1-4 Aralık 2016 tarihinde Engelsiz Yaşam Fuarı
Sayfa 12 / 92 İlkİlk ... 289101112131415162262 ... SonSon
Toplam 1380 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rıskat Avatarı

Gerçek Adı
    rıskat
    Son Giriş
    27.09-2016
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul

rıskat

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şimdi vergi dairesi bu konu hakkında pek bişey bilmiyorlarsa ne yapcaz şimdi vergi dairesine gitsek boş mu döncez anlamadım bunda bişey biz şimdi ötv den yaralanıyormuz yok sa yaralana mıyormuyuz

Üye
    Mr.Şahbaz Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz Şahbaz
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    denizli

Mr.Şahbaz

Aslında bakarsanız artık sorunumuz vergi indiriminden faydalanıp faydalanmamak değil. Asıl mesele raporları alabilmek. benimde en başından beri korktuğum bu. ben haftaya ayın 12'de ortopedi doktorundan randevu aldım ve ön görüşme yapacağım. bakalım ne diyecek.

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    14:58
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

İkamet ettiğiniz il'deki merkez vergi başkanlığına gitmekten başka hiç bir çareniz yok burada kimse boşuna sevinmesin ooo oldu alabileceğiz falan hikaye . Özel veya Kamu farketmez söz uçar yazı kalır bu iş her zaman böyledir hastane raporunuz'dan yana bir sıkıntınız yok ise kurumlar arası yazışmanın sonucu elinize geçmeden olmuş bitmiş gibi davranmayalım

Üye
    RACER Avatarı

Gerçek Adı
    Güray
    Son Giriş
    21.10-2016
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul / Çeliktepe

RACER

Ne kadar negatifsin be arkadaşım. Admin en başta kanunu yazmış daha ne olsun. Heryerde kanun farklı mı işleyecek

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

Negatif olmak ile alakası yok . Sayın @OturanBoğa bir bürokrat veya bakan değil resmi gazete'deki ibareleri yorumlayarak bir taslak oluşturdu ama onda bile birbiri ile çelişen durumlar var iken . 81 il'deki memurların nasıl bir kafa karışıklığı yaşabileceğini düşünemiyorum çünkü hepsinin ortak korkusu hatalı bir dosyaya onay vermek ki bu konuda onlara sonuna kadar hak veriyorum. Mevzuat açık değil çok fazla varsayımsal ve yoruma dayalı. Ankara'daki şube ile ilk görüşen numarasını yayınlayan kişi'de benim oturduğu yerden verecekler yapacaklar bizi arasın demesi kolay . Dediğim gibi söz uçar yazı kalır iş resmi yazışmalarda ne şekilde sonuçlanacağı sözlerinin arkasında durup durmadıkları burada belli olacak . İzmir'deki bayana kamu denetçiliğinden gelen yazışmaları gösterdiğimde şaşırdı araştırmaya başlamıştı . Dediğim gibi İzmir'den araç alabilir onayı almam sizi katiyen bağlamaz her başkanlık özerktir izmir'in alacağı karar istanbulu bağlamaz veya raporlardaki 2 kelime bile çok şey değiştirir . Kısaca her koyun kendi bacağından asılacak

Üye
    RACER Avatarı

Gerçek Adı
    Güray
    Son Giriş
    21.10-2016
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul / Çeliktepe

RACER

Emeklerin için teşekkürler ama size katılmıyorum. İzmir den araç alınırsa Hakkari'den de alınır. Neyse zamanla gorucez artık..

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

zekito

nuwanda kardeş, gittiğin hastaneye tanıdığım bir arkadaş daha gitmiş eskiden benzer sorun kendisi de yaşamış(sol bacak engelli).
    Ben daha önce Şişli Etfal'den almıştım raporumu, istersen Şişli Etfal'e başvurabilirsin.

