıldı
    Yıllardır hepimiz bunu için mücadele ettik ve emek verdik. Bunun sevincini ve keyfini çıkarmak hepimizin hakkıdır. Allah kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip etsin herkese.

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    denizli

Mr.Şahbaz

@zekito

sağol kardeş. inşallah güzel günler gelecek diyelim. güzel düşünelim güzel olsun. her zaman dediğim ve inandığım bir söz var, " en güzel direniş kalbi temiz tutmaktır".

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

zekito

Deniz şahbaz;
    İlettiğin diyalog çok iyi yalnız, amma güldüm

sinerji

Ben muhtemelen ancak sonbaharda alabileceğim ama 2 haftadır firmaları geziyorum Gezmesi bile güzel Çok güzel,cazip almayanı döverler kıvamında bir kampanya olursa hemen borç harç alırım tabi
    Pazartesiden itibaren araba tavsiyeleri konuşulmaya başlanır herahalde

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

Elimize ÖTV siz araç alabilir belgesi geçmeden sevinmek için erken. O yüzden pazartesi gününe kadar bekleyin

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli

Mr.Şahbaz

tabi kesinlikle beklemek lazım. şimdi biraz morallerimiz düzelsin niye hafiftey geyik kıvamında pastırma tadında sohbetlerle kara bulutları dağıtalım dedik, yoksa @3T3N1TY arkadaşımız haklı bekleyelim.

aslına bakılırsa araba bayiilerini dolaştım ve şuan için fiyat/performans olarak en akılcı araç skoda octaviya 1.6 TDI DSG Elegance modeli, ve şunuda belirteyim yıl sonu kampanyaları ile mükemmel indirimler yakalanır ki bu otomotiv sektörünün kült bir uygulamasıdır. o zaman kadar bekleyebilirseniz araç alımı için.

Neyse konuyu dağıtmayalım bunu bir kısa reklam farz edelim ve kapatalım. araç için fikir soracak varsa özelden yazabilirsiniz.

erdinç aytekin

arkadaşlar ben kütahyada maliyeden sol el sol kol için otomatik vitesin olur onayını aldım.. hatta emin olmak için BAKANLIĞI ARADILAR ve
    kafanızda hiç şüphe oluşmasın kesinlike olur dendi
    bennde onun için 4 ay önce kia konsept plas crd stetion suw model kia yı bu gün satışa çıkardım .. hayırlı olsun
    ha bu arada araba 2014 model 12 ayda trafiiğe çıktı. yani 5 aylık daha 4,bin km de 69,500 tlye yazdım haberiniz olsun . bellllki eşiniz ve dostlarınızdan almak isteyen olur tel 0533.384.5428

İşteGidiyorum

Hepimize hayırlı olsun arkadaşlar. Bende 2016 da memur olursam inşallah güzel bir araç alıcam

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli

Mr.Şahbaz

Amin, Allah hepinizin gönlüne göre versin inşallah. bende ufaktan ufaktan aracımı satılığa çıkarayım mayıs sonu gibi haziran başı gibi inşallah yeni araç sahibi oluruz, belkide yeni bir motor :P

Üye
    ERDEMREİS Avatarı

Gerçek Adı
    ERDEM
    Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    16:12
    Yaşadığı Yer
    sakarya

ERDEMREİS

otomatik fitesli olması ötvden yararlanırmıyız...h sınıfı ehliyetim var otomatik fitesli özel donanımlı diyor raporumdada yazıyor. ötvden yararlanmam için maliyeden nasıl bi evrak almalıyım ötvden yararlanabilirmiyim hayırlı günler......

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli

Mr.Şahbaz

@ERDEMREİS

Erdem bey, çok uzman bilgisine sahip değilim lakin benim bildiğim kadarı ile, özel donanımlı diyor olmasından dolay, alacağınız araç hem otomatik vites olmalı hem bahsedilen donanıma haiz olmalı. yani sizin engel durumunuza uygun bir tertibatın yapılmış olması lazım. lakin bu tertibat sinyal kolunun sağa alınması, direksiyona topuz takılması gibi değil de hareket ettirici aksam sayılan debriyaj, fren veya gaz pedallarına uygulanmış bir tertibak olması lazım. eminim konuya daha hakim arkadaşlarımız sorunuza cevaplayacak ve size daha net yardımcı olacaklardır. Forumumuzun Özel donanımlı araçlar bölümünü incelediniz mi ? sizin engel durumuna uygun belki daha önce firik veya yardım almak amaclı yazan olmuştur.

Özel Donanımlı Otomobiller - Motorlu Araçlar - H Sınıfı Ehliyet

bugün tekrar maliye bakanlığını arayan oldu mu hiç ? belki dünden bugüne fikirlerini değiştirmişler midir ?

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

izmir'den benden başka başvuracak arkadaşlar var ise pazartesi beraber gidelim

Üye
    Sporcu Avatarı

Son Giriş
    27.12-2015
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    Bursa

Sporcu

İyi geceler arkadaşlar,
    Sol kol için bende 2012 yılında bimer'e,2014 yılındada ombudsmanlıka haksızlıklara istinaden başvurularda bulunmuştum.Zerre kadar katkımız olduysa ne mutlu bana.Burada şimdiye kadar uğraşan yazan hak arayan arkadaşlarıma tek tek teşekkür ederim.Allah razı olsun emeği geçenlerden.
    Bugün Bursa vergi dairesinden telefonda ÖTV ile ilgili bilgi alayım dedim.Bayan bir arkadaş çok emin olmamakla birlikte otomatik vitesin direksiyonun yanında yada manuel vitesin yine direksiyon yanında olması halinde anca o zaman ÖTV indiriminden faydalanırsınız dedi.Dedimki otomatik vites eğer direksiyon yanında olacak diyorsun neden orta konsolda olmasın saçma değil mi dediğimde orta konsol otomatik vites benim anladığım sadece sol ayaklar içindir dedi..
    Ama 1 Mayıs tan sonra daha net konuşabiliriz dedi.Bu konu hakkında vergi daireleri arasında farklı görüşlerler mevcut.İnşallah her şey istediğimiz gibi gelişir.
    Vergi dairesi ile görüştükten sonra Citroen bayi ile görüştüm.Onlarda 1 Mayıstan sonra daha net şeyler söyleyebileceklerini söylediler.C4 picasso modellerinde otomatik vites orjinal direksiyon yanında olarak çıkartılıyor,bu kanuna göre bizim araçlarımız 1 adım daha avantajlı gibi duruyor dedi.
    Yine sordukça bilgi paylaşımlara devam ederiz. Herşey gönlümüzce olacak inşallah.
    Herkese iyi geceler..

Üye
    ahmet melih Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet melih
    Son Giriş
    19.05-2016
    Saat
    09:48
    Yaşadığı Yer
    Istanbul

ahmet melih

Istanbulda olup araba begenecek abilerim bu seneki autoshow15 i kacirmayin derim ☺

Üye
    ERDEMREİS Avatarı

Gerçek Adı
    ERDEM
    Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    16:12
    Yaşadığı Yer
    sakarya

ERDEMREİS

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sporcu;

paylaşımın için teşekkur ederim...

Sayfa 8 / 92 İlkİlk ... 4567891011121858 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.06-2016, 11:18
  2. 12.06-2016, 00:43

Başlığın Etiketleri