Sayfa 27 / 93 İlkİlk ... 172324252627282930313777 ... SonSon
Toplam 1385 mesajın 391-405 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ERDEMREİS Avatarı

Gerçek Adı
    ERDEM
    Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    16:12
    Yaşadığı Yer
    sakarya

ERDEMREİS

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sen yaptırmıyorsun onlar bi şekilde yapıyorlar.uyduruyorlar engeline göre..

Üye
    husmen16 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN GÜNEŞ
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR - Bandırma

husmen16

arabasını alan varmı arkadaşlar

bykardelenn

evet ben de aynı şeyi soracaktım. sol kol engelliler için viteste herhangi bir tadilata gerek yok ki. İkinci sorum ise tadilat için ayrıca para aldılar mı, aldılarsa ne kadar aldılar?

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

Sol koldan bir engele tutup'ta sağ kola tertibat yaptırılması istenmesi kabul edilebilir bir şey değil hele bu durumu kullanıcın kabul etmesi dahada vahim bir durum . Yasa durum açık ve net iken sırf uğraşmamak için emsal teşkil ediyorsunuz bizde affedersiniz eşşeğiz zaten durum düzelsin diye dilekçe yazıp yazışmak ile uğraşalım . Neyse herkese selametle dahada ne yorum yapar nede sonucumu buradan paylaşırım her koyun kendi bacağından asılsın diyenlere teşekkür ederim

nuwanda

Erdem beyin yazisindan sonra, tertibat isini arastirdim. istanbul tse otomatik vites icin boyle bir tertibati gereksiz bulur ve onay vermez dediler. Buyur burdan yak simdi. Ya mercedes alicaz yada citroen picasso. Direksiyondan vites bir tek bunlarda var. Citroen cactus ta yokmus boyle bir vites donanimi. Olsa hemen gidip alicam

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

@nuwanda Hocam sol elden özüre sahip 2 arkadaşımız bursa'dan tertibatsız araç alabilir onayı aldı . İsterseniz erdinç aytekinin numarasını vereyim bir konuşun kendisiyle

Üye
    ERDEMREİS Avatarı

Gerçek Adı
    ERDEM
    Son Giriş
    29.08-2016
    Saat
    16:12
    Yaşadığı Yer
    sakarya

ERDEMREİS

arkadaşlar youmları okuyorumda çok uşengeçiz.Vergi dairesine niye gitmek bu kadar zor geliyor acaba araç lamayan arkadaşlara gelince illakı bir eksiklik vardır.

Üye
    yusufdove Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    14.11-2016
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    afyon

yusufdove

Arkadaşlar sabırlı olalım en güzeli vergi dairesine sormak orda bizi aydınlatacaKlar

Üye
    nmt43 Avatarı

Gerçek Adı
    NURULLAH
    Son Giriş
    24.11-2015
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA

nmt43

CENK BEY KOLAY GELSİN SİZ ''ne yorum yapar nede sonucumu buradan paylaşırım''DEYİP BOYLE DUŞUNURSENIZ İSTEDİGİMİZ SONUÇLARA NASIL ULASIRIZ BEN BURADA HAYKIRDIM SECİM ONCESI TANIDIMIZ UST MEVKİLERE KSOYLIYEIM KONUSALIM BILDIRELIM DIYE BEN BİMERE NEREDEYSE HERGUN YAZIYORUM MUHALEFET PARTILERE YAZIYORUM KI GUNDEME GELSİN DİYE KARSIMA CIKAN VEKİLLERE SOYLUYORUM NE YAPARSAN SU 20 GUN ICINDE OLACAK
    SİZDE AYNISINIZI YAPSANIZ BU SORUN COZULUR
    BEN ERDİNC ABİDEN GELECEK HAYIRLI HABER BIZI SONUCA ULASTIRACAK BEN KUTAHYADAKI MALIYECILERE GİTTİM RAPORDA TERTIBAT YAZMASA SORUN YOK DEDILER SEN RAPORU DEGİSTİR SADECE OTOMATİK YAZSIN BEN VERİRİM DEDİ ONAYI ÇİNİLİ VERGİ DAİRESİ TIRAFIK BOLUMUNDE FATIH ŞEF