Üye
    3T3N1TY Avatarı

Gerçek Adı
    Cenk YİĞİT
    Son Giriş
    16.05-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir

3T3N1TY

@RACER Kamu kurumları O yapmış Bu vermiş Burası böyle demiş gibi serzenişlerinizi dinlemez . Gidip görmeden ne ile karşılacağınız tamamiyle bir süprizden başka bir şey değil . Kısaca izmir'den araç alabilirsem eğer bu sizinde alacağınız anlamına gelmez çünkü "HASTANE RAPORU" denilen bir faktör var . Özürlerimiz belki benzer olsa bile rapor içerisinde tanımlama için kullanılacak kelimeler burada tanımlayıcı rol alacak .

nuwanda

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: zekito Mesajı Gör
    nuwanda kardeş, gittiğin hastaneye tanıdığım bir arkadaş daha gitmiş eskiden benzer sorun kendisi de yaşamış(sol bacak engelli).
    Ben daha önce Şişli Etfal'den almıştım raporumu, istersen Şişli Etfal'e başvurabilirsin.
    bende 2004 yılında Şişli Etfal den almıştım eski raporumu. Şimdi sadece fotokopisi var elimde. Haftaya Şişli etfale gitmeyi düşünüyorum. En azından kendi verdikleri raporu inkar etmezler heralde. kol engelli arkadaşlar asla bakırköy sadi konuk hastanesine gidip, sinirleriyle oynamasınlar. bildiğiniz başka hastaneler varsa bu şekil sorun çıkartan, engelli düşmanı, lütfen onlarıda paylaşınız arkadaşlar

adakm

Ayni seyi bende dun Tuzla Devlet hast.yasadim arkadaslar Derya Yildizlar diye bir fizik tedavici vardi H sinifi alamazsin dedi ben kullaniyorum zaten dememe ragmen laf dinlemedi almadigi bedduada kalmadi ne yapsak acaba senelerdir Otv icin ugrastik simdide dr.larlami ugrasicaz lutfen herkes insafli dr isimlerini ve aldiklari hast.paylassin arkadaslar yada birlik olup dava acalim maliye Trafik mevzuati ve dr.larin anlayissiz onyargili oluskari icin.

melihbe

Bende sadi konuga gittim vermediler. şişli etfale gittim H sınıfı ehliyet alır raporu aldım aralık ayında.

şişli etfalde veriyorlar.

yusuf_

merhaba raporu alabilmek için heyetemi gireceğiz yoksa sadece ortapedi doktoruda verebiliyor mu ?

Üye
    zekito Avatarı

Son Giriş
    06.04-2016
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    İstanbul

zekito

Yusuf kardeş, heyete girmek gerekiyor.
    Nuwanda kardeş, Şişli Etfal'den alırsın hayırlısıyla. Moralinizi bozmaya gerek yok. Sonuçta bahsi geçen durumlar her insan için ülkemizde maalesef yaşanıyor. Bu durumlar kanunlar doğrultusunda değil yetkili kişinin (doktor, maliyeci, gümrük memuru vs.) insiyatifinde yaşanıyor her ne kadar doğru olmasa da. Doğru bilgilendirme ile doğru yerlere başvuru yapılırsa herkes sonuca ulaşacaktır. Allah herkese kolaylıklar versin.

Üye
    rıskat Avatarı

Gerçek Adı
    rıskat
    Son Giriş
    27.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

rıskat

benim sol elde engelim var raporum %45 geçen sene kurula girdim h sınıfı ehliyet için otomatik vites kulanır raporu verdi sonra gittim ehliyet aldım ehliyetimde otomatik vites yazıyor tek engelim arabaydı ben şimdi ötv den yaralana bilirmiyim ki

Üye
    rıskat Avatarı

Gerçek Adı
    rıskat
    Son Giriş
    27.09-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul

rıskat

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar sol el den ötv indiriminden yaralanan oldum ?

Sayfa 12 / 92 İlkİlk ... 289101112131415162262 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 13.06-2016, 11:18
  2. 12.06-2016, 00:43

Başlığın Etiketleri