Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    13.11-2016
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    Türkiye

Ufukalp

STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bülent Bey,normal sürücü adaylarının sürücü olur raporu muayene bile etmeden verilen bir adi belge,ama H sınıfı için heyet raporu olmak zorunda.
    Eskiden normal adaylar için hastaneye bile gerek yoktu,kursla anlaşmalı bir pratisyen hekim olur diye imza atınca tamamdı.
    Bu kurs doktoru bana da sürücü olur dediği halde (engelimi hiç farketmedi bile) ben devlet hastanesine sevkimi istedim ve oradan heyet raporu aldım.(B sınıfı sürücü belgesi alır,ticari araç kullanamaz)
    Devlet hastanelerinde bu tip raporlar için heyette sağlık uzmanlarının yanısıra durumu trafik kuralları açısından yorumlayan uzmanlar bulunur.Özel hastanelerin birçoğu ise bu yeterlilikten uzak,tıp merkezi/klinik görünümünde yerler.
    Sürücü olur raporu verme zorunluluğu H sınıfını kapsamıyor düşüncesindeyim.

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    ankara

edipbalkan

Yahu bilende konuşuyor bilmeyende ben özel polikinlikten sürücü olur raporunu aldım hemde devlet hastahanesinin vermediği sen araç kullanamazsın dediği raporu üstelikte H sınıfı için

Açık adres vereyim Ankara Dışkapı köprüsünün aydınlık ayağındaki tıp merkezi varmı sorusu olan ?

akdenizli81

Peki bu hastaneler nasıl araç kullanmamız hakkında yani mühendisler odasına verilecek raporuda verirlermi

Üye
    emreylcn Avatarı

Gerçek Adı
    emre yalçın
    Son Giriş
    15.11-2016
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Blog Mesajları
    3

emreylcn

@edipbalkan abıcım raporu ne kadar zaman önccee aldın ve ücret konusuunuda söylersen sevınırım

Üye
    mehmet-41 Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    zonguldak

mehmet-41

bende ehliyetimi alırken özel hastaneden aldım otomatik vitesli araç kullanabilir h sınıfı sürücü belgesi alabilir şeklindeydi

Üye
    edipbalkan Avatarı

Gerçek Adı
    edip
    Son Giriş
    02.12-2016
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    ankara

edipbalkan

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sıradan bir ücretti hatırlama şansım yok 1998 yılı hatırlamıyorum

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123