Sayfa 19 / 93 İlkİlk ... 91516171819202122232969 ... SonSon
Toplam 1384 mesajın 271-285 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

İşteGidiyorum

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    DADAŞ06 ' nın yorumlarını okuyup o yorumlardan birşeyler çıkaranlara gerçekten acıyorum. Hele de sana hiç yakıştıramadım @3T3N1TY. Biz burda kimse yokken 5-6 arkadaşla mücadele verdik bunların en başında @nuwanda kardeşim gelir. Onun emeğini kimse inkar edemez burda. Buraya gelip yok hayatı hikaye gibi yaşarsın yok falan yok filan, kendini öven insanların yorumlarını dikkate alan kardeşlerime abilerime üzülüyorum. Bu site de haberin peşinden koşan ve kesinleşen bütün haberleri paylaşan @OturanBoğa gibi kişilerin sözlerine bakın ve amacınıza bu doğrultu da ilerleyin. Bu yasa çıkmış bundan sonrası ufak pürüzlerdir bunları kendiniz halledebilirsiniz. Buraya gelip amacı yardım etmek değil tamamen kendini övme çabasında ki insanlara prim vermeyin. O kadar vergi dairesin de memurum diyorsun, çıkıp sorsana müdürüne kardeş?

Üye
    DADAŞ06 Avatarı

Gerçek Adı
    cihan
    Son Giriş
    11.11-2016
    Saat
    13:37
    Yaşadığı Yer
    ankara çayyolu

DADAŞ06

1) işte gidiyorum diyorsun bir türlü gidemiyorsun ?
    2) burda kendimi övdüm ya bir boyum uzadı bir moralim düzeldi bir yakışıklı oldum hatta ve hatta kuyrugum tava sapına döndü hiç sorma
    3) bu konuda müdüre sormam çünkü o bana sordu hatta ve hatta engelli haklarıyla ilgili bu sitede öğrendiğim bilgilerden dolayı bilgileri benden alırlar . tüh ya kendimi övemedim şimdi eee ne yapayım yalan da söyleyemem bilgileri bu siteden alıyorum
    4) herkezin bir yorumu vardır herkez birşeyler çıkarır kimseye acımam yada başkasına inanıyor diye acımam çünkü herkezin aklı vardır küçümsemem. inan seni bile küçümsemiyorum çünkü ya ben yanlış biliyorsam ?
    5) son olarak arkadaşım yazdıklarım beni bağlar inanmak zorunda değilsin .

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

@İşteGidiyorum Şimdi hocam herkesin fikri yorumu bilgisi bizim için değerli olmalı hele karşımızdaki kişi maliyede görevli ötv muafiyetinde birisi ise karşılacağımız durumlara karşı fikirlerini almalıyız bizim yanlışımız varsa o söyleyecek onun yanlışı varsa biz söyleceğiz . Burada emek harcamış bu işe vesile olmuş kişileri elbetteki unutmadık . @DADAŞ06 Söylediklerinde dediğiniz gibi sözler olabilir ama biraz söylediği başka cümleleri inceleyelim . Mevzuat çok yoruma dayalı ve raporlar bu konuda belirleyici rol oynayacak yazan 1-2 kelime bile farklı yerlere çekilebilir durumda olacak . İl'den ile farklı raporlar farklı durumlar doğuracak . Katılmadığım yerlerde yok değil Ankara'daki ofisteki arkadaşların bizi telefonda tamam olur alırsınız , veririz gibi yapıcı konuşmaları için bir zorunlulukları yok veya alo maliyedeki arkadaşların ki vergi dairesindeki memurlar telefonda bile burnundan kıl aldırmıyorlar. O yüzden birbirimizi kırmak üzmek bize bir şey kazandırmadı kazandırmayacak

Üye
    husmen16 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN GÜNEŞ
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR - Bandırma

husmen16

@3T3N1TY bugün renault a geliyor

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

@husmen16

Buyrun Renault fiyat listesi

https://www.cdn.renault.com/content/..._01.052015.pdf

Dosyayı indirmek istemeyenler için . 05 Mayıs 2015 ve 31 Mayıs 2015 tarihleri arasında geçerlidir .

