Sayfa 79 / 93 İlkİlk ... 296975767778798081828389 ... SonSon
Toplam 1383 mesajın 1.171-1.185 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hrnalbyrk Avatarı

Gerçek Adı
    harun albayrak
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

hrnalbyrk

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @bykardelenn

Dostum sen raporunu almışsın hayırlı olsun.ehliyetinide al ne gerekiyorsa zaten halledecekler sen merak etme.ehliyetinde topuz yazsada yazmasada dşreksiyonda olacak zaten.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

tanerbudak

evet arkadaşlar. aracımı yarın teslim alıyorum. (hyundai i30 1.6 CRDi ELITE DCT (DİZEL)

sol kol hareket kısıtlılığı ve duyu ve güç kaybı var.
    - geçen yıl b sınıfı ehliyetimi h sınıfına çevirdim,
    - ehliyet ve rapor ile araç bayiine gittim.
    -tüm işlemleri onlar hallediyor
    -aracımda hiçbir donanım falan yapılmadı. orjinal hali ile otomatik vites.

Allah isteyen herkese nasip etsin.

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    13.11-2016
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Ufukalp

@tanerbudak
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşaallah.
    i30 1.6 crdi elite donanım yönünden oldukça dolu çok güzel çok hoşuma giden bir araç.

Üye
    hrnalbyrk Avatarı

Gerçek Adı
    harun albayrak
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

hrnalbyrk

@tanerbudak

Allah kaza bela vermesin dostum.hayırlı olsun.hangi bayiden aldın acaba?

Üye
    yba_05 Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    05.12-2016
    Saat
    22:36
    Yaşadığı Yer
    Denizli

yba_05

raporunuzu paylaşır mısınız?

Üye
    tanerbudak Avatarı

Gerçek Adı
    Taner Budak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    İZMİR

tanerbudak

İzmir kavuklar dan aldım. Raporum forumda vardı arkadaşlar. Oturanboga nin açtığı bir konuda. Şuan ruhsatları bir hata için uğraşıyorum. Sevgili çok bilmiş polis memuru ruhsata engelliden başkası kullanamaz yazmış. Onu duzelttirecegiz yarın.

Teşekkür ederim

Üye
    mevladan Avatarı

Gerçek Adı
    Mevladan
    Son Giriş
    23.11-2016
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara

mevladan

@tanerbudak

Allahım hayırlı uğurlu etsin iyi yerlere gitmeyi nasip etsin kaza bela vermesin iyi günlerde kullanman dileği ile

ysrkrdmr

@tanerbudak

arkadaşım öncelikle hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan allah kaza bela vermesin ben bişey soracaktım benimde sol kol kullanımı kısıtlı ve %50 raporum var roparda istihdam 2022 haklarından faydalanır ve sürekli bir rapor kolumu birazda olsa kullanıyorum b sınıfı ehliyetim var normal araba bile kullana biliyorum ama bu aracımı satıp bende indirimli araç alabiyormuyum böyle bi hakkım var mı nasıl oluyor ehliyetimi değiştirmem mi gerekiyor yada raporumu değiştirip mi başvuruyoz donanımsız sadece otomatik kullanabilirmiyim indirim li alsam

bykardelenn

@hrnalbyrk kardeşim ben istiyorum ki direksiyon topuzu da olmasın. rahat rahat otomatik vites kullanayım. Hastaneden aldığım raporda direksiyon topuzlu otomatik vitesli kullanabilir ibaresi var. Benim düşüncem rapora itiraz edip sadece otomatik vitesli araç olsun. Böyle olursa başka otomatik vitesli araçları da kullanabilirim. Benim aracımı da herkes kullanabilir

Üye
    hrnalbyrk Avatarı

Gerçek Adı
    harun albayrak
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

hrnalbyrk

@bykardelenn

Dostum o ibare olsada olmasada engelli statüsünde olduktan sonra sen zaten başka araç kullanamıyorsun ki.başkasıda senin aracını.topuzuda bu kadar dert etme.aracı aldıktan sonra sökersin olur biter.

ysrkrdmr

@Ufukalp

UFUK BEY ben bişey soracaktım benimde sol kol kullanımı kısıtlı ve %50 raporum var roparda istihdam 2022 haklarından faydalanır ve sürekli bir rapor kolumu birazda olsa kullanıyorum b sınıfı ehliyetim var normal araba bile kullana biliyorum ama bu aracımı satıp bende indirimli araç alabiyormuyum böyle bi hakkım var mı nasıl oluyor ehliyetimi değiştirmem mi gerekiyor yada raporumu değiştirip mi başvuruyoz donanımsız sadece otomatik kullanabilirmiyim indirim li alsam

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    13.11-2016
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Ufukalp

@ysrkrdmr
    Buna doktor karar verecek.
    Evet ehliyetinizi değiştirmeniz, 78- sadece otomatik vitesli araç kodu bulunan B sınıfı ehliyet almanız ve ötv muafiyeti için de ''otomatik vitesli araç kullanır'' ibareli engelli sağlık kurulu raporu almanız gerekmektedir. Bunların ikisi de bu şekilde olursa evet hiç bir tertibata gerek kalmaksızın otomatik vitesli bir aracı ötv muafiyetiyle alabilir ve kullanabilirsiniz.

hasan64

Sayın ufuk bey 10,02 ile 78 kodlar arasında ne fark var? 10,02 sadece yazılabiliyor mu yazılsa ne gibi sonuç yaratır? bilğiniz içn şimdiden teşekkürler

ysrkrdmr

@Ufukalp

teşekürederim ufuk bey peki oran önemlimi yani %50 benimkisi belirli bir sınır var mı acaba ötv muaflı araba alabilmek için mesela % 65 gibi falan sınır var mı yoksa doktor otomatik araba kullanabilir yazılı bir rapor alıp arkasından ehliyetimide buna göre değiştirmem yeterli mi emniyet tertibat ister mi tekrar sinyal kolu gibi falan

ucar7432

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar benim sol el işaret ve orta parmakarım tamamen ampüte yok.sağlamken almış olduğum E sınıfı ehliyetim var.şimdi ben ehliyetimi değiştirip ötv siz araç alabilirmiyim.nerden nasıl başlıycam bu işe bilgisi olanlar rica etsem yardımcı olurmusunuz.

Sayfa 79 / 93 İlkİlk ... 296975767778798081828389 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.06-2016, 11:18
  2. 12.06-2016, 00:43

Başlığın Etiketleri