Sayfa 47 / 93 İlkİlk ... 3743444546474849505157 ... SonSon
Toplam 1383 mesajın 691-705 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @fireworks Hayırlısı olsun darısı benim özelgemin başına 45 gün oldu izmir ankaraya başvuralı ama halen üst kurulda diyip duruyorlar

afyon003

H-sınıf ehliyeti alır otomatik vitesli veya özel tertibatlı otomobil kullanabilir yazdığı zaman raporda yeterli olurmu.araç için sol üst eksremit /57 rapor var

afyon003

@OturanBoğa ne gerekli tam olarak raporda geçerli olması için

fireworks

@3T3N1TY teşekkür ederim. En güzeli de bu yazıyı alıp vergi dairesine götürüp gözlerine sokmak oldu. Bize doğru gelmiyor ama sonuçta ankara bizim amirimiz konumunda o ne derse onu uygularız dediler. Ben de yazının bi örneğini alın da benden sonrakilere de aynı problemleri yaşatmayın dedim

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

@fireworks Bu yazının aynısından bendede var ama ne çare evrakınızı ankara'ya gönderdik haber bekleyeceğiz dediler 45 gün oldu ankara'dan ses seda yok

Üye
    DADAŞ06 Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    ankara çayyolu

DADAŞ06

@fireworks

hayırlı olsun arkadaşım . @OturanBoğa ve sen yazıyı siteye atmışsınız lakin sonuç kısmını atmışsınız . bu sonuç kısmı sizin için gerçekten güzel ama diğer arkadaşlar için aynı şeyi söyleyebilmemiz için ekstra bilgilerde lazım çünkü sizin vereceğiniz bilgiler ve bu sonuç kısmı bir arada değerlendirilip sizinle aynı durumda olan arkadaşlarımıza örnek teşkil edecektir .
    1 ) raporunuzdaki açıklamalar kısmındaki ibare
    2 ) degerlendirmeler kısmındaki işaretler

@3T3N1TY
    arkadaşım bu aralar bende rapor işleriyle uğraşıp raporumu aldım ( h sınıfı ehliyet alır otomatik vitesli araç kullanır . oran % 24 ) yeni araçla anlaşma yaptım eskisin satmak üzereyim ve işler çok yoğun bu sebeplerle başkanlığa gidip senin yazıyla ilgilenemedim hakkını helal et . fırsat bulduğum en yakın zamanda ( sanırım bu perşembe yada cuma ) başkanlığa gidip soracağım

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

@DADAŞ06 Valla abi çok sevinirim . İzmiri arıyorum biz ne yapalım sonucu bekleyeceğiz numaranız bu arayın sorun diyorlar . Ankara ile konuşuyorum üst kurula çıktı ne zaman sonuç gelir biz bilmeyiz hem sizin muhatabınız izmir onlarla konuşun diyorlar . 45 günde elle tutulur bir gelişme olmaz mı ben çözemiyorum bu işi . Şahsi olarak raporumunda uygun olduğunu düşünüyorum özrümün sol üst kaynaklı olduğu belli h sınıfı otomatik vitesli araç kullanabilir ibareleride var

afyon003

Yarın heyet var arkadaşlar - rapora ne yazdırırmam gereklişu ibare olurmu
    ( h-sınıf ehliyet alır otomatik vitesli veya özel tertibatlı otomobil kullanabilir)

AFYON VERGİ DAİRESİ SADECE OTOMATİK VİTES OLMAZ KABUL ETMEYİZ DEDİ BAŞKA İLLERDE VERENLER VAR BENDE SORDUM NE YAZDIRMAM LAZIM RAPORA DİYE CEVAP VERMİYORLAR SİZ GETİRİN BAKALIM DİYORLAR RAPORU ŞAŞTIM KALDIM HEYETTE NE SOYLEYECEĞİMİ

Üye
    fidan77 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    yalova

fidan77

Bende aynı sorun yasiyorum.özelde sadece otomatik vites li araç kullanabilir yazıyor .ama sadece otomatik vites kullanır raporu alamıyorum doktor dan.tertibatli araç kullanabilir raporu veriyorlar.

fireworks

bana aydın vergi dairesi özelge formu doldur öyle başvur bize diye bi yazı vermişlerdi. Ben de özelge formunu doldurup kendim yolladım evraklarımı ankaraya. sanırım o yüzden biraz hızlı cevap geldi. Engelim sol kol dirsek altı ampute arkadaşlar. Ehliyetimde otomatik vites yazıyor sadece. Raporumda da otomatik vitesli araç kullanabilir yazıyor.

ferhat0038

bende 45gün oldu özelGe cevap gelmediabu yazının tamamını yayınlama şansınız yokmu çünkü üst tarafı eksik ve vergi dairesi kabul edermi lütfen artık bıktık bir çözüm olsun gerçekten sayı konu felan olursa yazı da daha çok işimize yarar hala Kayseri de ki ısrarla manuel vites al debriyaj a pedal tak direksiyona diyor mantık olsa adam zaten tek elle direksiyon mu tutacak debriyaj la mi uğraşacak otomatik alamazsınız diyor o özelge bir gelsin hele. tekrar ricam özelge si gelenler yayınlasin tam metni ama isim vermeyim özel mesaj atıyorum cevap bile vermiyor lar numara veriyorum yine aldırış etmiyor lar işleri bitene kadar ama hala yok şu yazıyı alabilir mi yim diye yardım bekliyor sen yardım ediyor musun ki yardım bekliyor sun neyse. inşallah şu özelge bir an önce gelirde bizde müracaata geçeriz.

fireworks

@ferhat0038 dostum işteyim şimdi. evrakım evde. akşam paylaşıcam yazının tamamını

ferhat0038

Teşekkürler kardeşim inşallah bizim de işimize yarar gerçekten saçma adama diyorsun bak bu iller veriyor git oradan al diyor kafam attı dedim cebinden mi vereceksin yada sana mi ödeyeceğim vergiyi dedim oradaki kanun buradaki değil mi adam onlar yanlış yapıyor tekrar ilerde alırlar diyor birde ilginç ankara da ne kurul sa sanki hükümet kuruyor ne imza imiş çıkan özelge yi bütün vergi dairelerine göndersin herkes değişik bir prosedür gerçekten ama eminim sizin özelge diyecek o kişiyi bağlar sizi bağlamaz

Üye
    insidon33 Avatarı

Gerçek Adı
    insidon vermidone
    Son Giriş
    28.01-2016
    Saat
    13:36
    Yaşadığı Yer
    antalya

insidon33

Hayırlı olsun

Gerçekten genelge çok açık olmasına rağmen vergi daireleri nasil bu kadar yanlış yorumluyor gerçekten hayret verici bişey. ... bende yazdim cevap bekliyorum hadi hayırlısı. ...

afyon003

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    BENİM BAHSETTİĞİM KONU BU İŞTE (h sınıfı ehliyeti alır otomatik vitesli ( veya )özel tertibatlı otomobil kullanabilir) ortadaki veya ikisini ayırıyor işte

Sayfa 47 / 93 İlkİlk ... 3743444546474849505157 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.06-2016, 11:18
  2. 12.06-2016, 00:43

Başlığın Etiketleri