nuwanda

Kendim için söylüyorum bir eksik yok. Rapor, araç, para vs. herşey hazır. İstanbul Ümraniye nakil vasıtaları vergi dairesi müdürüyle yapılan görüşmede, tertibatsız otomatik vitese onay verilmeyeceği söylendi. Sadece, direksiyondan vites kabul edilecek. Bursa farklı uyguluyorsa, gidip ordan alırım olmadı. Alan arkadaşlar hangi bayiden almışlarsa, onlarla görüşmek isterim.

Üye
    nmt43 Avatarı

Gerçek Adı
    NURULLAH
    Son Giriş
    24.11-2015
    Saat
    15:13
    Yaşadığı Yer
    KÜTAHYA

nmt43

@nuwanda

bende aynı şeyı dusunuyorum gerekırse turkıyenın bir ucuna gıtmeye razıyım ama alan arkadaşlar burada bızımle bılgılerını paylaşırsa sorun kalmaz

bykardelenn

@3T3N1TY

Öncelikle kötü örnek örnek teşkil etmez. İkincisi de kanuna aykırı emsal oluşturulamaz. İçinizi rahat tutun. Tertibatsız otomatik vites araç alabileceğiz. Hiçkimse kanuna aykırı iş yapamaz

Üye
    İbrahim2834 Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    23:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

İbrahim2834

Arkadaşlar bende ıkı kez umranıy ye gıttım aynı seyler banada soylendı dıreksıyondan vıtes ıstıyolar edındıgım ıntıba su anda memurlar bu kanun maddesını anlayamamış Tereddüt yaşıyorlar ya beklıcez ya dılekce yazcaz en mantıklısı dıkekce yazmak bence ben su an ıstanbul dışı vergı daıre lerıyle görüşüyorum ınsallah hayırlı haberlerı paylascam ama bı an once bence dıkekce yazmak

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

@nmt43 Bu mevzuat çıktığı ilk günden bu yana aynı şeyleri tekrar ediyoruz aynı şeyleri konuşuyoruz ama gel gelelim söylediklerimiz yaptıklarımız çevremizi etkilemiyor yine herkes burada bende bu durum var alabilir miyim gibi söylemlere devam ediyorlar . Kaç sefer söyledik otomatik vitesli aracınıza tertibat yaptırmayın kabul etmeyin emsal yaratmayın biraz uğraşın ama sonucu güzel olsun diye ama gel gelelim yine dinleyen uğraşan olmadı . Burada alemin eşşeği herkesin yararına uğraşan yine biz olduk 4 mayıs'tan beri bimer-vergi dairesi-gib arasında salak oldum ben bilmiyor muyum araca uyduruk bir tertibat yapıp kurtulmayı ama bu emsal yaratıyor ve boşu boşuna ruhsatınıza şerh koyacaklar belirli kişiler hariç kimse kullanamayacak . Kısaca sıkıldım,yoruldum,bunaldım her koyun kendi bacağından asılacaksa asılsın artık kimseye laf anlatmaya yol göstermeye uğraşmam .
    @bykardelenn Örnek kötü değil gereksiz ve sadece tertibat olsun diye yaptırılmış keyfi bir uygulama ve pek ala gib nezdinde emsal yaratabilir ve buna göre bir genelde çıkartabilirler . Bu kadar beklemişiz 6 sene olmuş 1 ay mı çok geliyor

Üye
    hrnalbyrk Avatarı

Gerçek Adı
    harun albayrak
    Son Giriş
    10.06-2016
    Saat
    15:10
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL

hrnalbyrk

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İstanbul kırmak fiat bayii.tabi fiat da alınacak bir araç yok ben sadece bilgi amaçlı sordum

Sayfa 27 / 93 İlkİlk ... 172324252627282930313777 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.06-2016, 11:18
  2. 12.06-2016, 00:43

Başlığın Etiketleri