Galerilerin satmak için zam gelecek acele edin demelerine prim vermeyin.Zam gelse bile ellerindeki araçlara bu fiyatı yansıtamazlar gelecek bir sonraki parti için geçerli olur

Üye
    husmen16 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN GÜNEŞ
    Son Giriş
    07.06-2016
    Saat
    11:50
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR - Bandırma

husmen16

@3T3N1TY Teşekkürler

milano

merhaba arkadaşlar dünde yazdım ama nedense anlamak istemiyorsunuz keşke siziin dediğiniz gibi sadece otomotik ftesli alabilelim ama maliye proje ve tertibat istiyo. olmadan omaz diyo

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

@dreamliner88 @ozgurcakır Arkadaşlar sizlere izmir ile ilgili olduğunuz için özel mesaj gönderdim . @sinerji dostumuz'un cuma günü vergi dairesi ile yaptığı görüşmeye istinaden . Pazartesi hep beraber gidip bir görüşme daha yapalım dedik . İzmir'de olan bu sorundan muzdarip olanları bekleriz ne kadar kalabalık o kadar iyi olur biz<im için
    @milano Hocam yazılı olarak ret etmelerini isteyin sözlü olarak kabul etmeyin

milano

3T3N1TY05383769374 veye sen ve ben arayayım mümkünse

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    18:57
    Yaşadığı Yer
    denizli

Mr.Şahbaz

Bugün denizli devlet hastanesine gittim H sınıfı ehliyet ve araç için rapor almak istediğim belirtim doktora ( ön görüşme amacı ile muayene randevusu almıştım ). bana direkt olarak rapor vermeyeceğini hatta bu hastanede hiçbir doktorun sol kol engellisine ehliyet için rapor vermeyeceğini söyledi. konu ile ilgili tek üst extremite engellilerinin h sınıfı ehliyet alabilir şeklinde mevzuat olduğunu söyledim hatta yanımda götürmüştüm, göz ucuyla bakmak bakmamak arasında " olabilir, ben bu konuda niye kanaat kullanayımda kendime riske edeyim. bu mevzuatlar zaman zaman siyasi kaygı ile çıkarılmış saçma sapan şeylerdir. " dedi. ama kolu bacağı olmayan insanların bu ehliyetini aldığını söylediğimde ise " almış olabilirler ama biz prensip olarak vermiyoruz hastane olarak biz vermiyoruz " dedi. artık daha önce istihdam amaçlı engelli raporumu aldığım başka bir ilin devlet hastanesine gideceğim şansımı orada deneyeceğim. ama Denizli Devlet hastanesinin de başını ağrıtacağım bu konu ile ilgili. bildiğin devletten kanundan ayrı bir yapı oluşturmuşlar kendi kafalarına göre hareket ediyorlar ve eminim ki o doktorun yeğeni kuzeni olsaydım veya başhekimin akrabası olsaydım bugün bu raporu çoktan almış olacaktım... Neyse küfürleri yine kendime saklıyorum ve paylaşmıyorum. umarım sizlerde işler daha sorunsuz ilerler. olmadı ben bu sağlık kurumlarının yaptığı ayrımcılık için yine bir hareket başlatacağım. bu haftaki iş yoğunluğumu bir atlatayım sakinliyeyimde ondan sonra.

Üye
    RACER Avatarı

Gerçek Adı
    Güray
    Son Giriş
    21.10-2016
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul / Çeliktepe

RACER

Yazılı belge alsaydın. Almadin mı? @Denizsahbaz

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli

Mr.Şahbaz

@RACER heyete girmediğim için almadım, normal bir muayene idi. birde yanımda adli kalemde çalışan kuzenim vardı fazla dikleşim kuzenimi de doktro karşısında zor durumda bırakmak istemedim.

Üye
    RACER Avatarı

Gerçek Adı
    Güray
    Son Giriş
    21.10-2016
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul / Çeliktepe

RACER

Adamlara bak yaaa. Neyse beddua etmiyeyim. Herkesin ve kendisinin de engelli adayı olduğunu unutmuş dr bey!

sinerji

Benimde en çok korktuğum durum bu.Yönetmelik bizlerin ehliyetini doktorun kararına bırakmış durumda o yüzden bir şekilde tanıdık bir doktora gitmek daha mantıklı gibi.

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    06.12-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    denizli

Mr.Şahbaz

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @sinerji doğru diyorsunda 1.si örnek ben çok çevresi geniş biri değilim. 2.si yapılan ayıptır yaa, bir insanın yaşamını normal bir insan gibi idame ettirmesi başkalarının kanaatine bırakmak nedir ya. yani bu nasıl bir anlayış nasıl bir yönetim veya kural kanundur ya. aman neyse söylenecek o kadar çok şey var ki günler sayfalar yetmez yazmaya kalksak.

Sayfa 19 / 93 İlkİlk ... 91516171819202122232969 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.06-2016, 11:18
  2. 12.06-2016, 00:43

Başlığın Etiketleri